• 27’ Олександър Зинченко
  • 120+2’ Артьом Довбик
  • Край на мача и победа 2:1 за Украйна

120+4'
  • Гооооол! 2:1 за Украйна с гол на резервата Артьом Довбик. Той вкара златен гол с глава след центриране отляво на Зинченко.

120+2'
  • Смяна в Украйна

118'
  • Маркус Берг получава лекарска помощ след като получи удар в главата от връхлитащия Малиновски

116'
  • Начало на второто продължение

109'
  • Смяна в Украйна - Ярмоленко отстъпва мястото си на Довбик

106'
  • Край на първото продължение

105+6'
  • Поредна промяна за "тре крунур", този път продиктувана от червения картон - Олсон излиза, Хеландер влиза

101+5'
  • Принудителна смяна в Украйна - контузеният Беседин излиза, вместо него на терена е Циганков

101+3'
  • Швеция остава с 10 души! Червен картон получава Маркус Даниелсон за изключително грубо влизане в крака на Беседин. Реферът Даниеле Орсато обаче се нуждаеше от намесата на ВАР, за да изгони играча на Швеция.

99'
  • Смяна в Швеция

96'
  • Тройната смяна в тима на "тре крунур" започва с излизането на Исак, който е заменен от Берг

96'
  • Смяна и в Украйна - Степаненко отстъпва мястото си на Макаренко

95'
  • Втора промяна за украинците - Яремчук излиза, влиза Беседин

91'
  • Старт на първото продължение в мача

91'
  • Край на редовното време - 1:1, ще има продължания

90+3'
  • Пропуск за Швеция! Дълъг пас на Екдал изведе зад отбраната Кулушевски, но ударът му беше блокиран от Забарний

89+1'
  • Жълт картон получава Емил Форсберг за нарушение в атака

85'
  • Двойната смяна в тима на "тре крунур" е факт - Крафт заменя Лустиг

83'
  • Принудителна смяна в Швеция - Аугустинсон излиза, влиза Бенгстон

83'
  • Жълт картон и за Андрий Ярмоленко за реплика срещу съдията Даниеле Орсато

79'
  • Тарас Степаненко опитва да изненада Олсен от дистанция, ударът му е блокиран

75'
  • Първи жълт картон в мача и той е за нападателя на Швеция Деян Кулушевски

70'
  • Нова греда и пак късметът не е на страната на Форсберг! Халфът технично се разходи между защитниците на Украйна и отправи фантастичен удар. Бущан "замръзна" на голлинията, но топката срещна напречната греда.

69'
  • Невероятна реакция на Бущан запазва равенството след мощна тупалка на Кулушевски

66'
  • Първа смяна в мача и тя е в състава на Украйна - Малиновски влиза на мястото на Шапаренко

61'
  • Гредата помага и на Украйна! Емил Форсберг насочи технично топката към вратата на съперника, но лявата греда се оказва верен помощник на Бущан.

56'
  • Гредата спасява Швеция! Ярмоленко пробива отдясно и връща към нахлуващия на скорост Сидорчук, който шутира без забавяне, но топката среща левия стълб и излиза в аут.

55'
  • Вратарят на "тре крунур" излиза далеч от наказателното поле, за да изчисти с глава топка в коридор към Ярмоленко

52'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част при 1:1

45+1'
  • Резултатът е изравнен - 1:1! Поредната атака на Швеция преминава през Кулушевски и Исак преди да стигне до Емил Форсберг пред наказателното поле. Опитният халф без колебание изстрелва истински снаряд към украинската врата и след рикошет в крака на Забарний се спира в мрежата зад гърба на Бущан.

43'
  • Нов пропуск за Швеция! Капитанът Себастиан Ларсон от фаул изненада вратаря Бущан, който все пак със сетни усилия успява да отклони влизащата във вратата му топка

30'
  • Гооооол! Украйна повежда в резултата с попадение на Зинченко. То получи изумителен пас от Ярмоленко и със зверски шут по диагонала от наказателното поле огъна китките на вратаря Олсен за 0:1.