• Удар! Шут със сериозна сила от разстояние на Матайс де Лихт принуди Димитриевски да прави спасяване.

• Смяна при домакините - влиза Бобан Николов, излиза Адеми.

• Смяна при домакините - влиза Ферхан Хасани, излиза Трайковски.

68'
  • Смяна в Северна Македония  - влиза Тихомир Костадинов, а за последен път на терена с екипа на Северна Македония изигра Горан Пандев.

68'
  • ГРЕДА! Секунди след появата си на терена Вут Вегхорст можеше да запише името си сред реализаторите. Френки Де Йонг напредна през средата и стигна дъгата на наказателното поле на северномакедонците. Той сви вдясно за Вегхорст, като елиминира Дарко Велковски с това подаване. Нападателят шутира силно, Димитриевски не успя да се намеси, но топката се отби в напречната греда.

67'
  • Смяна в Нидерландия - влиза Куинси Промес, излиза Мален.

66'
  • Смяна в Нидерландия - влиза Вут Вегхорст, излиза Депай.

66'
  • Пропуск! Гравенберх бе изведен вляво с перфектен пас и проби напред. Младата надежда на нидерландския футбол даде пас по земя към Вайналдум, който намери топката с външен удар, но я прати над напречната греда на вратата на Столе Димитриевски.

61'
  • ГОЛ ЗА НИДЕРЛАНДИЯ! Донил Мален изведе перфектно Мемфис Депай зад отбраната на Северна Македония в наказателното поле. Ударът на новия нападател на Барса бе отразен от Димитриевски, но той прати топката право във Вайналдум, който отблизо нямаше как да сбърка със своя гол №25 за националния отбор на Нидерландия - 3:0.

58'
  • Смяна в Северна Македония - влиза Дарко Чурлинов, излиза Чурлинов

56'
  • Удар! Първият точен удар за домакините. Енис Барди шутира от фаул, но Маартен Стекеленбург отклони топката встрани.

56'
  • ГОЛ ЗА НИДЕРЛАНДИЯ! Натискът на "лалетата" даде резултат в 52-ата минута и те вкараха своя си гол. Мемфис Депай проби отляво в наказателното поле на Северна Македония и даде уникален успореден пас към Джорджинио Вайналдум, който отблизо нямаше как да не порази вратата на съперника - 2:0 за Нидерландия.

51'
  • Изчистване! Страхотно центриране от корнер на Стивън Бергвайн към Де Лихт. Бранителят връхлетя върху топката и отправи силен удар с глава, но Иван Тричковски изчисти от голлинията!

50'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

• Възможност! Мемфис Депай проби отляво в наказателното поле на северномакедонците. Той финтира с лекота Велковски, след което се справи също и с Тричковски. Послевда удар към вратата на домакините, но Димитриевски направи спасяване.

43'
  • Шанс! Висар Муслуи се извиси над всички при корнер, но ударът му с глава не бе достатъчно добър, за да се наложи Стекеленбург да прави спасяване.

41'
  • ГОЛ ЗА НИДЕРЛАНДИЯ! "Лалетата" направиха смъртоносна контраатака. Блинд атакува остро топката с шпагат през Пандев, който имаше претенции за нарушение, което не бе удовлетворена от рефера Ковач. С кълбото тръгна Донил Мален, който преодоля трима бранители на Северна Македония и в центъра комбинира с Депай. Мемфис продължи надясно, където отиде именно Мален. Той продължи напред по крилото в наказателното поле на домакините влязоха Вайналдум и Депай. Вторият получи пас по земя и насочи топката с десния крак, правейки безпомощен Столе Димитриевски - 0:1 за Нидерландия.

24'
  • ГРЕДА! Северномакедонците продължиха да играят с голямо самочувствие и бяха близо до това да вкарат гол. Пандев подаде успореден пас към Трайковски на границата на наказателното поле на "лалетата". Той отправи мощен изстрел с десния крак, но топката се отби в левия страничен стълб на вратата, пазена от Сетекеленбург.

21'
  • Жълт картон за Стефан Ристовски за протести срещу съдията.

18'
  • ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА С. МАКЕДОНИЯ! Съседите направиха добро нападение, а Горан Пандев изведе Иван Тричковски, който матира Маартен Стекеленбург, но флагът на страничния съдия бе вдигнат резонно, тъй като Тричовски бе в засада.

9'
  • Първи шанс в мача! Донил Мален проби отляво и шутира с десния крак, но не намери очертанията на Столе Димитриевски.