• 58’ (а.г.) Кристиян Кацарев
  • 63’ Даниел Генов
  • КРАЙ НА МАЧА.

90+2'
  • Поредното впечатляващо спасяване на Кацарев! Петър Атанасов получи извеждащ пас по земя, който го остави съвсем сам срещу вратаря отляво. Нападателят опита да стреля технично в далечния ъгъл, ала Кацарев се разтегна и предотврати поредния гол в мрежата на своя тим.

86'
  • Последна смяна и във Верея - Петър Янков вместо Стелиян Колев.

85'
  • Последна смяна за Ботев Враца - Денис Русинов зае мястото на Георги Вълчев.

84'
  • И най-накрая шанс пред Верея! Станислав Маламов с диагонален пас изведе Бранислав Василиевич зад гърба на съперниковата защита. Притиснат от бранител, халфът на старозагорци стреля твърде слабо, за да затрудни Христо Митов при спасяването.

84'
  • Пропуск на Петър Атанасов! Милан Вушорович центрира от десния фланг, а при далечната греда Петър Атанасов опита воле от малък ъгъл. Изпълнението му беше адски неточно, като срещна главата на намиращия се зад него играч на Верея. Домакините взеха само корнер.

83'
  • Пробив на Милан Вушорович с топка вкрака отдясно по атаката. Нападателят стигна до самата аутлиния в пеналта, откъдето опита шут, който спря във външната страна на мрежата.

80'
  • Втора смяна във Верея - Стилиян Тенев зае мястото на Божидар Христов.

71'
  • Втора смяна в Ботев Враца - бившият играч на Верея Милан Вушорович зае мястото на Даниел Генов.

66'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 5:0! Вече говорим за абсолютен разгром, след като и Даниел Генов се разписа. Нападателят получи топката от Будинов отдясно в наказателното поле, финтира съперник, а после с плътен шут по диагонала разстреля Кацарев.

63'
  • Първа смяна в Ботев - Емил Стоев отстъпи мястото си на Мирослав Будинов.

60'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 4:0! И отново автогол, този път от вратаря на Верея Кристиян Кацарев! Петър Атанасов изпълни ъглов удар отляво по атаката, а Домовчийски спечели битката "на втория етаж". Той стреля точно с глава, Кацарев отрази, но после с лявата си ръка неволно бутна топката в собствената си мрежа.

58'
  • Първа смяна във Верея - Хрвоие Ризванович замени Велин Желязков.

57'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 3:0! Теофилос Курупис стана автор на автогол. Даниел Генов изпълни ъглов удар отдясно по атаката на домакините, на 6-7 метра от вратата Венцислав Керчев опита да отиграе с глава. Защитникът не нанесе точен удар, но топката срещна крака на Курупис и попадна в очертанията. Вратарят Кацарев не беше подготвен и боксира във вратата си.

56'
  • Нова опасна атака на домакините отдясно. Емил Стоев почти загуби топката, но все пак намери начин да се пребори с Курупис. Той комбинира с Даниел Генов, който му върна топката в пеналта и последва центриране. Кристиян Кацарев улови подаването, което беше за непокрития Домовчийски.

54'
  • Скоростен набег на Емил Стоев по десния фланг. Халфът на Ботев използва бързината си, за да пробие в наказателното поле и да стигне до самата аутлиния. Опитът му за ниско центриране обаче излезе крайно неточен и опасността за гостите отмина.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Футболистите на Верея подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Без дори секунда продължение от съдията Станимир Тренчев.

45'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 2:0! Илия Миланов с първи гол, откакто е част от врачани! Емил Стоев и Петър Атанасов разиграха късо корнер отляво по атаката, а последният центрира по перфектен начин в зоната пред вратарското поле. Там никой от играчите в жълти екипи не попречи на Миланов, който с глава прати топката в долния ляв ъгъл. Кацарев нямаше какво да стори.

43'
  • Пряк свободен удар за Ботев Враца точно пред ъгъла на наказателното поле. Симеон Мечев опита нещо средно между изстрел над стената и центриране, а топката попадна в сигурните ръце на Кацарев.

38'
  • Страхотно подаване в дълбочина от Симеон Мечев за Петър Атанасов, който нахлу отдясно в наказателното поле. "Десетката" на Ботев опита ниско центриране в зоната пред вратарското поле, а Веселин Весков изчисти точно пред погледа на Домовчийски.

35'
  • Симеон Мечев стана поредният футболист на Ботев Враца, който опита безуспешно късмета си чрез далечен удар. Домакините определено намалиха оборотите след гола и явно няма да бързат в търсенето на втори гол, който да ги успокои допълнително.

31'
  • Жълт картон за Емил Стоев от Ботев Враца.

26'
  • Силен и точен шут от Даниел Генов, отправен на около метър-два пред дъгата. Спасяването беше рутинно за Кацарев, тъй като топката отиде в центъра на вратата.

22'
  • Впечатляващ рефлекс от Кацарев! Верея сбърка при изнасянето на топката и Емил Стоев с пас по тревата намери Даниел Генов в наказателното поле. Последният продължи движението си към точката на дузпата и стреля към десния ъгъл, а Кацарев с една ръка предотврати сигурен гол. Вратарят не показа, че е затруднен от струпаните пред себе си голям брой играчи, които нарушаваха видимостта му.

18'
  • Георги Вълчев опита да демонстрира силата на своя шут и го направи с изстрел от 25-26 метра. Топката обаче пое право към трибуната зад вратата, охранявана от Кацарев.

16'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА - 1:0! Валери Домовчийски беше точен от бялата точка, поразявайки долния десен ъгъл. Вратарят Кацарев тръгна в обратната посока.

14'
  • ДУЗПА ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Петър Атанасов нахлу отляво в наказателното поле, а Божидар Христов посегна и го препъна без да играе с топката. Отсъждането на рефера не можеше да бъде друго.

13'
  • Чиста голова възможност за Ботев Враца! Домовчийски, застанал пред наказателното поле, пропусна технично пас към себе си, който отиде към Даниел Генов. Последният с едно докосване изведе капитана си в коридор, ала Кацарев излезе навреме и така затвори Домовчийски в мига, в който последния нанасяше изстрел.

9'
  • Станислав Маламов получи топката на сериозна дистанция от вратата, напредна и реши да стреля от около 23-24 метра. Шутът беше силен, но премина на поне метър и половина над целта.