• 32’ Георгес Микаутадзе
Излъчва се по
  • Край на срещата! Победа за Турция с 2:1!

90+8'
  • ГООООООООЛ! Мухамед Актуркоглу се възползва от факта, че всички футболисти на Грузия бяха в полето на Турция за ъглов удар, включително и вратаря Мамардашвили. Така турският национал напредна с топка в крака и завърши за 3:1.

90+7'
  • Чудесен шанс! Юсуф Язъджъ се извиси над всички, за да засече центриране с глава. Ударът му обаче беше отразен от вратаря на Грузия.

87'
  • Двойна смяна на Монтела - Йълдъз излиза, а на терена влиза Мухамед Актуркоглу.

85'
  • Смяна - Зеки Челик влиза на мястото на Мерт Мюлдюр.

85'
  • Смяната е двойна - Лука Лочошвили също се появява на терена, Гиорги Цитаишвили излиза.

74'
  • Смяна - Зураб Давиташвили заменя Гиорги Чакветадзе.

74'
  • Греда за Грузия! Кочорашвили демонстрира индивидуална техника, пробиваки в наказателното, след което стреля с десния крак. Топката обаче срещна напречната греда и излезе.

70'
  • СТРАХОТЕН ГОЛ! Арда Гюлер вкара едно от най-красивите попадения на турнира до момента. Играчът на Реал Мадрид отправи чудесен удар с левия крак, пращайки топката в горния десен ъгъл на вратата, пазена от Гиорги Мамардашвили. Стражът на Грузия нямаше шанс да стигне до кълбото.

66'
  • Хакан Чалханоглу изпрати мощен снаряд към вратата на Грузия от пряк свободен удар. Изпълнението му обаче бе в средата на вратата и Гиорги Мамардашвили успя да избие.

57'
  • Гиорги Цитаишвили пое в наказателното и от трудна позиция потърси  близкия ъгъл. Там Мерт Гюнок внимаваше и спаси.

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част! Турция и Грузия се прибират на почивката при равен 1:1!

45+2'
  • Несполучлив удар на Ферди Кадиоглу. Шутът му от въздуха излетя в трибуните.

41'
  • Колко близо! Грузия можеше да обърне резултата, но голмайстора Микаутадзе този път стреля покрай вратата от чудесна позиция.

35'
  • Жълт картон! Първото официално предупреждение в мача е за Абдюлкерим Бардакджъ.

35'
  • 33'
  • ГОООООЛ! Кочорашвили проби отдясно в наказателното, след което намери Жорж Микаутадзе. Нападателят веднага стреля в близкия ъгъл, за да възстанови паритета - 1:1.

32'
  • Отменен гол! Само две минути бяха нужни на турците да стигнат до ново попадение, дело на Кенан Йълдъз. В крайна сметка играчът на Ювентус обаче е бил в засада.

27'
  • ГООООООЛ! Какво изпълнение само! Мерт Мюлдюр засече избита топка и с воле от въздуха прати неспасяем удар в горния ляв ъгъл на грузинската врата.

25'
  • Хакан Чалханоглу също не успя да уцели вратата. Футболистът на Интер получи в наказателното, завъртя се и стреля, но не успя да нацели добре топката и така Мамарашвили не бе затруднен.

21'
  • Първи шанс за грузинците - Анзор Меквабишвили получи и шутира от границата на пеналтерията. Стражът Мерт Гюнок обаче отрази.

12'
  • Греда! Каан Айхан стреля от дистанция, а ударът му срещна страничния стълб.

10'
  • Отново се стигна до удар след корнер. Този път защитникът Абдюлкерим Бардакджъ стреля с глава, а топката мина опасно близо до десния страничен стълб на противниковата врата.

10'
  • Турция продължи да задържа топката повече - 74% владение за турските национали

9'
  • Неточен изстрел. Каан Айхан стреля с глава при центриране от корнер, но топката прелетя над напречната греда.