• Другата промяна – Матиас Йенсен замени Томас Дилейни.

86'
  • Последни две смени за Дания. Андреас Корнелиус смени Мартин Брайтуайт.

85'
  • НОВ ГОЛ ЗА ДАНИЯ! Йоаким Мееле подпечатва победата за „червения динамит“! „Червеният динамит“ просто нямаше спирка и стигна до четвърто попадение. Младата звезда на Аталанта Йоаким Маеле бе в основата на бърза контраатака, която самият той завърши с отличен изстрел в незащитения десен ъгъл на вратата на руснаците.

82'
  • ГООООЛ ЗА ДАНИЯ! Андреас Кристенсен с чудесен гол! Вратарят на Русия Сафонов се отчете с три блестящи намеси в рамките на секунди след разбъркване в наказателното му поле, но нямаше какво да направи след уникалния удар на Андреас Кристенсен в 79-ата минута. Централният защитник посрещна една отбита топка и с бомбен шут я прати в мрежата.

79'
  • Жълт картон за Игор Дивеев от Русия.

75'
  • Смяна и за Дания. Кристиан Ньоргаард замени Микел Дамсгорд.

72'
  • ГОООЛ ЗА РУСИЯ! Артьом Дзюба е точен от дузпа и намалява резултата! Резервата Александър Соболев бе съборен от Вестергоорд и главният съдия отсъди наказателен удар. С изпълнението се нагърби капитанът Артьом Дзюба, който намали до 1:2 със силен удар в средата на вратата.

70'
  • Втората промяна – Вячеслав Караваев смени Фьодор Кудряшов.

67'
  • Нови две смени за „Сборная“. Максим Мухин замени Далер Кузяев.

67'
  • Втората промяна – Александър Соболев смени Алексей Миранчук.

62'
  • Две промени и за Русия. Рифат Жамалетдинов замени Магомед Оздоев.

61'
  • Втората промяна – Каспер Долберг замени Юсуф Поулсен.

61'
  • Две промени в тима на Дания. Йенс Штригер Ларсен замени Даниел Вас.

61'
  • ГОООООЛ ЗА ДАНИЯ! Юсуф Поулсен удвои аванса на „червения динамит“! Голът падна след кошмарна грешка на Роман Зобнин, който опита да върне топката към своя вратар Сафонов, но буквално я подари и изведе Юсеф Поулсен сам срещу стража на „сборная“ и отбеляза втори гол за Дания!

59'
  • Първи жълт картон и за играч на Дания. Получи го Томас Дилейни за нарушение срещу Роман Зобнин.

57'
  • Фьодор Кудряшов получи медицинска помощ след тежък сблъсък с Пиер-Емил Хойберг. Футболистът на Русия удари сериозно главата си, но ще продължи срещата. Същото важи и за халфа на Дания.

50'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част!

45+1'
  • Нов шанс за Дания! Яник Вестергоорд засече с глава центриране от корнре, но топката прелетя покрай лявата греда на Русия!

41'
  • ГООООЛ ЗА ДАНИЯ! Микел Дамсгорд изведе „червения динамит“ напред в резултата! Той получи топката в центъра, отлично смени посоката и от около 20 метра стреля технично и намери левия горен ъгъл на Сафонов. Вратарят на Русия не очакваше подобен удар и остана безпомощен на място.

38'
  • Удар! Александър Головин отправи удар, който обаче премина високо над напречната греда на Шмайхел.

34'
  • Опасен удар! Халфът на Дания Пиер-Емил Хойберг отправи истинска бомба от над 20 метра към вратата на Сафонов, но топката прелетя на сантиметри от дясната му греда!

29'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Фьодор Кудряшов за Русия.

28'
  • Опасност! Датчаните отново имаха проблеми няколко минути по-късно, след като допуснаха нова грешка при организирането на своята атака. Отново топката бе изпратена към Головин, но този път Андреас Кристенсен протегна крака и изчисти в ъглов удар.

20'
  • Голям шанс за Русия! Въпреки натиска на Дания, руснаците първи създадоха голова ситуация. Алксандър Головин се възползва от грешка на Яник Вестергоорд, проби добре в половината на „червения динамит“, премина през няколко играчи на противника и стреля от границата на наказателното поле, но вратарят Каспер Шмайхел спаси по отличен начин с крак!

18'
  • Първият четвърт час игра премина под диктовката на датчаните, които се втурнаха в атаки още от първата минута и трайно се настаниха в половината на Русия, с оглед в търсенето на важни три точки от двубоя. Сериозни опасности пред вратаря Матвей Сафонов обаче липсваха.

15'
  • Първи корнер в срещата. Той е на сметката на Дания. Без опасности след центрирането.