• Марио Гомес бе много близо да изведе Германия напред. Нападателят се извиси и засече мощно с глава, но Олсен изби, а това бе поредният голям пропуск за Германия в срещата

• Емил Форсберг стреля от дистанция след корнер, но Мануел Нойер уверено улови

75'
  • Виктор Клаесон е заменен от Джими Дурмаз

74'
  • Швеция оцеля за пореден път! Преместилият се, през второто полувреме отляво, Тимо Вернер ускори много бързо и подаде към наказателното поле към Гомес, който бе изпрварен от Андреас Гранквист. Бранителят предотврати сигурен гол за германците

72'
  • Жером Боатенг прегази в центъра Емил Форсбер, а Марчиняк му показа жълт картон

71'
  • Марио Гомес бе намерен в наказателното поле и стреля от близка дистанция, но ударът му бе много нескопосан и прелетя над напречната греда. Впоследствие страничният съдия вдигна засдаа на нападателя на Германия

67'
  • Тони Кроос стреля от 25 метра, но ударът му прелетя над напречната греда. При изстрела се е получил рикошет и Бундестима получи корнер.

65'
  • Огромен пропуск на Марко Ройс! Йосуа Кимих получи дясно и пусна прострелно по земя зад защитата на "тре крунур". Зад нея изскочи Ройс, който триково се опита да преодолее с пета Олсен, но вместо това топката мина между краката му

61'
  • За пореден път в срещата Хектор се бе включил в предни позиции и стреля от 15 метра, но Робин Олсен изби топката

56'
  • Албин Екдал от Швеция получи първият жълт картон в срещата

52'
  • Тони Кроос вдигна добре топката от свободен удар и намери непокрития Томас Мюлер. Напдателят на Бундестима стреля с гръб към вратата с глава, но топката премина край левия страничен стълб на Робин Олсен

51'
  • ГОЛ за Германия! Марко Ройс изравни резултата в Сочи. Тони Кроос пусна към Тимо Вернер вляво, който пусна по земя в наказателното поле. Защитата на Швеция бе разконцентрирана, а Лудвиг Аугустинсон бе изпреварен от Ройс и той с левия крак прониза Олсен - 1:1

48'
  • Юлиан Дракслер бе заменен на почивката от Марио Гомес

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Маркус Берг бе намерен много добре от свободен удар и нанесе опасен удар с глава, но Мануел Нойер изчисти

45+1'
  • Начало на второто полувреме!

45'
  • Две минути добавено време

45'
  • Германия се оживи след гола на Швеция и в 39-ата минута. Гюндоган стреля от дистанция, а топката рикошира в тялото на Ларсон. Вратарят Олсен с феноменално спасяване с една ръка спаси своите, а Лустиг притича, за да блокира и евентуална добавка на Томас Мюлер. Нападателят на Германия имаше претенции за дузпа, но съдията не ги уважи

39'
  • ГОЛ ЗА ШВЕЦИЯ! Ола Тойвонен се вклини между Рюдигер и Боатенг и изпревари първия, за да прехвърли много добре Нойер и да поведе "тре крунур" напред

32'
  • Руди изпитва сериозни болки в носа и бива заменен от Илкай Гюндоган

31'
  • Затишие на стадиона в Сочи в последните минут, а двата отбора намалиха темпото от началото

30'
  • Себастиан Руди получи тежък удар в носа, след като се хвърли на шпагат, но се вклини в крака на Ола Тойвонен. Медицинските лица от Бундестима му оказват нужната помощ

25'
  • Себастиан Руди стреля от дистанция, но топката излетя в аут

19'
  • Уникален пропуск на Маркус Берг! Нападателят на Швеция се откъсна от централните защитници на Бундестима и излезе фронтално срещу Мануел Нойер. Стрелецът пое добре и стреля, но право в тялото на Нойер, който спаси Германия. Берг бе натиснат леко от Жером Боатенг и останаха леки съмнения за дузпа, но Марчиняк бе категоричен, че наказателен удар няма

13'
  • Швеция си подаде шест пъти топката за първите десет минути, докато Германия е акумулирала 122 подавания

10'
  • Марко Ройс центрира прострелно отдясно към Тимо Вернер, но нападателят бе изпреварен от Виктор Линдельоф, който изчисти в корнер

9'
  • Юлиан Драклсер стреля от малък ъгъл, но шутът ме прелетя край дясната греда на Робин Олсен

8'
  • Йонас Хектор бе на дъгата на наказателното поле и стреля, но Андреас Гранквист бе застанал на пътя на топката

3'
  • Германия стартира мощно и Тимо Вернер изпусна изключителен шанс да поведе Маншафта напред в резултата. Получи се карамбол край аутлинията на "тре крунур", а Мюлер върна към Вернер, който стреля, но Себастиан Ларсон направи витален блок пред голлинията, за да оттърве Швеция от гол пасив в ранните минути