FT .

1 : 0

• 35’ Калоян Кръстев
  • Край на мача! Славия успя да се поздрави с минимален успех с 1:0 в голямото столично дерби с Левски, за да донесе и първа победа на дебютиращия начело на тима наставник Александър Тарханов.

90+6'
  • Нова смяна за Славия - Мартин Атанасов замея Георги Вълчев.

90'
  • Жълт картон и на сметката на Димитър Рангелов от състава на Славия.

86'
  • Поредица от ъглови удари пред вратата на Славия. Паулиньо се оказа на стрелкова позиция от около 20 метра, но ударът му мина встрани от вратата на домакините.

82'
  • Рокада и за Александър Тарханов. Христо Попадийн е заменен от Петър Патев

81'
  • Деян Иванов, от своя страна, заменя Здравко Димитров.

80'
  • Смяна за Левски. Орлин Старокин е заменен от Стивън Петков.

79'
  • Не лош шанс за "белите"! След чудесно инидивидуално действие на Емил Стоев, крилото успя да намери Радослав Кирилов с прострелно центриране по земя на границата на наказателното поле на Левски, но Кирилов не успя да нанесе чист завършващ удар.

77'
  • Футболистите на Славия изпуснаха страхотен шанс, след като Калоян Кръстев не успя да отиграе добре ситуация трима на трима пред вратата на Николай Михайлов.

72'
  • Амбициозен опит от далеч на Георги Вълчев, който мина много над вратата на Николай Михайлов.

68'
  • Жълт картон за Христо Попадийн след фаул срещу Паулиньо.

66'
  • Голям пропуск за гостите! След великолепен пробив отляво на Матео Стаматов той качи топката отлично за волето на Здравко Димитров, чийто удар обаче мина над вратата на стража на "белите".

60'
  • Здравко Димитров получи шанс да се надиграва 1 на 1 с левия бек на Славия, но ударът му мина много далеч от вратата на Георги Петков.

58'
  • Атанас Кабов е заменен от Димитър Рангелов.

55'
  • Паулиньо направи великолепен индивидуален рейт, преминавайки през трима защитници на Славия, за да спечели ъглов удар. Все пак "белите" се справиха с лекота с последващия ъглов удар.

51'
  • Смяна на почивката за Георги Тодоров. Андриян Краев е заменен от Найджъл Робърта.

46'
  • Начало на второто полувреме!

45+2'
  • Край на първата част! Невероятна драма в последните 10 минути дават аванс на Славия, а Левски е с човек по-малко!

45+2'
  • Шанс за Левски! След центриране на Здравко Димитров Андриян Краев отново беше намерен на задната греда, но отново не успя да уцели добре топката с глава.

45'
  • Какъв шанс за Славия! След атака по левия фланг топката беше центрирана към Калоян Кръстев, който беше изпреварен, но Радослав Кирилов, а след това и Атанас Кабов някак не успяха да направят резултата 2:0.

43'
  • Драмата за Левски става пълна! Живко Атанасов е изгонен с директен червен картон след изключителна глупост в средата на терена!

38'
  • Домакините откриват от нищото! След пряк свободен удар за Левски Живко Атанасов успя да засече топката с глава, но ударът не затрудни Георги Петков. Стражът на свой ред я изпрати със силен шут напред, където Атанас Кабов я свали за връхлитащия Калоян Кръстев, който не сбърка сам срещу Николай Михайлов за 1:0.

35'
  • Головите положение пред двата тима продължават на практика да липсват. Битката в средата на терена преодбладава, а двубоят е изключително разкъсан.

31'
  • Първи точен удар в мача! След центриране от фаул Андриян Краев беше оставен на задната греда, но ударът му беше лесна плячка за Георги Петков.

19'
  • Радослав Кирилов също получи шанс да стреля от пряк свободен удар, но по подобие на Здравко Димитров също не успя да прехвърли стената.

15'
  • Здравко Димитров опита късмета си от пряк свободен удар от около 25 метра, който обаче мина безкрайно далеч от вратата на Георги Петков.

9'
  • Първи жълт картон в срещата и той е на сметката на Филип Антовски.

7'
  • Двата тима започнаха активно срещата, разменяйки си по един далечен удар от над 20 метра, без обаче някой от двамата вратари да бъде особено тестван.