• Край на мача! Левски елиминира Сутиеска.

• Последна смяна в мача. Излиза Франсис Нар, влиза Алекс Боримиров.

90+3'
  • Четири минути продължение на мача.

90+1'
  • Нов сериозен шанс за Сутиеска. След центриране от корнер Боян Божович стреля с глава, но топката мина на сантиметър встрани от вратата.

90'
  • Последна смяна за Сутиеска. Излиза Стефан Лончар, влиза Игор Почек.

87'
  • Куриозен момент. Божович стреля от границата на наказателното поле в... тъч!

85'
  • Хубава възможност за Левски. Роман Прохазка центрира от корнер, но ударът на Давид Яблонски с глава мина над вратата.

84'
  • Втора смяна в Левски. Излезе Бабатунде Адениджи, влезе Мики Орачев.

83'
  • Жълт картон за Милош Бакрач за бутане срещу Адениджи.

82'
  • Сутиеска поиска дузпа. След удар на Боян Божович от дистанция топката срещна ръката на Давид Яблонски, но дузпа просто нямаше как да бъде дадена.

80'
  • Първа смяна за Левски. Излезе Жуниор Мапуку, влезе Серджиу Буш.

77'
  • Удар на Стефан Лончар от границата на наказателното поле, но топката лети високо над вратата.

77'
  • Втора смяна за Сутиеска. Излиза Деян Зарубица, влиза Владан Бубаня.

73'
  • Нов уникален пропуск на Сутиеска. Деян Зарубица остана сам в наказателното поле срещу Божидар Митрев, но вратарят се хвърли в краката му и изби.

72'
  • Най-големият пропуск в мача и той е за Сутиеска! Цветкович увисна за милионен път и остави Стефан Денкович сам срещу Митрев. Вратарят излезе и изби, но топката падна на крака на Деян Зарубица, но ударът му беше избит на голлинията от Давид Яблонски.

64'
  • Несериозен удар от 45 метра на Стефан Лончар, топката лети в аут.

62'
  • Първа смяна за Сутиеска. Излиза Стеван Ковачевич, влиза Боян Божович.

61'
  • Страхотен шанс за Левски! Бабатунде Адениджи стреля, но топката рикошира и отиде у Васил Панайотов. Той обаче от няколко метра стреля в тялото на вратаря.

57'
  • Жълт картон за Стефан Лончар за поредния груб фаул срещу Мапуку.

55'
  • Удар на Мапуку от пряк свободен удар пред наказателното поле, но стената отби.

52'
  • Нова опасност пред българската врата, организирана от Стефан Денкович. Неговото центриране беше засечено с глава от Деян Зарубица, но топката лети над вратата.

47'
  • Начало на втората част на мача в Никшич.

46'
  • Край на първата част на мача. Сутиеска - Левски 0:0.

45+2'
  • Една минута продължение на първата част.

45+1'
  • Удар с глава на Милош Бакрач след корнера, но Божидар Митрев улови с лекота.

45'
  • Опасен удар на Божо Маркович след поредната грешка на Милош Цветкович. Давид Яблонски обаче изби в корнер.

44'
  • Жълт картон и за вратаря Гилиен за провокацията му срещу Мапуку.

42'
  • Мапуку получи жълт картон за сдърпването с вратаря.

42'
  • Невероятен пропуск на Левски! Иван Горанов завъртя топката над стената от пряк свободен удар, но вратарят изби. При добавката Мапуку стреля, но от голлинията защитник на черногорците изби.

40'
  • Напрежение в наказателното поле на Сутиеска. Владо Гилиен провокира Мапуку и се стигна до сдърпване.

40'
  • Удар от 30 метра на Георги Ангелов, но е прекалено слаб и вратарят на Сутиеска лови без проблеми.

37'
  • Удар от 35 метра на Димитър Пиргов, Гилиен лови.

33'
  • Удар на Стеван Ковачевич от границата на наказателното поле, но Митрев спокойно улови.

32'
  • Претенции за дузпа от страна на Левски. Жуниор Мапуку се откъсна в наказателното поле и падна след съприкосновение с вратаря. Реферът не даде дузпа.

30'
  • Опасен пробив на Франсис Нар, той стигна до аутлинията и от там стреля, но в тялото на вратаря на Сутиеска.

27'
  • Заучено положение пред вратата на Левски, Милош Вучич опита да намери Маркович в наказателното поле, но Левски се справи.

27'
  • Напрежение в сектора с феновете на Левски. Полицията влезе да укротява страстите, засега няма нешо по-сериозно.

21'
  • Опасност пред вратата на Левски след центриране от пряк свободен удар. Неманя Недич обаче с глава стреля над вратата.

20'
  • Страхотен шанс за Левски. Адениджи проби до аутлинията и центрира успоредно, като топката беше изчистена на крака на Васил Панайотов пред наказателното поле. Неговият удар обаче мина малко над вратата.

19'
  • Равностойно начало на мача. Сутиеска атакува предимно по левия си фланг, където Стефан Денкович е много активен, а Милош Цветкович е, меко казано, безумно слаб.

15'
  • Хубава атака на Левски, при която Васил Панайотов пусна в коридор за Мапуку, който излизаше сам срещу вратаря. Бакрач обаче в последния момент изчисти.

14'
  • Първи корнер за Левски в мача, изпълни го Роман Прохазка. В крайна сметка защитата на Сутиеска се справи.

10'
  • Страхотен шанс за Сутиеска. Стефан Денкович размина като пътен знак Милош Цветкович и изведе Божо Маркович сам срещу Божидар Митрев. Ударът му обаче беше избит в корнер от Димитър Пиргов.

7'
  • Сутиеска с първо центриране в полето на Левски. Направи го Денкович и поиска дузпа, напълно неоснователно.

5'
  • Безумно влизане на Стефан Денкович в тялото на Адениджи. Черногорецът влезе с бутоните в диафрагмата на нигериеца. Реферът не му даде картон, а трябваше.

4'
  • Първа възможност в мача и тя е за Левски. Роман Прохазка центрира от пряк свободен удар, но защитата на Сутиеска се справи.