• 61’ Роберт Левандовски
  • 84’ Роберт Левандовски
  • КРАЙ НА МАЧА! Резултат 3:2!

90+6'
  • ГООООЛ ЗА ШВЕЦИЯ! Виктор Клаесон носи победата за своя тим! Отново Кулушевски се отчете с асистенция, след като изведе сам срещу вратаря отляво в наказателното поле Клаесон, а футболистът на Краснодар не сбърка и донесе победата за „Тре крунур“.

90+4'
  • Удар! Капитанът на шведите Себастиан Ларсон шутира опасно от добра позиция, но над вратата на Шчесни.

90+3'
  • Пет минути добавено време на втората част!

90+1'
  • Опасност! Левандовски центрира коварно отляво към далечната греда, а топката се насочи опасно към вратата на Олсен, който обаче реагира отлично и изби.

89'
  • ГООООЛ ЗА ПОЛША! Втори гол за Левандовски! Резервата Франковски центрира отляво към точката за дузпа, където съвсем сам бе оставен Левандовски. Таранът на Байерн овладя топката и с хубав удар я прати във вратата на Олсен за 2:2.

84'
  • Жълт картон за Камил Глик от Полша.

83'
  • Жълт картон за Грегорш Крихояк от Полша.

74'
  • Отменен гол! Бившият нападател на Лудогорец Якуб Швиерчок вкара топката във вратата на Швеция, но попадението беше отменено заради засада. Системата ВАР потвърди решението.

66'
  • Смяна за поляците. Бившият нападател на Лудогорец Якуб Швиерчок замени Камил Узвяк.

62'
  • ГОООООЛ ЗА ПОЛША! Невероятен гол на Роберт Левандовски! Нападателят на Байерн Мюнхен бе намерен отляво в половината на шведите, но беше съвсем сам. Въпреки това той проби към наказателното поле, нагласи си топката на десния крак и с невероятен удар намери горния ляв ъгъл на безпомощния Олсен!

61'
  • ГООООЛ ЗА ШВЕЦИЯ! Втори гол за Емил Форсберг! Появилият се преди минути Деян Кулушевски демонстрира своята класа, след като направи прекрасен самостоятелен пробив. Той тръгна от своята половина, проби отдясно, навлезе в наказателното поле и намери Форсберг, който от границата на наказателното поле намери долния ляв ъгъл на Шчесни с кинжален удар.

59'
  • Първа смяна и за шведите. Деян Кулушевски замени Робин Куайсон.

55'
  • Ново спасяване на Олсен! Този път Криховяк стреля от двайсетина метра, но стражът на шведите беше на мястото си и спаси с една ръка.

52'
  • Спасяване на Шчесни! Робин Куейсон проби отдясно в наказателното поле, успя да се справи с двама играчи на Полша и шутира, но стражът на Ювентус парира удара.

50'
  • Удар! Отново Жиелинки стреля от дистанция, но и отново Осен спаси.

47'
  • Промяна на полувремето за Полша. Пшемислав Франковски замени Тимотеуш Пушкач.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+4'
  • Страхотно спасяване на Олсен! Пьотр Жиелински си нагласи топката и стреля извън наказателното поле, но стражът на Швеция изби с една ръка над гредата. Това бе и първи точен удар за Полша.

45+1'
  • Три добавени минути на първата част!

45+1'
  • Поляците изпълниха седем корнера до момента, но попадение така и не падаше след центриранията.

42'
  • В следващите минути Полша продължи да натиска в търсене на гола, но точните удари към вратата на шведите, липсваха.

32'
  • Кратка пауза, за да може двата тима да пият вода. Температурата в Санкт Петербург е около 34 градуса.

26'
  • Две греди в рамките на секунди за Полша! Топката бе центрирана от корнер в наказателното поле, където Роберт Левандовски стреля с глава, топката се отби от напречната греда. Тя обаче отново попадна в капитана на поляците и отново с глава намери за втори път горната греда. След това Микаел Лустиг попречи на Грегорш Криховяк да направи добавка отблизо и топката бе изчистена.

17'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Маркус Даниелсон от Швеция.

10'
  • ГООООЛ ЗА ШВЕЦИЯ! Емил Форсберг откри още във втората минута! Александър Исак бе спрян Камил Узвяк, но топката попадна в звездата на РБ Лайпциг. Той навлезе в наказателното поле отляво и с прекрасен удар не остави шансове на Войчех Шчесни с удар от 10-12 метра.