• Смяна в състава на Белгия. Фелаини е заменен от Яник Ферейра Караско.

81'
  • Удар с глава към вратата на Белгия, след центриране на Антоан Гризман, но без да застраши вратата на Белгия.

79'
  • Атака за Белгия, завършена от изстрел на Кевин де Брюин от границата на наказателното поле, но над вратата на съперника.

76'
  • Жълт картон за Тоби Алдервейрелд от Белгия.

71'
  • Обещаваща атака за Франция, благодарение на бързината на Килиан Мбапе. В крайна сметка не се стигна до опасен удар към вратата на Белгия.

68'
  • Шанс за Белгия! Опасен удар с глава на Маруан Фелаини, който прати топката на сантиметри от вратата на Франция.

65'
  • Жълт картон за Еден Азар от Белгия.

63'
  • Атака за Белгия. След разбъркване в наказателното поле Кевин де Брюин не успя да намери добре топката и да отправи хубав удар.

62'
  • Смяна в състава на Белгия. Муса Дембеле е заменен от Дрис Мертенс.

61'
  • Далечен и неточен изстрел на Тоби Алдервейрелд към вратата на Франция.

58'
  • Нов шанс за Франция! Оливие Жиру получи в наказателното поле хитро от Мбапе и пробва удар, но Куртоа го блокира.

57'
  • Атака за Франция. Блез Матюиди получи от Килиан Мбапе и опита да стреля, но ударът му бе блокиран.

56'
  • ГОЛ за Франция! Самюел Умтити реализира за 1:0 за "петлите" след като засече с глава центрираната от Антоан Гризман от корнер топка!

51'
  • Изстрел на Оливие Жиру в атака за Франция, Компани се намеси навреме и следва ъглов удар за "петлите".

51'
  • Шанс за Белгия! Ромелу Лукаку засича центриране на Аксел Витсел и прати топката над вратата на Франция.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Кевин де Брюин прати топката в наказателното поле на Франция, а топката се отби от тялото на Лукаку.

45+2'
  • Една минута добавено време на първото полувреме.

• Антоан Гризман изпълни от пряк свободен удар. Топката се отби в стената.

45'
  • Нарушение на Муса Дембеле срещу Пол Погба, който напредваше към наказателното поле на Белгия.

44'
  • Нов опит за удар от далечно разстояние на Гризман, но неуспешно. Следва нов шанс за Франция! Павар засече пас в наказателното поле на Белгия, но Куртоа се справи.

40'
  • Оливие Жиру получава медицинска помощ заради проблем с десния му крак.

38'
  • Слаб удар на Антоан Гризман от границата на наказателното поле.

37'
  • Нова атака за Франция. Топката е насочена към Килиан Мбапе, който пусна към Оливие Жиру, но той не успя да засече добре топката към вратата на Белгия.

34'
  • Атака за Франция, която е завършена с удар на Антоан Гризман, но той прати топката над вратата на Белгия.

33'
  • Пробив на Еден Азар към наказателното поле на Белгия, но топката му бе отнета.

32'
  • Шанс за Франция! Удар с глава на Оливие Жиру след центриране в наказателното поле. Жиру обаче прати топката край вратата на Белгия.

31'
  • Предупреждение от рефера за Ян Вертонген за нарушение срещу Килиан Мбапе.

31'
  • Белгийците отнемат, Азар пуска към Де Брюин, който опита да намери Лукаку в наказателното поле, но защитник на Франция го изпревари.

28'
  • Корнер за Франция. Фелаини се намеси добре след центрирането на Гризман.

26'
  • Пас към Оливие Жиру в предни позиции. Той опита да стреля от движение, но не успя.

24'
  • И пак шанс за белгийците след изпълнението на ъгловия удар! Чудесен удар на Алдервейрелд, но Лорис спаси!

22'
  • Самюел Умтити изчиства топката след центрирането от корнер.

20'
  • Шанс за Белгия! Опасен удар на Еден Азар, като топката рикошира от главата на Рафаел Варан и излезе в корнер.

19'
  • Нова атака за "петлите", топката стига до Матюиди, който извън наказателното поле фронтално срещу вратата стреля, но не успя да преодолее Тибо Куртоа.

19'
  • Блез Матюиди получи в наказателното поле на Белгия, но Насер Шадли се намеси навреме и изчисти.

17'
  • Шанс за Белгия! Удар на Еден Азар и топката мина на сантиметри от старничния стълб на вратата на Франция.

16'
  • Франция подхваща нова атака. Извеждащо подаване към Килиан Мбапе, който обаче бе изпреварен от Тибо Куртоа.

13'
  • Атака за Франция, лощ пас към Гризман и топката бе отнета от белгийците.

10'
  • Лошо центриране на Насер Шадли от ъгловия удар.

7'
  • Центриране на Еден Азар в наказателното поле отляво по атаката на Белгия, а защитник изби в ъглов удар.

6'
  • Удар на Кевин Де Брюин, който обаче не застраши вратата на Юго Борис.

4'
  • Атака на Белгия. Де Бройин пусна към Шадли, който опита центриране, но бранител на Франция застана на пътя на топката.

4'
  • Чудесно начало за "петлите", които организираха скоростна атака, но защитата на Белгия се справи.