• Уникален пропуск на Конрад Лаймер. Халфът на австрийците преодоля Войчех Шчесни, но след това от малък ъгъл не успя да намери опразнената врата.

85'
  • Великолепно спасяване на Войчех Шчесни след уадр на Щефан Пош.

84'
  • ГООЛ за Австрия! Марко Арнаутович е безупречен от бялата точка и увеличава преднината на Австрия в мача.

78'
  • Дузпа за Австрия! Марсел Забицер се откъсна очи в очи с Войчех Шчесни, финтира вратаря, който нямаше какво друго да направи, освенд а го фаулира за дузпа.

77'
  • Бартош Слиж отсъпва мястото си на Камил Гросицки.

76'
  • Страхотно спасяване на Войчех Шчесни. Вимер получи в наказателното поле и стреля силно, но опитният страж на Полша плонжира и изби.

75'
  • Жълт картон за Марко Арнаутович.

70'
  • ГОООЛ за Австрия! Резервата Александър Прас получи отляво и проби почти от централната линия преди да центрира пред наказателното поле. Марко Арнаутович прескочи топката, за да я предостави на Кристоф Баумгартнер, който с удар от границата на пеналта преодоля Войчех Шчесни.

66'
  • Жълт картон и за Роберт Левандовски, който удря съперник в лицето при единоборство за висока топка.

65'
  • Жълт картон за Якуб Модер.

63'
  • Александър Прас заменя Мвене.

62'
  • Свидерски заменя Адам Букса за Полша.

60'
  • Роберт Левандовски заменя Пьонтек.

60'
  • Кевин Дансо заменя Гернот Траунер, който получава травма.

59'
  • Жълт картон и за Вимер, който спира обещаваща атака на Полша.

56'
  • Кивиор задържа Баумгартнер в центъра на терена и получава първия жълт картон в мача.

53'
  • Пьонтек стреля от дистанция, но крайно неточно.

52'
  • Корнер в полза на Австрия. Вимер центрира много добре, Пош стреля с глава, но право в ръцете на Шчесни.

51'
  • Промяна и в австрийския тим. Грилич отсъпва мястото си на Патрик Вимер.

46'
  • Якуб Модер заменя Якуб Пьотровски за Полша.

46'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Страхотен изстрел на Желински от прекия свободен удар, Патрик Пентц избива с една ръка в корнер.

45+2'
  • Свободен удар в полза на Полша пред наказателното поле на Австрия. Добра възможност за символичните домакини.

45+1'
  • Далечен удар на Марсел Забицер, топката минава покрай десния страничен стълб.

42'
  • Прекрасен шанс за Австрия. Баумгартнер намери Забицер в наказателното поле, финтира бранител на Полша и стреля, но топката попадна в тялото на Ян Беднарек.

39'
  • ГОООЛ за Полша! Слец центриране отдясно топката бе пратена на далечната греда, откъдето тя бе върната към точката на дузпата. Там Ян Беднарек бе оставен абсолютно сам, стреля, но в тялото на защитник. След тикошета тя попадна в Кжищоф Пьонтек, който направи едно залъващо движение и с лекота прати топката в мрежата от близка дистанция.

30'
  • Удар на Пьотр Желински от границата на наказателното поле, Филип Лиенхарт блокора с глава.

27'
  • Хубав пас зад отбраната на Полша, но Войчех Шчесни внимава и излиза извън пеналта, за да избие.

22'
  • Нова възможност за Полша! След атака отдясно, топката бе пратена на противоположния фланг, където непокрит бе оставен Никола Залевски. Той стреля без забавяне, но парти топката над вратата.

19'
  • Шанс за Полша! Пьотр Желински полуичи на границата на наказателното поле и стреля силно, но топката срещна тялото на бранител в червено. Футболистите на поляците веднага поискаха дузпа, но претенциите им не бяха уважени.

17'
  • След ранния гол в мача, тимът на Австрия продължава да има инициативата в срещата.

15'
  • ГОООЛ за Австрия! СЛед изпълнение на тъч отляво, топката бе пратена в наказателното поле, където бранител на Полша изчисти. Коженото кълбо попадна отново в Мвене, който този път центрира много прецизно към Гернот Траунер, който от ъгъла на вратарското поле с глава стреля точно за 1:0.

9'
  • Корнер в полза на Австрия след много добра атака, в чиято основа бяха Забицер и Арнаутович.