• Край на мача! Резултат 2:2!

90+4'
  • Четири минути добавено време на срещата!

90+1'
  • ГООООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Леон Горецка изравни! Резервата Джамал Мусиала проби отляво и комбинира с Тимо Вернер в наказателното поле. Нападателят на Челси шутира, но бе блокиран. Топката обаче стигна до Леон Горетцка, който със силен удар възстанови равенството – 2:2.

84'
  • Шанс за Германия! Кроос проби прекрасно през центъра и направи двойно с Госенс отляво в наказателното поле. След това халфът стреля по диагонала, но топката премина покрай гредата на Гулаши.

81'
  • Смяна и за Унгария – Шаболш Шон смени Роланд Шалай.

75'
  • ГООООЛ ЗА УНГАРИЯ! Андрас Шафер отново даде аванс на гостите! Секунди, след като Германия изравни, „маджарите“ отново имаха аванс след кошмарна грешка в отбраната на домакините. Тя позволи на капитана Адам Салай да изведе Андрес Шефер, който бе изпуснат от Сане, а младият халф не остави шансове на Нойер след удар с глава.

68'
  • Втора промяна за домакините – Томас Мюлер замени Серж Гнабри.

67'
  • Смяна за Германия. Голмайсторът Хавертц е заменен от Тимо Вернер.

67'
  • ГООООЛ ЗА ГЕРМАНИЯ! Кай Хавертц изравни! Кимих центрира отлично от пряк свободен удар в наказателното поле, където Гулаши се размина с топката, а Хумелс насочи към вратата. Хавертц пък успя да изпревари Лоик Него и я прати във вратата.

66'
  • Жълт картон и за Атила Фиола за грубо нарушение срещу Матиас Гинтер.

66'
  • Официално предупреждение за капитана на Унгария Адам Салай.

64'
  • Жълт картон за Лерой Сане от Германия.

61'
  • Първа смяна в двубоя. Те е за домакините. Неубедителния Илкай Гюндоган бе заменен от Леон Горецка.

58'
  • Удар! Тежък и точен удар на Хавертц пред границата на наказателното поле, но право в ръцете на Гулаши.

52'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Две минути добавено време на първото полувреме!

45+1'
  • Удар! На два пъти Кай Хавретц опита да намери вратата на „маждарите“, но първо бе блокиран, а вторият му изстрел излезе в аут.

45+1'
  • Над Мюнхен се разрази истинска буря, която затруднява играчите и на двата тима. Проливният дъжд не спира от началото на двубоя.

40'
  • Удар! Андрас Шефер шутира от дистанция без подготовка, но над вратата на Нойер.

38'
  • Първо официално предупреждение и за играч на домакините. То е за Илкай Гюндоган.

30'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Ендре Ботка от Унгария.

28'
  • Шанс! Секунди след това Робин Госенс центрира в наказателното поле, Хумелс свали за Матиас Гинтер, който от няколко метра отправи удар, но вратарят Гулаши се намеси блестящо и спаси.

21'
  • Греда за Германия! Матс Хумелс засече с глава центриране от ъглов удар, но топката се отби от напречната греда!

21'
  • ГООООЛ ЗА УНГАРИЯ! Адам Салай откри резултата! Гостите организираха отлична атака отдясно, като Шалай получи и центрира в наказателното поле, където капитанът Адам Салай успя да намести между централните защитници на Германия и с глава вкара в долния ляв ъгъл на Мануел Нойер - 0:1.

11'
  • Тони Кроос центрира в наказателното поле на Унгария, където Антонио Рюдигер игра с глава на втора греда, но прати топката в аут.

8'
  • Удар! Джошуа Кимих бе изведен от дълбочина отдясно в наказателното поле, а поливалентният футболист на Байерн Мюнхен стреля от малък ъгъл, но в ръцете на вратаря Петер Гулаши.