• Страхотен шанс за Кай Хаверц! Нападателят се озова на стрелкова позиция отляво, отправи удар по диагонала, но Шмайхел спаси с крак.

90+5'
  • Нов отменен гол на Германия заради засада.

90+3'
  • Фюлкруг е изведен абсолютно сам срещу Шмайхел и не успява да отбележи, стреляйки в тялото на вратаря. За негово щастие обаче е отсъдена засада.

84'
  • Хенрикс заменя Давид Раум.

80'
  • Вирц заменя Джамал Мусиала

80'
  • Поулсен заменя Андреас Сков Олсен.

68'
  • Кристиан Ньоргорд ззаменя Томас Дилейни.

68'
  • ГОООЛ за Германия! Джамал Мусиала бе изведен зад отбраната на Дания, надбяга с лекота Хоахим Андерсен и след като навлезе в наказателното поле, технично успя да насочи топката покрай Каспер Шмайхел в далечния ъгъл на вратата.

68'
  • Възможност за Расмус Хойлунд, който се справя с бранител на Германия и пеналта и стреля силно, но Нойер е на мястото си.

66'
  • Емре Джан заменя капитана на Германия Илкай Гюндоган.

64'
  • Никлас Фюлкруг заменя Роберт Андрих.

64'
  • Йоаким Мееле получава жълт картон.

60'
  • Уникален шанс за Германия! Кай Хаверц преодолява по брилянтен начин двама бранители на Дания в центъра на терена и се понася сам срещу Каспер Шмайхел, но не успява да преодолее датския страж, стреляйки встрани от вратата.

59'
  • ГОООл за Германия! Кай Хаверц е безупречен от 11-те метра и дава преднина на Бундестима!

53'
  • Дузпа за Германия! След атака отляво, Давид Раум центрира в наказателното поле, където Йоахим Андерсен докосна леко топката с ръка. Първоначално Майкъл Оливър подмина ситуацията, но след като бе привикан да разгледа положението с ВАР, англичанинът посочи бялата точка.

52'
  • Отменен гол на Дания!. След центриране от фал, датначните успяха да разиграят добре в наказателното поле и да стигнат до голов удар на Йоаким Андерсен, но попадението бе отменено заради задата при изграждането на атаката на датчаните.

48'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Нов уникален шанс за Дания! След бриялнтна контраатака на датчаните, Дилейни изведе Расмус Хойлунд абсолщтно сам срещу Нойер, но пробва прехвърлящ удар и сгреши.

45+1'
  • Уникален шанс за Дания след много груба грешка на Нико Шлотербек в наказателното поле. Бранителя бе притиснат и загуби топката, която попадна в Расмус Хойлунд, който напредна няколко метра и отправи бомбен шут от близка дистанция, но коженото кълбо спря от външната страна на мрежата.

42'
  • Селекционерът на Дания Каспер Хюлманд получава жълт картон за реплики срещу съдията.

40'
  • Прекрасен шанс за Германия! КАй Хаверц стреля с глава от много удобна позиция, но праща топката в тялото на Каспер Шмайхел, който избива инстинктивно.

37'
  • След около 15-минутно прекъсване и след като бурята утихна, Майкъл Оливър изведе двата тима отново на терена. След кратка загрявка на двата състава, двубоят бе подновен.

36'
  • Майкъл Оливър взима решение да прекъсне двубоя за известен период от време, след като над "Сигнал Идуна Парк" се разрази истинска гръмотевична буря. Играчите на двата тима са покрай резервните скамейки на отборите.

35'
  • Кристиан Ериксен стреля силно от свободния удар, но праща топката право в тялото на Рюдигер.

31'
  • Груб фал на Андрих срещу Мееле на дъгата на наказателното поле. Добър шанс за датчаните да обстрелват варатата на Мануел Нойер.

30'
  • Шут на Йоаким Мееле по диагонала, топката минава встрани от вратата.

24'
  • Много добър шанс за Дания! Кристиян Ериксен успява да овладее по изключителен начин дълъг пас пред пеналта на Германия и след това да стреля с десния крак. Антонио Рюдигер обаче успява да блозкира топката.

21'
  • Тони Кроос стреля от прекия свободен удар, но топката спира в стената.

16'
  • Свободен удар в полза на Германия пред наказателното поле на Дания. Зад топката са цели трима играчи на Бундестима.

16'
  • След центрирането от ъгловия удар, Андрих стреля, но право в ръжете на датския вратар.

11'
  • Красиво изпълнение на Хаверц! Нападателят бе намерен в пеналта с дълъг пас и стреля от воле, но отново Шмайхел е на мястото си и избива в нов ъглов удар.

11'
  • Сериозен натиск за Германия в първите десетина минути. Домакините вече отправиха няколко удара към Каспер Шмайхел, но засега вратарят на "червения диманит" се справя по блестящ начин.

10'
  • Нов изстрел на Шлотербек към вратата на Шмайхел, но датският вратар отново се справя.

7'
  • Брилянтен удар на Йосуа Кимих от дистанция, Каспер Шмайхел боксира с една ръка в нов ъглов удар.

7'
  • Тони Кроос центрира много прецизно във вратарското поле, където Нико Шлотербек стреля с глава и бележи във вратата на датчаните. Майкъл Оливер обаче вижда нарушение в наказателното поле и не зачита попадението.