• Пикфорд предотврати гол във вратата на Англия.

• Авила смени Годой в тима на Панама.

64'
  • Варди смени Кейн

63'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ - 6:0. След рикошет от крака на Кейн при удар на Лофтъс-Чийк, хеттрикът на Кейн е оформен. Излиза начело при стрелците с 5 гола. ВАР потвърди, че няма засада при гола.

61'
  • Стърлинг изскочи сам срещу вратаря Пенедо, но с крак стражът успя да изчисти.

48'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО - 5:0 ЗА АНГЛИЯ!

45+3'
  • ГОЛ ОТ ДУЗПА ЗА АНГЛИЯ - 5:0. Хари Кейн изпълни по същия начин и пак забоде топката. Четвърти негов гол в шампионата и втори в мача.

45+1'
  • Жълт картон за Ескобар.

44'
  • Нова дузпа за Англия, за задържане след корнер.

43'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ - 4:0. Джон Стоунс с глава отблизо вкара втория си гол в мача.

40'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ - 3:0. Джеси Лингард с удар от границата на пеналта направи резултата класически.

36'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ - 2:0. Хари Кейн изпълни безапелационно, право в горния ъгъл забоде топката.

22'
  • Лингард е на земята и съдията отсъжда дузпа за Англия.

19'
  • Хубав удар на Барсенас, който изпраща топката на сантиметри встрани от английската врата.

15'
  • Купър от Панама получи жълт картон.

10'
  • ГОЛ ЗА АНГЛИЯ - 1:0. Джон Стоунс с глава след корнер, изпълнен от Трипиър, наниза топката в панамската врата.