• Далечен удар на Денис Вавро, който обаче прелетя встрани от целта.

76'
  • Лукаш Хараслин получи и стреля от ръба на наказателното поле, но ударът му мина покрай десния страничен стълб.

68'
  • Добър шанс! Давид Стрелец получи в наказателното и веднага шутира силно, като изпълнението му бе отразено от вратаря Флорин Ница с крак.

64'
  • Атаката на Румъния продължи като на свой ред Денис Драгус си опита късмета с изстрел от дистанция. Той мина опасно близо над напречната греда.

61'
  • Разван Марин стреля от границата на наказателното поле, но ударът му бе избит от стража на Словакия.

60'
  • Смяна - Деян Сореску влиза в игра на мястото на Флоринел Коман.

58'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Жълт картон! Още един играч на Румъния бе официално предупреден, това е Никушор Банку.

45+2'
  • Жълт картон! Получава го Андрей Бурка.

45+1'
  • Денис Драгуш стреля с десния крак, а топката мина встрани от целта.

43+1'
  • 38'
  • ГООООЛ! Разван Марин изпълни отлично от бялата точка и изравни резултата - 1:1.

37'
  • Румънците поискаха дузпа, след като техен футболист бе препънат от Давид Ханцко. Според главният съдия Даниел Зиберт обаче нарушението беше извън наказателното и затова отсъди пряк свободен удар. ВАР обаче се намеси и в крайна сметка беше отсъдена дузпа.

35'
  • ГООООООЛ! Юрай Куцка изпрати чудесно центриране отдясно, а в наказателното поле Ондрей Дуда се извиси, за да стреля с глава. Ударът му влетя в мрежата на румънците за 1:0.

24'
  • Капитанът на Румъния Станчу стреля извън наказателното на противника, а топката попадна право в ръцете на Дубравка.

23'
  • Опасно центриране от пряк свободен удар затрудни защитата на Румъния, но и трима от играчите на Словакия се разминаха на сантиметри от топката.

22'
  • Лазар Марин стреля от дистанция, но много неточно.

13'
  • Първа ситуация и пред вратата на Словакия! След добра комбинация на румънците Андрей Рациу се озова на добра стрелкова позиция в наказателното. Той шутира с десния крак, но Мартин Дубравка изби.

11'
  • Нов корнер и нов удар на словаците. Този път Ханцко стреля, но много разочароващо - кълбото прелетя високо над противниковата врата.

10'
  • При последвалия ъглов удар Юрай Куцка стигна до топката и стреля с глава, но не затрудни стража Флорин Ница.

9'
  • Давид Ханцко изпрати добро центриране към Иван Шранц в наказателното поле на румънците. Точно преди той да стреля с глава, топката бе избита в корнер от защитник на Румъния.