• Край на мача.

90+5'
  • В третата минута на добавеното време Пирин успя да изравни за 2:2 чрез Арно.

90+4'
  • 4 минути добавено време на мача.

90+1'
  • Етър опита заучено положение от пряк свободен удар. Горка Ларучея стреля по земя, но покрай вратата.

90'
  • Фенове на Пирин напускат стадиона по-рано.

89'
  • Максим Ковальов спаси мрежата си от ново попадение. Този път удар в очертанията отправи Пита.

84'
  • Мартин Георгиев влезе, терена напусна Андрей Йорданов

80'
  • Клифорд на мястото на Тибоуе

78'
  • Аймен Суда влиза на мястото на Полонски.

77'
  • Жълт картон за Върбанов.

75'
  • Жълт картон на Евгени Георгиев.

69'
  • Отборът на Етър успя да обърне резултата само в рамките на 3 минути. След отлична атака, отново отляво, Жан-Марк Тибоуе центрира, Йоаким Карсела стреля мощно за 2:1.

65'
  • Смяна, Георги Върбанов влиза вместо Попадийн.

64'
  • Бенгюзов на мястото на Костов.

64'
  • Етър се разписа за 1:0. Иван Василев успя да оползотвори натиска на гостите. След добра многоходова атака отляво, Василев добута топката с малко късмет зад мрежата, след асистенция на Жан-Марк Тибоуе.

62'
  • Опасност пред вратата на домакините. Удар от границата на наказателното поле на  Шкхредин Букхолда, топката се отби в гредата, но и вратарят Максим Ковальов се намеси подобаващо. Топката обаче попадна при Иван Василев в пеналта, който отблизо засече с глава, но отново стражът спаси. След това вратарят на Пирин остана да лежи на терена, изпитвайки силна болка.

51'
  • Смяна в състава на Пирин. Евгени Георгиев на мястото на Айуб Абу.

47'
  • Радослав Найденов беше заменен от Шехрадин Букхолда в става на Етър.

46'
  • Начало на второто полувреме

• Край на първото полувреме при 1:0 в полза на Пирин след автогол на Принц Мбаке.

45+2'
  • Етър се активизира в заключителните минути на първото полувреме, владее повече топката, но не успява да отправи удар в очертанията на вратата.

43'
  • Чудесно изпълнение на Йоахим Карсела, който успя да финтира защитник на Пирин, стреля от далчна дистанция, но Максим Ковальов със страхотен рефлекс изби топката и предотврати попадение.

37'
  • Медицинският екип влиза на терена, за да окаже помощ на Георги Александров, който се сблъска с Айуб Абу. Капитанът на гостите ще продължи мача.

35'
  • Жълт картон за Жан-Марк Тибоуе за нарушение в средата на терена.

32'
  • Бърза контраатака за Пирин. Иван Тасев стреля по диагонал, но Кристиян Секулич отрази удара му.

24'
  • В следващите минути играта се поуспокои. в 23-ата минута Дидис Лутумба-Пита центрира отдалеч, но топката му прехвърли всички играчи в наказателното поле, а Максим Ковальов остави топката да излезе.

23'
  • Греда за Етър. Иван Василев пусна към Йоахим Карсела, който стреля от наказателното поле, но топката се отби в напречната греда.

11'
  • Жълт картон за Маду Диане.

9'
  • Отборът на Пирин поведе с 1:0 още в четвъртата минута на мача след автогол. След много добра бърза атака отдясно по нападението, Иван Тасев центрира в наказателното поле, а Принц Мбаке, който беше сам, засече топката, опитвайки се да я подаде в обсега на вратаря Кристиян Секулич, но си вкара автогол.

4'
  • Начало на мача в Благоевград.

• Етър е без победа в последните си 12 гостувания. Треньорът няма да може да разчита на наказания за една среща Мартин Моран, както и на контузените Ивайло Димитров, Ловре Кнежевич, Килиян Гесум и Николай Янков. След изтърпяна санкция, обаче, се завръща Горка Ларучея.

• Пирин се намира в неособено добро положение, след като допусна две поредни загуби в плейофите. „Орлетата” отстъпиха на Берое с 0:2 в миналия кръг, като бяха тотално надиграни от съперника. Преди това тимът загуби от Ботев Враца с 1:2 на собствен терен. Така Пирин допусна толкова поражения, колкото в първите десет кръга през пролетта и има 30 точки на 13-ото място в класирането.

• Стадион: Христо Ботев
    Рефер: Красен Георгиев
    Излъчва: Diema Sport