• Край на мача! Без победител във Варна – Спартак срещу Левски 2:2!

• Жълт картон за Никола Борисов от домакините.

88'
  • Смяна за „соколите“ - Денис Баланюк замени Божидар Васев.

86'
  • Нова възможност за „сините“! Уелтън центрира остро отдясно в наказателното поле, но Дичевски изби. Топката попадна в Кръстев, който шутира, но се получи рикошет в играч на домакините и излезе покрай лявата греда в корнер.

84'
  • Шанс за Левски! Топката беше центрирана от корнер в наказателното поле, където Ноа Сонко Сундберг отклони топката, която стигна до Цунами на далечната греда. Бразилецът отново центрира във вратарското поле, а гамбиецът пак стреля с глава към вратата, но този път Дичевски се намеси и изби над гредата в ъглов удар.

83'
  • Жълт картон и за Велислав Боев от Спартак.

81'
  • Официално предупреждение за Ноа Сонко Сундберг от тима на „сините“.

79'
  • Нова смяна и за домакините – Велислав Боев замени получилия травма Виктор Митев.

76'
  • Втората смяна – Келиан ван дер Каап замени Борислав Рупанов.

68'
  • Двойна промяна за Левски – Марин Петков замени Роналдо.

68'
  • Жълт картон за Жереми Петрис от гостите.

66'
  • ГОООЛ ЗА СПАРТАК! Пламен Димов изравни за втори път! Здравко Димитров центрира от свободен удар отляво в наказателното поле, където Пламен Димов изпревари Краев и с глава прати топката във вратата на Дичевски за 2:2.

66'
  • Жълт картон и за Роналдо от Левски.

64'
  • Нов удар! Уелтън проби отляво в наказателното поле и след това стреля в близкия ъгъл, но слабо и в ръцете на Дичевски.

56'
  • Първа промяна в мача – Родни Антуи замени Мехмед Сабри.

56'
  • Удар! Кръстев центрира от свободен удар в наказателното поле, където Краев стреля с глава, но над вратата.

54'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Филип Кръстев отново даде аванс на гостите! Уелтън проби отляво, стигна до аутлинията и подаде за Роналдо на границата на вратарското поле, който върна за Кръстев, а халфът с мощен удар прати топката във вратата на Дичевски за 1:2.

51'
  • ГОООЛ ЗА СПАРТАК! Ивайло Климентов изравни с феноменално попадение! Топката не беше изчистена по най-добрия начин от Кръстев и тя попадна в Климентов, който изстреля истинска бомба пред дъгата на наказателното поле, а кълбото се удари в горната греда и влетя неспасяемо във вратата на Андреев за 1:1!

48'
  • Старт на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+3'
  • Две минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Опасност! Здравко Димитров напредна отляво, след което пусна топката за Божидар Васев на границата на наказателното поле, който стреля с  първото си докосване към далечния ъгъл, но покрай лявата греда на Андреев.

41'
  • Първо официално предупреждение и за играч на гостите. Получи го Андриан Краев.

34'
  • Втори жълт картон за играч на „соколитие“ – той бе за Емануел Моура.

27'
  • ГОООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Филип Кръстев откри резултата! Хосе Кордоба комбинира с Кръстев отляво в половината на Спартак, а халфът направи невероятен дрибъл, влезе в наказателното поле, премина покрай трима и от около точката за дузпа стреля неспасяемо в долния десен ъгъл на Дичевски – 0:1.

25'
  • Първи жълт картон в срещата. Той бе за Божидар Васев от домакините.

18'
  • Възможност за домакините! Божидар Васев бе отлично изведен от Ивей Ромееш отдясно в наказателното поле, след което реши да стреля още с първото до докосване към далечния ъгъл, но слабо и неточно.

15'
  • Удар! Ивей Ромееш комбинира с Божидар Васев отдясно пред наказателното поле, след което топката стигна до Румен Руменов, който шутира коварно, но Пламен Андреев беше заел добра позиция и изби в ъглов удар.

8'
  • Шанс! Левски организира бърза атака, но 17-годишният Борислав Рупанов не успя да уцели топката в опасна близост до вратата на Иван Дичевски.