• 35’ Димитър Илиев
  • 54’ Елитон Жуниор
  • Край на срещата!

90+5'
  • Гол за Славия дело на Цветелин Чунчуков за 2:2! Центриране в наказателното поле на Локомотив Пд позволи на Йомов да свали с глава към Чунчуков, който с мощно воле не остави шансове на Луков за крайното 2:2.

90+2'
  • ​Георги Йомов получи жълт картон.

88'
  • Георги Петков получи жълт картон.

87'
  • Момчил Цветанов получи жълт картон за бавене на играта.

85'
  • Никола Марич замени Елитон в тима на гостите.

84'
  • Тежък шут на Владислав Узунов от границата на наказателното поле, но топката прелетя скоростно в аут.

84'
  • Медицинска помощ за контузилия се Елитон.

83'
  • Нов огромен шанс за Локомотив Пд! Ален Ожболт преодоля бранител на Славия, нагласи си топката на десния крак и стреля от границата на наказателното поле, но кълбото се удари в десния страничен стълб и излезе в аут.

82'
  • Един Бахтич бе декориран в жълто за разкарване на топката.

78'
  • Силен шут на Бирсент Карагарен от около 30 метра, без никой в "бяло" преди това да го срещне, но Петков изби в корнер. След него не последва нищо опасно за домакините.

77'
  • Нов гол шанс за Локомотив Пд! Подаване към Ален Ожболт от статично положение позволи на словенеца да овладее в наказателното поле и да стреля по диагонал. Георги Петков успя да докосне топката, след което тя се отби в десния страничен стълб връщайки се пред вратарското поле. Там Димитър Илиев също пита шут, но той прелетя встрани в аут.

75'
  • Милен Гамакв получи жълт картон от състава на домакините.

73'
  • Един Бахтич замени Первиз Умарбаев в тима на Локо Пд.

71'
  • Владислав Узунов замени Янис Карабельов в тима на Славия.

71'
  • Первиз Умарбаев получи медицинска помощ и излгежда няма да може да продължи игра.

70'
  • Удар на Первиз Умарбаев от сериозно разстояние от свободен удар, но високо в аут.

64'
  • Медицинска помощ за Первиз Умарбаев.

59'
  • Нов далечен удар на играч на Славия, този път Славчо Шоколаров, но в аут.

59'
  • Илиян Мицанкси влезе на мястото на Дарко Тасевски в тима на Славия.

58'
  • Отчаян шут от далечна дистанция на Димитър Велковски излезе в аут.

55'
  • Гол за Локомотив Пд дело на Елитон Жуниор - 1:2! Прекрасен шут на бразилеца от над 22 метра. Топката му дойде удобна отляво, след пас на Ален Ожболт, и той прати мощен снаряд в долния десен ъгъл на вратата на Георги Петков за пълния обрат в полза на гостите.

54'
  • Голям шанс за Славия, но неразбирателство в предни позиции за домакините! Ертан Томбак центрира отдясно към далечна греда. Там топката падаше директно на волето на Радослав Кирилов, но Чунчуков му открадна топката и стреля с глава - ударът обаче бе крайно неточен.

52'
  • Абдулхаким Буна получи травма и бе заменен от Бирсент Карагарен в тима на Локомотив Пд.

50'
  • Подаване отляво на Милен Гамаков намери Тасевски в наказателното поле. Вторият стреля с глава, но топката излезе в аут.

49'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Шут от дистанция на Елитон от пряк свободен удар, но право в стената.

45+1'
  • Янис Карабельов получи жълт картон в тима на Славия.

44'
  • Гол за Локомотив Пд дело на Димитър Илиев - 1:1! Ален Ожболт се пребори за една висока топка на 30-ия метър в половината на Славия. Словенецът чукна към излизащия сам срещу вратаря Димитър Илиев, който само чукна над Георги Петков, изравнявайки резултата. Това е 9-ти гол за капитана на Локомотив Пд през този сезон.

35'
  • Велковски получи медицинска помощ.

32'
  • Димитър Велковски получи жълт картон в тима на Славия.

32'
  • Славия нацели напречната греда! Много силен, но и техничен шут от фаул на Димитър Велковски от границата наказателното поле. Топката уцели напречната греда над Луков, но топката не пожела да влезе и тупна пред голлинията, преди да излети напред.

28'
  • Ствън Езе получи жълт картон.

27'
  • Много неточен шут на Ален Ожболт прелита далеч от целта в аут.

26'
  • Ертан Томбак получи на границата на наказателното поле и стреля с левия крак по диагонал, но право в ръцете на Мартин Луков.

24'
  • Какъв шанс за Славия! Пас отдясно намери Гоерги Йомов, който навлезе в наказателното поле. Играчът на Славия опита да пусне успореден пас към оставащия на празна врата Цветелин Чунчуков. Там обаче ръце протегна Мартин Луков, който изби напред. Топката обаче се отби в тялото на Стивън Езе и без малко да влезе във вратата на гостите - за щастие на "смърфовете" тя излезе в корнер. След ъгловия удар не последва нищо опасно за вратата на "черно-белите".

23'
  • След корнер топката стигна до Первиз Умарбаев, който стреля с воле с левия крак, но кълбото се спря в тялото на Димитър Везалов и излетя напред.

17'
  • Удар на Димитър Илиев  от около 20 метра, но топката прелетя над вратата на Георги Петков.

15'
  •  Контрааката, подхваната от Янис Карабельов, позволи на халфа на домакините да комбинира с Георги Йомов. Той стреля мощно по диагонал, но топката излетя в аут.

14'
  • Гол за Славия дело на Цветелин Чунчуков - 1:0! Домакините поведоха рано в срещата, след като акция отляво позволи на Димитър Велковски да пусне пас по земя към наказателното поле. Там Дарко Тасевски пропусна топката под себе си, за да я остави на Цветелин Чунчуков. Последният овладя на границата на наказателното поле, без да бъде атакуван от съперников играч, и с мощен шут в долния десен ъгъл на Луков го матира за 1:0.