• Още един пропуск пред Вацлик! Топката прехвърля куп от играчи в наказателното поле и стига до Скот Мактоминей, но той шутира високо над вратата на Чехия.

• Още една смяна за Шотландия - Калъм Макгрегър влиза, Джак Хендри излиза

67'
  • Втора промяна в тима на домакините - Райън Фрейзър заменя Стюарт Армстронг

67'
  • Нов пропуск на домакините! Линдън Дайкс стреля от движение, но вратарят Томаш Вацлик с крак избива.

66'
  • Пропуск пред вратата на Чехия! Че Адамс свали топката към Дайкс, но ударът му отблизо бе париран от вратаря Вацлик.

62'
  • Невероятен гол и 2:0 за Чехия! Отново Патрик Шик е в прегръдките на съотборниците си. Нападателят се разписа с удар от близо 50 метра, прехвърляйки излезлия напред вратар Маршъл.

52'
  • Греда! Късметът е на страната на Чехия, след като страховит удар на Джак Хендри среща гредата

48'
  • Първа смяна в мача и тя е в състава на Шотландия - Че Адамс влиза на мястото на Райън Кристи

46'
  • Начало на второто полувреме в Глазгоу

46'
  • Край на първата част

45+1'
  • Гоооол! Чехия повежда в резултата! Нападателят Патрик Шик се извисява във въздуха след центриране на Цоуфал и с глава праща топката в десния ъгъл на вратаря Маршъл