• ШАНС! Резервата Аралица бе видян след центриране отдясно и стреля опасно с глава. Георгиев остана "в точка", а за негов късмет топката прелетя край страничния му стълб.

• Смяна за Славия - влиза Дарко Тасевски, излиза Янис Карабельов.

88'
  • Динис Алмейда с чудесна намеса, след като блокира удар на Георги Йомов. Младият играч на Славия преодоля Малембана и Езе, за да стигне до този удар.

84'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Галин Иванов се разписа от дузпата и зарадва феновете на "белите".

81'
  • ДУЗПА ЗА СЛАВИЯ! Домакините също получават дузпа. Славчо Шоколаров пое топката току пред наказателното поле на гостите, а Йосип Томашевич спъна халфа на "белите", за което Ивайло Стоянов посочи бялата точка. При повторенията обаче не се потвърди достовереността, че нарушението е в наказателното поле, но в крайна сметка имаше дузпа.

80'
  • Смяна за Славия - влиза Калоян Кръстев, излиза Радослав Кирилов.

80'
  • Смяна за Локо Пд - влиза Уирис Густаво Де Оливейра, излиза Парвиз Умарбаев.

76'
  • ОПАСНОСТ! Галин Иванов пое топката в полето на гостите и подаде остро за Радослав Кирилов. Той отправи зловещо силен удар, но топката профуча над напречната греда на Локомотив - аут.

76'
  • Жълт картон получи Венцислав Бенгюзов за грубия фаул срещу Витанов.

74'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПД! Димитър Илиев със самочувствие откри резултата срещу Славия.

74'
  • ДУЗПА ЗА ЛОКО ПД! Венцислав Бенгюзов срита цинично Петър Витанов и реферът нямаше как да не отсъди дузпа.

72'
  • Смяна за домакините, влиза Венцислав Бенгюзов, излиза Цветелин Чунчуков.

70'
  • Поредна безумна намеса на Емил Вички. След корнер, Мартин Луков улови топката и искаше да хвърли бързо топката, но бранителят му попречи да го направи и го събори. Съдията Ивайло Стоянов не показа картон за нарушителя.

70'
  • УДАР! Удар на Бирсент Карагарен отдясно, който бе блокиран - ъглов удар.

65'
  • Центриране на Парвиз Умарбаев от свободния удар на далечна греда. Там топката бе засечена от Стивън Езе, който бе пазен донякъде от Славчо Шоколаров, а ударът на нигерийския бранител на Локомотив премина встрани.

62'
  • Жълт картон за Милен Гамаков.

61'
  • Доста безмислена проява на Емил Виякчи. Бранителят на Славия направи добър шпагат срещу Милош Томашевич. Играчът на Локомотив изпита болки след падането си, а Виячки цинично просташки му се извика в лицето.

53'
  • УДАР! Бирсент Карагарен бе видян вдясно и стреля диагонално. Топката се докосна в крака на Христо Попадийн и излезе в ъглов удар, но мина и много близо край страничния стълб на Георгиев.

51'
  • Жълт картон за Янис Карабельов.

47'
  • Радослав Кирилов опита да пробие по аутлинията към вратата на Локомотив, но Давид Малембана с респектираща намеса преустанови набезите на нападателя на "белите".

47'
  • Край на първата част, Славия - Локо Пд 0:0.

45+2'
  • Жълтон картон за Йосип Томашевич, който извърши фаул вдясно срещу Георги Йомов.

45'
  • ГРЕДА! Домакините изпълниха бърз свободен удар, а Бирсент Карагарен центрира отдясно за Ожболт. Стрелецът отправи моментален изстрел през купа от играчи, а топката се отби в левия страничен стълб на Георгиев. Тук домакините оцеляха.

42'
  • Жълт картон за Давид Малембана, който извърши фаул при въздушно единоборство.

40'
  • УДАР! Страхотен рейд на Давид Малембана отдясно към центъра. Той се измъкна от пресата, приложена от футболистите на Славия и комбинира с Ален Ожболт. Нападателят на Локо стреля мощно с левия крак, но топката прелетя над напречната греда на Георгиев.

35'
  • След изиграването на 30 минути игра на стадион "Славия", спокойно може да се каже, че двата отбора не оправдават очакванията и представянето им е меко казано слабо.

30'
  • Парвиз Умарбаев получава лекарска помощ след сблъсък край тъчлинията.

23'
  • Удар! Ален Ожболт си намери позиция за стрелба и я осъществи, но Георги Георгиев улови топката.

20'
  • Корнер! Топката бе центрирана към Динис Алмейда, който стреля с глава но топката премина встрани.

17'
  • ШУТ! Първи точен удар в мача, и той бе на сметката на Славия. Славчо Шоколаров бе намерен пред дъгата на наказателното поле и стреля силно, но Мартин Луков улови топката.

13'
  • Отлична намеса на дефанзивния халф на гостите - Петър Витанов, който спря обещаваща атака на Славия.

8'
  • Неособено интересни първи три минути на стадион "Славия", като домакините са отборът, който държи по-трайно топката, но без успех.