• Натиск на Полша в последните минути, но Сенегал запазва преднината си.

• Четири минути добавено време.

90+3'
  • Трета смята в състава на Сенегал. Алфред Ндиайе е заменен от Шейку Куяте.

86'
  • Гол за Полша! Гжегож Криховяк реализира за Полша, правейки резултата 1:2. Криховяк засече с глава след центриране на Камил Гросицки.

86'
  • Напрежение в наказателното поле на Полша. Сар се строполи на терена, но няма отсъдена дузпа след намесата на Мечай Рибус. Видеоповторенията показаха, че няма контакт между двамата играчи.

85'
  • Трета смяна в състава на Полша. Пишчек е заменен от Бережински.

84'
  • Удар на Мачей Рибус към вратата на Сенегал, но без да затрудни Ндиайе.

82'
  • Разбъркване в наказателното поле на Полша. Шчесни първоначално не успя да овладее топката, но нямаше играч на Сенегал, който да отправи удар.

81'
  • Шанс за Полша! Давид Ковнацки прати топката в ръцете на вратаря на Сенегал Хадим Ндиайе.

79'
  • Смьна в състава на Сенегал Мбайе Нианг е заменен от Муса Конате

76'
  • Смяна в състава на Полша. Милик е заменен от Давид Ковнацки.

74'
  • Жълт картон от Идриса Гей от Сенегал.

72'
  • Шанс за Полша! Акадиуш Милик получи от Пишчек и стреля, но не успя да насочи добре топката.

71'
  • Камил Гросицки опита удар към вратата на Сенегал, но защитник се справи с опасността.

67'
  • Смяна в състава на Сенегал. Маме Диуф е заменен от Шейк Ндой.

62'
  • Гол за Сенегал! Мбайе Нианг реализира за 2:0 за Сенегал, възползвайки се от грешка в защита за Полша. Нианг получи разрешение да се върне в игра след като бе извън терена, за да получи лекарска помощ и овладя върната назад топка, изпреварвайки излезлия напред Шчесни.

60'
  • Атака на Полша завърши с удар на Лукаш Пишчек, който обаче не успя да насочи добре топката.

57'
  • Опасна атака на Сенегал, Садио Мане стреля, но защитата на Полша се справи.

53'
  • Отличен удар на Левандовски от пряк свободен удар и чудесно спасяване на Хадим Ндиайе.

51'
  • Жълт картон за Салиф Сане, който спря тръгналия в атака Роберт Левандовски.

50'
  • Влезлият като резерва Беднарек получи медицинска помощ след като срещу него бе извършено нарушение.

48'
  • Смяна в състава на Полша. Блашчиковски е заменен от Ян Беднарек.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Две минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Автогол за Полша и Сенегал поведе с 1:0! След удар на Идриса Гей, топката се отклони от крака на Тиаго Ционек и влезе във вратата на Полша.

37'
  • Атака за Сенегал след далечно подаване отдясно, Сар напредна добре, последва центриране и е отсъдена засада на Маме Диуф.

34'
  • Мбайе Нианг пусна към Маме Диуф, който бе спрян от защитата на Полша.

26'
  • Атака на Полша завършва с неточен удар на Роберт Левандовски към вратата на Сенегал.

24'
  • Удар с глава на Пьотр Зиелински, който не успя да насочи добре топката и стреля над вратата на Сенегал.

20'
  • Шанс за Сенегал! Атаката бе завършена от Мбайе Нианг, който не успя да отправи добър удар.

19'
  • Контраатака за Сенегал. Диуф падна, връхлитайки на скорост в наказателното поле, но нямаше основания за отсъждане на дузпа.

16'
  • Поляците не успяха да застрашат вратата на Сенега след изпълнението на ъгловия удар.

15'
  • Бърза атака на Полша отдясно, която води до корнер.

14'
  • Удар на Салиф Сане, който прати топката встрани от вратата на Полша.

14'
  • Жълт картон за Гжетож Криховяк от Полша.

12'
  • Атака на Сенегал, която приключва с топка в ръцете на Войчех Шчесни.

11'
  • Ново центриране на Нианг, но Рибус се намеси навреме и топката не стигна до сенегалски футболист в атака.

9'
  • При следващата атака на Сенегал, Нианг опита остър пас в наказателното поле на Полша, но Шчесни сигурно улови топката.

8'
  • Корнер за Сенегал. Мбайе Нианг центрира слабо и ползската защита се справи.

7'
  • Добро взаимодействие между Рибус и Гросицки, но без да се стигне до удар към вратата на Сенегал.

5'
  • Ционек опита да стартира ново нападение за Полша, Садио Мане открадна топката, но Сенегал не успя да организира контраатака.