1 : 0

• 77’ (д) Емил Форсберг
  • Край на двубоя! Минимална победа на Швеция с 1:0!

90+7'
  • Последна смяна за Швеция. Емил Крафт влезе на мястото на голмайстора Емил Форсберг.

90+3'
  • Пет минути добавено време на срещата.

90+1'
  • Пиер Бенгтсон замени Лудвиг Аугустинсон.

88'
  • Две промени и в тима на „тре крунур“. Густав Свенсон замени Албин Екдал.

88'
  • Официално предупреждение за Владимир Вайс от Словакия.

87'
  • Давид Ханчко пък замени Томаш Хубочан.

85'
  • Нови две смени в тима на Словакия. Михал Дурис замени Патрик Хрошовски.

84'
  • Нов шанс за шведите! Отличникът в днешния двубой Исак се справи с двама съперникови играчи на скорост. Нападателят обаче се забави и Шкриняр с шпагат изби. Топката стигна до Клаесон, който стреля, но след рикошет Швеция стигна до корнер.

82'
  • Жълт картон за Ондрей Дуда от тима на Словакия.

80'
  • Ласло Бенеш пък замени Марек Хамшик.

77'
  • Две промени за Словакия. Владмир Вайс влече на мястото на Роберт Мак.

77'
  • ГООООЛ ЗА ШВЕЦИЯ! Емил Форсберг е точен от дузпа! Наказателният удар бе отсъдена, след като Исак пусна прекрасен извеждащ пас към резелвата Куайсон, който при опита си да преодолее Дубравка бе фаулиран от вратаря.

77'
  • Жълт картон за Дубравка при фаула при дузпата.

76'
  • Чудено спасяване на Дубравка! Много дейният Исак получи отляво, справи се с двама защитници и напредна. Пред наказателното поле финтира Сатка и отправи удар в близкия ъгъл, но вратарят на Нюкасъл изби.

71'
  • Нов шанс за Швеция! Топката бе центрирана отдясно в наказателното поле на Словакия от Михаел Лустиг, където на далечната греда Исак засече отлично с глава, но на сантиметри над напречната греда!

67'
  • Първа промяна и за Словакия. Лукаш Хараслин смени Петер Пекарик.

65'
  • Втората промяна – Робин Куайсон замени Маркус Берг.

64'
  • Първите две промени в мача са за Швеция. Виктор Клаесон замени Кристофер Олсон.

64'
  • Удар на Исак от далечна дистанция, но топката рикошира в Шкриниар и излезе в корнер.

62'
  • Нов шанс за „тре крунур“! Исак свали с глава за Маркус Даниелсон игра с глава, но неточно над вратата.

60'
  • Чудесен шанс за Швеция! Ларсон центрир отдясно в наказателното поле, където Лудвиг Аугустинсон стреля с глава, но Дубравка, с невероятен рефлекс, изби в корнер.

59'
  • Страхотна намеса на вратаря Олсен! Топката бе центрирана от свободен удар отдясно в наказателното поле, където Куцка стреля с глава, но стражът на Рома изби по чудесен начин. В крайна сметка бе отсъдена засада.

58'
  • Удар! Ондрей Дуда преодоля Маркус Берг и си отвори коридор за изстрел от границата на наказателното поле, но неточно.

50'
  • Възможност за Словакия! Александър Исак получи хубав пас от Емил Форсберг, навлезе в наказателното поле и стреля силно, но Милан Шкриниар блокира по чудесен начин в корнер. След изпълнението на ъгловия удар Форсберг стреля неточно.

47'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • До края на първата част словаците се настаниха по-трайно в половината на Швеция, но така и не успяха да застрашат вратата на Робин Олсен. Шведите се защитаваха добре и не оставяха почти никакви празни пространства на играчите на Словакия.

• Удар на Хамшик извън наказателното поле, но прекалено неточно.

43'
  • В първия половин час на двубоя Швеция имаше териториално и игрово предимство, като на няколко пъти опита да застраши вратата на съперника, но без успех. Словакия, от своя страна, седеше компактно в защита и изчакваше своя шанс на контраатака.

• Първият жълт картон в двубоя е за Кристофер Олсон от тима на Швеция.

23'
  • Нов удар към вратата на Словакия! Ларсон центрира от пряк свободен удар в наказателното поле, където Михаел Лустиг засече с глава, но бранителят прати топката над напречната греда.

13'
  • Опасност! Марек Хашик центрира от корнер в наказателното поле, където Юрай Куцка засече с глава, но покрай лявата греда на Словакия.

5'
  • Удар на Себастиан Ларсон, при който се получи рикошет, а топката бе уловена без проблеми от вратаря Мартин Дубравка.

3'
  • Старт на двубоя в Санкт Петербург!

• Добре дошли на Saint Petersburg Stadium, двубоят ще започне след около 5 минути.