• Айосе Перес се озова сам срещу Донарума, но вратарят успя да отрази удара му.

90+2'
  • Айосе Перес се преодоля с лекота Джовани Ди Лоренцо и Андреа Камбиазо отляво, навлезе в наказателното поле и потърси далечния ъгъл, но Донарума спаси.

90+1'
  • Италия получи право да изпълни корнер, при което се стигна до напрежение в наказателното поле между играчи на двата отбора. След изпълнението на ъгловия удар Оярсабал не успя да изчисти, но Унай Симон внимаваше и улови.

86'
  • Джакомо Распадори влиза на мястото на Лоренцо Пелегрини.

82'
  • Испания изпълни късо корнер. Алекс Баена подаде към Феран Торес, а нападателят центрира в наказателното поле. Там Аймерик Лапорт нанесе удар с глава, но много неточно.

81'
  • Айосе Перес заменя Нико Уилямс.

78'
  • Микел Оярсабал влиза на мястото на Алваро Мората.

78'
  • Италия получи право да изпълни пряк свободен удар на около 20 метра от вратата на Симон. Лоренцо Пелегрини обаче прати топката над вратата.

74'
  • Педри е заменен от Алекс Баена.

71'
  • Феран Торес влиза на мястото на Ламин Ямал.

71'
  • Гредата спаси Италия! Кукуря подаде към Уилямс отляво. Фланговият нападател веднага смени посоката, навлезе навътре и потърси далечния ъгъл, но топката срещна горната греда.

70'
  • Жълт картон за Робин Льо Норман.

66'
  • Матия Дзакани заменя Федерико Киеза.

64'
  • Матео Ретеги влиза на мястото на Джанлука Скамака.

63'
  • Испанците продължиха обстрела към вратата на Италия. Ламин Ямал проби отдясно и потърси далечния ъгъл, като топката профуча опасно покрай вратата.

60'
  • Робин Льо Норман надскочи Калафиори след центриране от корнер на Нико Уилямс и насочи към десния ъгъл, но Андреа Камбиазо успя да изчисти топката пред голлинията.

58'
  • Мората напредна през центъра и нанесе силен удар, който Донарума изби в корнер.

57'
  • ГООЛ ЗА ИСПАНИЯ! Пореден пробив на Нико Уилямс отляво завърши с остро центриране. Алваро Мората отклони топката, а Донарума опита да избие. Вратарят обаче не го стори добре, като топката се озова на пътя на Рикардо Калафиори, но той не успя да я изчисти, а вместо това я насочи във вратата си.

55'
  • Донарума улови удар на Педри от далечна дистанция.

53'
  • Второто полувреме започна по идентичен начин на първото и иберийците редуваха атака след атака. Нико Уилямс получи от Ламин Ямал отляво, след което подаде към Марк Кукурея до аутлинията. Крайният защитник върна към вратаркото поле, където от 5-6 метра Педри не намери очертанията на вратата от отлична позиция.

52'
  • Жълт картон за Браян Кристанте.

47'
  • Андреа Камбиазо заменя Давиде Фратези.

46'
  • Браян Кристанте заменя Жоржиньо.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Едва в края на полувремето италианците погледнаха по-смело към вратата на Унай Симон. Николо Барела подаде отдясно към Федерико Киеза. Фланговият нападател напредна и нанесе удар, но не намери очертанията на вратата.

45+2'
  • Родри получи жълт картон и ще бъде наказан за една среща.

45+1'
  • Алваро Мората заложи топката за Фабиан Руис пред наказателното поле. Халфът мигновено нанесе удар, но не затрудни Донарума.

41'
  • Испанците продължиха да нападат. Даниел Карвахал направи двойно с Фабиан Руис отдясно. Крайният защитник намери Родри пред наказателното поле, а халфът нанесе силен удар, който Рикардо Калафиори успя да избие.

28'
  • Родри също опита да изненада Донарума от далечна дистанция, но ударът му не намери целта.

27'
  • Вратарят на Италия изби мощен шут на Фабиан Руис от над 25 метра.

25'
  • Ламин Ямал навърза няколко противникови футболисти и подаде към Алваро Мората в наказателното поле. Капитанът на испанците опита да се освободи и нанесе удар от малък ъгъл, с който Донарума се справи.

23'
  • Испания продължи да атакува по-опасно и отново беше близо до гол. Иберийците организираха бърза атака, при която Алваро Мората се беше изтеглил отляво. Нападателят получи топката и центрира в наказателното поле, където от няколко метра Нико Уилямс с глава прати топката покрай вратата.

10'
  • Първата добра възможност в мача се откри пред Испания. Нико Уилямс напредна отляво и центрира остро в наказателното поле, където Педри нанесе удар с глава под гредата, но Джанлуиджи Донарума изби.