• 54’ Александър Исаевски
  • 61’ Драгош Фирцулеску
  • Край на мача! Славия - Дунав 3:5.

90+3'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Домакините не се предават след солова акция на Радослав Кирилов отляво, той премина през играч на Дунав и стреля от малък ъгъл, за да прониже Макенджиев - 3:5.

90+1'
  • Смяна за Славия: Влиза Дени Бара излиза Цветелин Чунчуков.

88'
  • Смяна за Дунав: Свилен Щерев заменя Илия Мунин.

77'
  • Смяна за Славия: Влиза Владислав Узунов, за да замени Георги Йомов.

74'
  • Удар от сериозна дистанция на Славчо Шоколаров, но той бе много-много неточен.

73'
  • Смяна за Дунав: Мухамаду Ндиайе влиза на мястото на Исмаил Иса.

71'
  • Пореден добър шанс за Дунав на контраатака. Пробив отляво на Светослав Ковачев, който бе изведен прекрасно, но ударът му по диагонала бе спасен от Стергиакис.

71'
  • Много добър шанс за Дунав Русе! Исмаил Иса проби отдясно и центрира за нахлулия в наказателното поле Диян Димов. Халфът стреля с глава отблизо, но Стергиакис реагира брилянтно и сложи ръка на пътя на топката към вратата си.

68'
  • Смяна за Дунав: Мартин Станкев заменя Драгош Фирцулеску

65'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ! Отборът на Дунав Русе вкара пети гол във вратата на Славия, този път точен бе Драгош Фирцулеску. Халфът напредна отляво и нанесе диагонален шут, а с помощта на дясната греда топката влезе във вратата на Славия.

61'
  • Радослав Кирилов е най-деен от футболистите на Славия, след като повечето атаки на тима минават през неговата зона. Като цяло след четвъртия гол, Дунав се прибра и прилага защитни действия, които удържат натиска на Славия.

59'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ! Какво зрелище гледаме само! Дунав отново възстанови комфортната си преднина от два гола. Атаката за русенци се разви с много пасове отляво, а Светослав Ковачев пусна успореден пас по земя за Александър Исаевски, който прати топката във вратата между краката на Антониос Стергиакис.

54'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Цветелин Чунчуков бе точен от наказателния удар, намалявайки резултата.

51'
  • ДУЗПА ЗА СЛАВИЯ! Петър Патев фаулира вляво Радослав Кирилов, а главният съдия Георги Кабаков бе непоколебим.

50'
  • Голям пропуск за Славия, след центриране се получи разбъркване и топката отиде вляво за Радослав Кирилов. Голмайсторът на "белите" стреля отблизо с десния крак, но блестяща реакция на Благой Макенджиев предотврати сигурен гол за домакините.

48'
  • Точка на зрелищната първа част - Дунав води с 3:1 на почивката на Славия.

45+2'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ! Гостите възстановиха много, много бързо двата си гола актив. Диян Димов пусна по земя към Исмаил Иса вляво, който можеше да стреля, но предпочете да върне за Светослав Ковачев, който отблизо направи 3:1.

43'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Домакините намалиха пасива си срещу Дунав и намалиха резултата с добър гол. Славчо Шоколаров центрира диагонално вляво за Радослав Кирилов, а стрелецът на Славия отправи удар от воле с левия крак, който се оказа неспасяем за Макенджиев – изключително красив гол.

41'
  • Дунав без малко да направи 3:0. Красимир Станоев видя вдясно непокрития Исмаил Иса, а той веднага пусна успореден пас към Драгош Фирцулеску, но Славчо Шоколаров се намеси и изчисти в ъглов удар.

38'
  • Тимът, воден от Златомир Загорчич, трудно намира път към вратата на Дунав след двата допуснати гола. "Белите" опитват да пробият защитния блок на русенци през центъра, но без успех.

35'
  • Първи жълт картон в мача - той е на сметката на Красимир Станоев от Дунав.

32'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ! Гостите реализираха второ попадение в мача след груба грешка на защитата на Славия. Красимир Станоев центрира от корнер на втора греда, а Илия Мунин се извиси над всички и с глава прати топката във вратата на Стергиакис.

25'
  • Позитивното след първите 20 минути между Славия и Дунав е, че някой отбор успя да реализира гол, тъй като футболните достойнства лиспват много.

22'
  • Прекалено амбициозен удар на Славчо Шоколаров, а топката излезе в повече от категоричен аут.

19'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ! Гостите реализираха гол, след като разноообразиха нападението си срещу Славия. Светослав Ковачев нанесе диагонален удар отдясно, а Стергиакис отби топката, но слабо и Исмаил Иса стигна до нея, за да я довкара в опразнената му врата.

12'
  • Атака отляво на гостите, която завърши с центриране в наказателното поле на Славия, след като стражът на "белите" излезе и отби топката.

10'
  • Драгош Фирцулеску отправи много сериозен удар от дистанция, който бе коварен, но Стергиакис изби в корнер.

9'
  • Домакинският отбор е по-дейният в първите минути, но няма опасни положения до петата минута.

5'
  • Вторите 45 минути между Славия и Дунав започнаха. Резултатът е 3:1 за русенци.