• 18’ Дилан Брон
  • 90+4’ Уахби Хазри
  • Край на мача!

90+4'
  • ГООООЛ за Тунис! Уахби Хазри оформя крайния резултат в мача - 5:2 в полза на Белгия!

90+4'
  • ГООООООЛ! Този път Миши Батшуай не греши! След центриране отдясно, Бен Алуан не успява да се намеси, топката стигна до Батшуай, който с удар с левия крак бележи дебютния си гол на световни финали.

90+3'
  • Последна смяна за Белгия. Тилеманс заменя Мертенс.

86'
  • Пореден пропуск на Миши Батшуай, чийто удар този път е спасен от вратаря на Тунис.

81'
  • Нов уникален пропуск на Батшуай! Резервата на Белгия стреля от три метра в напречната греда!

80'
  • Невероятен пропуск на Батшуай. Нападателят преодолява Бен Мустафа и стреля на празна врата, но Ясин Мериа спира коженото кълбо на голлинията.

76'
  • Нов шанс за Белгия! Миши Батшуай е изведен самс рещу вратаря, но Бен Мустафа излиза извън наказателното си поле, плонжира и с тяло спира топката.

75'
  • 74'
  • Батшуай заменя другият голмайстор на Белгия Еден Азар.

68'
  • Страхотен шут на Караско от границата на наказателното поле, топката профучава покрай левия страничен стълб на вратата.

61'
  • Наим Слити заменя Ферхани Саси.

60'
  • Фелайни заменя Лукаку за Белгия.

59'
  • ГООООООЛ ЗА БЕЛГИЯ! Еден Азар бележи втория си гол в срещата, с който прави резултата 4:1 в полза на своя тим. Тоби Алдервайрелд намира Азар пред пеналта, фубтолистът на Челси овладя, финтира вратаря и на празна врата се разписа.

51'
  • Хубаво центриране на Малул към Хазри, който обаче е в положение на засада.

50'
  • Начало на втората част.

45+7'
  • Край на първата част.

45+7'
  • ГООООООЛ ЗА БЕЛГИЯ! Ромелу Лукаку бележи трети гол за "червените дяволи" срещу Тунис. Тома Мюние получи топката пред пеналта и с много прецизен пас успя да изведе Лукаку, който останал сам срещу вратаря нямаше как да сгреши.

45+6'
  • Втора принудителна смяна за Тунис. Сиам Бен Юсеф получава контузия и е заменен от Йоан Бен Алуан.

41'
  • Страхотен шут на Уахби Хазри от дистанция, но Тибо Куртоа показва класа и спасява.

32'
  • Кевин Де Брюин отнема топката в центъра на терена, напредна добре и пусна пас към Лукаку отдясно, който обаче не успя да овладее много добре и позволи на вратаря на Тунис да плонжира и да улови топката.

26'
  • Принудителна смяна за Тунис. Голмайсторът Дилан Брон получава нелепа травма и е змаенен от Хамди Нагез.

24'
  • Алдервейрелд се включва в предни позиции и отправя далечен удар, който минава покрай вратата.

21'
  • ГООООЛ ЗА ТУНИС! След центриране от фаул на Уахби Хазри, Дилиан Брон надскочи всички в наказателното поле на Белгия и с глава насочи топката в мрежата за 2:1.

18'
  • ГОООООЛ за БЕЛГИЯ! Ромелу Лукаку е изведен отляво в наказателното поле и с много техничен удар по диагонала праща топката до лявата странична греда на вратата за 2:0.

16'
  • Саси получава жълт картон за бурни протести срещу съдията.

14'
  • Добра атака за Белгия. Мюние подава отдясно към Лукаку, който напредва и центрира към Азар. Голмайсторът на Белгия стреля, но ударът му не се получи и топката не затруднява Бен Мустафа.

13'
  • Белгия повежда в резултата рано-рано след точен удар на Еден Азар от бялата точка.

6'
  • Дузпа за Белгия! Сиам Бен Юсеф фаулира Еден Азар на границата на наказателното поле. Реферът посочва бялата точка, но заради протестите на играчите на Тунис, американският съдия търси помощ от системата VAR, която потвърждава решението му.