• Край на мача. Ботев Враца победи Ботев Пловдив с 3:0.

• Продължитението ще бъде 2 минути.

90'
  • Нова смяна за пловдивчани. Ван Арнем излиза, влиза Марко Перван.

87'
  • Смяна за гостите. Джонатан Перейра излиза, а на тяхно място влизат Родни Клустер.

86'
  • Последна смяна за домакините. Доминик Янков е заменен от Ивайло Михайлов.

79'
  • В рамките на 8 минути резултатът стана класически. Генов центрира на втора греда, където Петър Атанасов овладя топката и подпечата победата за врачани.

78'
  • Симеон Мечев центира от корнер, но този път защитата на пловдивчани издържа.

74'
  • Само 3 минути по-късно Атанасов удвои резултата, след като получи великолепен пас от рожденика Домовчийски.

71'
  • Петър Атанасов центрира отляво, топката мина над Домовчийски, но тя попадна у непокрития Даниел Генов, който необезпокоявано засече топката и откри резултата в полза на домакините.

68'
  • Корнер за гостите, при който Тодов Неделев изсипа топката в наказателното поле, отбраната на Ботев Враца се справи с опасността.

61'
  • Смяна за гостите. Александър Тонев излиза, а Филип Филипов влиза в игра.

58'
  • Домовчийски изведе отдясно Генов, който напредна и центрира в наказателното поле, след което бе прегазен от противников играч, но нарушение не бе отсъдено.

56'
  • Смяна за домакините. Даниел Гаджев излиза и е заменен от Петър Атанасов.

54'
  • Ъглов удар за гостите след блокирано центриране отдясно. Про последвалото центриране топката бе изчистена.

53'
  • Още в началото на второто полувреме Домовчийски напомни за себе си, че е най-активният от зелените. Пое топката на границата на наказателното поле, нагласи си топката и отправи опасен удар, който обаче бе спасен от Янко Георгиев.

47'
  • Смяна в състава на врачани. Лясков излиза, а на негово място влиза Будинов.

45+2'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Николай Колев добави само 60 секунди към първото полувреме.

45+1'
  • В последната минута на първата част Янков получи топката пред наказалното поле, нахлу с нея, но си я поведе дълго и опасността премина.

45'
  • Янков бе санкциониран, заради грубо нарушение срещу съперников играч.

44'
  • Тодор Неделев центрира с в наказателното поле от фаул, но Костов улови в последния момент, точно преди Кристиан Димитров да засече топката с глава.

42'
  • В последвалия свободен удар Генов шутира високо над вратата с десния крак.

35'
  • Генов бе изведен отлично и сам срещу вратаря, но Еберт Кардосо му връхлетя отзад точно пред наказателното поле и бе изгонен с директен червен картон.

33'
  • Следващото интересно положение дойде малко по-късно, когато Александър Тонев получи топката отдясно, дриблира и навлезе към центъра, за да стреля, но изтрелът му бе блокиран.

27'
  • Рожденикът опита да влезе отляво в наказателното поле и се строполи на земята след съприкосновение с Тодор Неделев, но Николай Колев запази мълчание.

25'
  • Марин имаше най-доброто положение в мача досега, когато получи подаване отдясно на 3-4 метра пред голлинията, финтира защитник и стреля, но в ръцете на Костов.

23'
  • Капитанът на гостите - Лъчезар Балтанов получи официално предупреждение.

17'
  • В исторически план двата отбора са играли 56 пъти помежду си. Домакините са постигнали 20 победи, равенствата са 13, а успехите за пловдивчани са 23. Головата разлика е 69:84 за "канарчетата".

• В 11-ата минута Джонатан Перейра опита удар по посока на вратата в наказателното поле, но той бе блокиран от бранител в зелено.

12'
  • Още на следващата минута Валери Домовчийски нахлу отляво и центрира по земя към Янков, който обаче прати топката в аут.

4'
  • Първи точен удар в мача. Тодор Неделев центрира опасно от свободен удар и Кристиан Димитров засече с глава, но топката бе уловена от Костов.