• Петър Занев получава жълт картон.

80'
  • Жълт картон за Александър Дюлгеров.

78'
  • ГОООЛ за Славия! Грешникът за гола на Пирин Емил Виячки бързо изкупва вината си. Бранителят на Славия реализира с глава след центриране от корнер, за да върне статуквото в Овча купел.

69'
  • ГООООЛ за Пирин! Емил Виячки направи кошмарна грешки, позволявайки на Манолев да му отнеме. Футболистът на Пирин се понесе сам срещу вратаря отляво и комбинира с рожденика Станислав Костов, който на празна врата реализира за 1:0.

67'
  • Опасна атака за Пирин. В ситуация трима на трима пред наказателното поле на Славия, Брахими взе грешното решение да стреля вместо да комбинира със свои съотборници и прати топката в ръцете на Вуцов.

66'
  • Страховит шут на Иван Минчев от пряк свободен удар, топката минава на сантиметри от вратата.

58'
  • Жълт картон и за Христофор Хубчев.

56'
  • Още една промяна за "белите". Сораков отстъпва мястото си на Макрилос.

46'
  • Емил Стоев заменя Камело Нгуена за Славия.

46'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Удар на Тасев, който попада в ръцете на Петров.

45+2'
  • След разиграването от ъгловия удар, Пирин имаше нов шанс да обстрелва вратата на домакините. Този път Стилиян Николов пробва късмета си, но и неговият изстрел бе отразен от Вуцов.

40'
  • Великолепен шанс за гостите! След грешка при изнасянето на топката от страна на Славия, Старокин открадна топката и комбинира с Костов отдясно. Нападателят напредна и отправи страхотен шут с десния крак. Вуцов обаче отново бе на мястото си и изби в корнер.

39'
  • Греда за Славия! Тони Тасев се понесе по дясното крило и намери Радослав Кирилов пред наказателното поле. Крилото на "белите" стреля, но след лек рикошет, топката среща десния страничен стълб на вратата и излиза в корнер.

33'
  • Жълт картон и за Орлин Старокин за груб фал в центъра на терена.

30'
  • Жълт картон за Венцислав Керчев за нарушение срещу Спас Георгиев.

29'
  • Ъглов удар за Славия.

23'
  • Хубав пас на Томбак към Сораков, но младокът е изпреварен от Петър Петров, който лови.

22'
  • Нарушение на Ерол Дост срещу Брахими в близост до наказателното поле на Славия. Жълт картон за Дост и удобна възможност за центриране пред Светослав Вуцов.

20'
  • Тони Тасев е изведен отлично отдясно, справя се с Брахими, но пасът му попада право в ръцете на Петър Петров.

18'

13'
  • Изстрел на Станислав Костов от дистанция, Вуцов плонжира и избива.

11'
  • Опит за удар от страна на Мартин Сораков, топката излиза в аут.

8'
  • Страхотна възможност за Пирин в самото начало на мача. Манолев проби отлично отдясно и пусна успореден на голлинията пас, а Брахими не успя да отправи хубав удар само от метър.