• 60’ Дарко Тасевски
  • 87’ Калоян Кръстев
  • 11’ Георги Амзин
  • 22’ Емил Гъргоров
  • Край на мача! Славия победи Витоша след пълен обрат в края на мача и записа първи три точки през новия сезон в efbet Лига.

90+3'
  • Григор Долапчиев бе много близо да изравни резултата в добавеното време. Нападателят засече центриране от корнер, но топката премина встрани от софийската врата на Славия.

90+2'
  • Калоян Кръстев получи жълт картон за радостта си след гола.

87'
  • Завърналият се Калоян Кръстев направи пълен обрат в края на мача. Топката бе центрирана отляво, а нападателят Кръстев засече топката с глава и тя се спря до левия страничен стълб на Кацарев.

87'
  • Кристиян Кацарев отново изпусна топката, но този път не фатално. Георги Йомов стреля отляво, но никой не я посрещна и мачът продължи при равен резултат.

87'
  • Златна възможност за Славия! Радослав Кирилов пусна зад защитата за Янис Карабельов, който от малък ъгъл стреля, но Кацарев изби. Получи се разбъркване и опити за удари отблизо, но в крайна сметка бранителите на Витоша изчистиха топката.

83'
  • Опит на Емил Виячки да вкара от разстояние, но топката прелетя встрани от вратата на Кацарев.

81'
  • Смяна - излиза Дарко Тасевски, влиза Петър Патев

74'
  • Защитникът Теофилус Курупис разтресе напречната греда на Славия от фаул. Той отправи зловещ изстрел от разстояние, а топката се отби от напречната греда на Стергиакис.

74'
  • Владислав Узунов си изкара жълт картон за задържане.

69'
  • Георги Йомов и Радослав Кирилов комбинираха в двата края на терена, но вторият не успя да нанесе опасен удар към вратата на Кацарев.

67'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Дарко Тасевски изравнява резултата за Славия след час игра. Късметът бе на негова страна, след като вратарят на Витоша Кацарев изпусна топката от центриране, а зад него бе Тасевски, който нямаше как да пропусне да вкара от няколко метра.

60'
  • По подобие на старта на първата част Славия стартира така и втората, но първият опасен удар дойде в 56-ата минута от свободен удар. Тогава Дарко Тасевски стреля от свободен удар, а Кацарев улови.

56'
  • Румен Гьонов спря пробив на Велковски вляво с ритане в глезените и защитникът получи жълт картон за това си действие.

55'
  • Смяна за Витоша - излиза Кристиян Узунов, влиза Мохамед Сила.

50'
  • Витоша води на почивката на Славия с 2:1 при гостуването си.

45+2'
  • Принудителна смяна за Витоша! Емил Гъргоров получи травма в кръста и бе заменен от Григор Долапчиев.

43'
  • Контраатака за Славия завърши с претенции от Радослав Кирилов за дузпа. Кирил се включи отлично, а Узунов, като че ли, настъпи нападателя на Славия, но в крайна сметка Георги Давидов не посочи бялата точка.

39'
  • Славия изигра добра атака по десния фланг, а топката бе пусната по земя за Влади Узунов. Бившият футболист на ЦСКА опита да стреля, но Венцислав Бонев го блокира.

34'
  • Кристиян Узунов задържа Янис Карабельов и получи жълт картон.

32+1'
  • Халфът Николай Дюлгеров направи груба грешка в средата на терена, а Гъргоров отне. Голмайсторът на Витоша видя, че Антонис Стергиакис бе излязъл напред и реши да го прехвърля, но с бърз ход към голлинията гръцкият страж спря топката преди да влезе във вратата му.

28'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Витоша Бистрица отново излезе напред в резултата, след като гостите развиха атака отдясно. Мартин Станкев центрира към наказателното поле, а топката попадна в Емил Гъргоров. Опитният офанзивен футболист овладя топката, след като защитник на Славия се размина с нея и отблизо пусна край Стергиакис за 2:1.

22'
  • Радослав Кирилов проби брилянтно отляво през защитници на Витоша и подаде успоредно за Владислав Узунов. Той стреля, но топката бе блокирана от бранител на Витоша, след което вратарят на Витоша хвана топката.

21'
  • Изключителен шанс се откри за Славия. Топката бе центрирана отдясно за Георги Йомов, а Радослав Кирилов стреля веднага, но Кацарев класно избу топката в ъглов удар.

16'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Отговорът на Славия бе мигновен. „Белите” създадоха многоходово нападение, а в крайна сметка Узунов комбинира с Тасевски, който пусна по земя за Янис Карабельов, а капитанът на „белите” изравни с удар отблизо.

13'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША! Напук на случващото се на терена Витоша откри резултата. Георги Амзин направи чудесно изпълнение, след като реши да стреля от сериозна дистанция, а топката влетя страховито в десния ъгъл на Стергиакис.

11'
  • Славия опита поредно нападение по фланга, а Георги Йомов центрира топката за Радослав Кирилов. За нещастие на нападателя на „белите” топката премина над него.

10'
  • Домакинът Славия е далеч, далеч по-дейният отбор в първите минути на мача, но опитите за тима на Златомир Загорчич не са опасни за вратата на Кристиян Кацарев.