• Корнер за Северна Македония.

90'
  • Пропуск от бялата точка! Руслан Малиновски не успява да преодолее вратяря Столе Димитревски, който успява да отрази удара на украинеца.

84'
  • Дузпа за Украйна! Наказателният удар бе отсъден с помощта на VAR, след като аржентинският рефер реши да прегледа една ситуация, при която след центриране от пряк свободен удар, Даниел Аврамовски, който бе в стената, игра с ръка.

83'
  • Даниел Аврамовски заменя ЕНис Барди за Северна Македония.

77'
  • Уникален пропуск на Циганков, който излиза сам срещу вратаря на Северна Македония, но стреля в аут.

74'
  • Беседин заменя Яремчук за Украйна.

70'
  • Виктор ЦИганков заменя Андрий Ярмоленко.

70'
  • Опасен удар на Трайковски едва не изненадва Бущан. Топката тупна непосредствено пред вратаря на Украйна, който все пак успява да избие в корнер.

68'
  • Дарко Велковски получава жълт картон.

59'
  • ГОООЛ за Северна Македония! Езджан Алиоски се нагърби с изпълнението на дузпата, но ударът му бе спасен от Грегорий Бусщан. За щастие на Алиоски отпитата топка отново попадна в него, който този път не сгреши.

58'
  • Дузпа за Северна Македония! Горан Пандев е съборен в наказателното поле от Александър Караваев.

55'
  • Хубав изстрел на Малиновски от пряк свободен удар, Димитриевски със сетни усилия избива в корнер.

51'
  • Прекрасна възможност за Северна Македония! Горан Пандев изведе по отличен начин Адеми, който пое в наказателното поле и стреля с десния крак, но Бущан показа класа и изби в корнер.

47'
  • Александър Трайковски заменя Бобан Николов.

46'
  • Стефан Спировски е заменен от Дарко Чурлинов за Северна Македония.

46'
  • Начало на второто полувреме.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Жълт картон за Микола Шапаренко за симулация.

43'
  • Северна Македония бележи чрез Горан Пандев, но попадението е отменено заради засада.

38'
  • ГОООЛ за Украйна! Роман Яремчук се измъкна отлично от засадата, напредна сам срещу вратаря на Северна Македония и с лекота успя да се разпише с удар в близкия ъгъл.

34'
  • ГООООЛ за Украйна! ​След центрирането от корнера, топката бе отклонена към далечната греда, където Андрий Ярмоленко бе оставен абсолютно непокрит и от малък ъгъл успя да насочи коженото кълбо в мрежата.

29'
  • Нова страхотна възможност за Украйна. Ярмоленко се измъкна отлично от засадата и стреля от близка дистанция с левия крак, но стражът на северномакедонците бе на мястото си изби в нов ъглов удар.

27'
  • Поредна възможност за Украйна. След много добра атака, топката попадна в Андрий Ярмоленко, който си нагласи топката на левия крак и стреля, но изстрелът му бе блокиран, а след това Димитриевски боксира далеч от вратата си.

23'
  • Първи шанс за Северна Македония. След хубаво центриране отдясно, Елиф Елмас обстрелва вратата на Бущан, но изстрелът му бе слаб и неточен.

16'
  • Отличен пробив на Яремчик отдясно, който обаче вместо да стреля към вратата, потърси комбинация и сгреши. Ристовски изби в ъглов удар.

11'
  • Опасен шут към вретата, който отново е дело на Малиновски. Този път Димитриевски плонжира и избива в нов ъгглов удар.

8'
  • Удар на Ярмоленко, топката рикошира в бранител и излиза в корнер.

7'
  • Хубаво центриране на Малиновски отляво, вратарят на Северна Македония боксира сигурно.