• Четири минути добавено време.

90+3'
  • Вайсанен заменя контузения Райтала.

90'
  • Блестяща намеса на Уронен, който успява да изчисти топката в критична ситуация. Корнер за Дания.

81'
  • Дания пропуска уникален шанс да изравни резултата! Пиер-Емил Хьойберг не успя да преодолее стража на Финландия Лукаш Храдецки с изпълнение от бялата точка. Храдецки улови топката след удара на Хьойберг.

74'
  • Вестергор замения капитанът Симон Кяер за домакините.

63'
  • Олсен заменя Йонас Винд за Дания.

63'
  • ГОООЛ за Финландия! Жоел Поянпало извежда гостите напред в резултата, след като се възползва от една от редките грешки на домакините в отбрана. Поянпало реализира с глава след центриране отляво. Вратарят Каспер Шмайхел не успя да се намеси по най-добрия начин, въпреки че топката бе отправена в тялото му.

60'
  • Пореден удар към финландската врата. Томас Дилейни получи на дъгата на наказателното поле и стреля, но неточно.

59'
  • Натискът на домакините се усилва с всяка изминала минута. Играчите на Финалндия се отпраняват дълбоко в своята половина.

55'
  • Далечен удар на Матриас Йенсен, който излиза в аут.

53'
  • Тим Спарв получава жълт картон.

50'
  • Натиск на датчаните в началните минути на втората част. Пореден корнер за домакините.

49'
  • Ъглов удар за Дания.

48'
  • Начало на втората част.

45+15'
  • Двубоят в Копенхаген е подновен.

45+15'
  • Кристиан Ериксен е заменен от Матиас Йенсен.

45+15'
  • Официално: Мачът на стадион "Паркен" ще бъде доигран. Почивката между полувремената ще бъде на от пет минути.

45+15'
  • 45+15'
  • 45+15'
  • 45+15'
  • 45+15'
  • Дувбоят е прекъснат за неопределен период от време.

45+15'
  • Ужасяващи сцени на стадион "Паркен". Голямата звезда на Дания Кристиан Ериксен колабира на терена и мачът бе моментално прекъснат. Медицинските екипи веднага се притекоха на помощ и започнаха да правят сърдечен масаж на фубтолиста, който изгуби съзнание.

43+3'
  • Ъглов удар за Дания. След центрирането домакините не съумяват да сътворят нищо интересно пред вратата на Храдецки.

33'
  • Играта е спряна, за да се окаже лекарска помощ на Теему Пуки, който получава удар в главата от страна на Андреас Кристенсен.

27'
  • Нов шанс за домакините. Този път на стрелкова позиция се озовава Мартин Брайтуайт, който стреля по диагонала, но встрани от вратата.

26'
  • Томас Дилейни получава топката след центрирането от корнера, но изстрелът му не попада в целта.

22'
  • Нов ъглов удар в полза на Дания.

21'
  • Удар на Ериксен по диагонала, Лукаш Храдецки се отличава с ново спасяване.

18'
  • Прекрасен удар на Хьойберг с глава, Храдецки с една ръка избира в нов ъглов удар.