• ГОЛ за Испания! Алваро Мората получи отличен пас и с топовен удар под гредата даде нов аванс на тима си

100'
  • Корнер за Испания. След изпълнението хърватите се справиха със ситуацията

98'
  • Фрапантен пропуск на Пашалич, който от 3-4 метра не съумя да прониже вратата на Симон.

96'
  • Шут на Оршич почти от границата на наказателното поле, топката мина над вратата, но доста близо до целта

92'
  • Гол на Пашалич в добавеното време върна Хърватия в мача.

90+2'
  • Старт на първото продължение

90'
  • Смяна в Испания, влиза Оярсабал, излиза Торес

88'
  • ГООООЛ за Хърватия! Оршич върна отбора си в мача, след голямо разбъркване в наказателното поле на Испания

85'
  • Жълт картон за Чалета - Цар

84'
  • Смяна в Хърватия, излиза Влашич, влиза Пашалич

84'
  • Смяна в Хърватия. Излиза Ковачич, влиза Будимир

84'
  • Смяна в Испания, влиза Фабиан Руис, излиза Коке

82'
  • Смяна в Испания. Влиза Алба, излиза Гая

82'
  • Феран Торес също записа името си сред голмайсторите с майсторски удар

77'
  • Нова смяна в Хърватия. Влиза Брекало, излиза Юранович

74'
  • Жълт картон за Брозович

73'
  • Смяна в Испания, влиза Торес, излиза Гарсия

72'
  • Смяна в Испания. Влиза Олмо, излиза Сарабия

72'
  • Опасен шут на Гвадриол, Симон се справи

67'
  • Смяна в Хърватия. Излиза Ребич, влиза Оршич

67'
  • ГГГГООООООЛЛЛЛЛ за Испания! Аспиликуета с глава засече пас отляво и изведе отбора си напред в резултата

57'
  • Сарабия потърси продължение на атаката към съотборник в наказателното поле на Хърватия, но не се получи

53'
  • Край на второто полувреме

47'
  • Смяна в състава на Хърватия, излиза Петкович, влиза Крамарич

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Шут на Мората, безкрайно неточен

45+1'
  • Симон изпревари Ребич при една от опасните атаки на Хърватия в края на първата част

45+1'
  • Корнер за Испания, след центрирането не последва нищо сериозно пред Ливакович

43'
  • Корнер за Испания! Коке центрира, бранител изчисти в нов корнер

42'
  • ГОООООЛЛЛЛЛ за Испания! Сарабия изравни резултата след канонада от удари към Ливакович

38'
  • Корнер за Испания, след центрирането Гая стреля, топката се удари в Аспиликуета и излезе в аут

37'
  • Шут на Ковачич, топката не намери целта

26'
  • ГООООООООЛЛЛЛЛ за Хърватия! Безумна грешка на Симон, който не успя да спре топката с крак след върната от страна на Педри топка, тя се удари леко в крака му и влезе в мрежата

20'
  • Мората с удар към вратата на Хърватия, топката се удари в ръката на Вида, но съдията остави играта да продължи

20'
  • Коке изскочи на голова позиция, но от няколко метра беше разколебан от Ливакович, отново гол нямаше

16'
  • Шут на Сарабия, топката се оплете в мрежата, но от външната й страна, след опасна атака на Испания.

14'
  • Пряк свободен удар за Испания. Първи точен удар на Аспиликуета, след центриране от страна на Коке, но нямаше сериозна опасност за вратата на Ливакович и той улови уверено.