• 90+7’ (д) Радослав Кирилов
  • 73’ Георги Ангелов
  • Край на мача! Славия спечели с 2:1 срещу ЦСКА 1948!

90+9'
  • ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Радослав Кирилов носи победата за своя тим след точно изпълнена дузпа! Владимир Гогов спъна Ерол Дост, който получи в наказателното поле от Тони Тасев и главният съдия отсъди наказателния удар.

90+7'
  • Удар! Емил Стоев стреля, но неточно.

90+4'
  • Шанс! Симеон Петров засече с глава центриране от корнер, но над вратата на Вуцов.

90+3'
  • Пет минути добавено време на втората част!

90+1'
  • Удар! Топката бе центрирана от корнер, но беше изчистена. Тя обаче попадна в Ангелов, който стреля силно, но покрай дясната греда на Вуцов, като е имало и рикошет.

89'
  • Нов шанс за Славия и двойно спасяване на Наумов! Тони Тасев засече с глава центриране на далечната греда, но Наумов беше покрил близкия си ъгъл и спаси. Топката попадна в Ертан Томбак, който шутира извън наказателното поле, но отново Наумов се намеси и изби в корнер.

83'
  • Жълт  картон за Ерол Дост от Славия.

79'
  • Първа смяна за Славия. Димитър Стоянов замени Андреа Христов.

76'
  • Шанс за домакините! Славия можеше отново да поведе секунди след изравняването. Топката бе изсипана пред наказателното поле на гостите, където никой не игра с нея и тя попадна в Ради Кирилов, който влезе в пеналтерията и шутира, но над вратата, като е имало и рикошет в играч на  „червените“.

74'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Георги Ангелов изравни резултата! Гостите организираха добра атака отляво, като разиграха добре пред наказателното поле, а Антон Бакалов комбинира с Ангелов, който необезпокояван шутира от около 30 метра по тревата и намери долния ляв ъгъл на Вуцов за 1:1.

73'
  • Втори жълт и съответно червен картон за Костадин Илиев заради грубо нарушение срещу Тони Тасев.

71'
  • Втората промяна – Ангел Бастунов смени Валентин Йосков.

64'
  • Двойна промяна за гостите. Антон Бакалов замени Денислав Александров.

64'
  • Първи жълт картон и за играч на Славия. Получи го Петер Макрилос.

62'
  • Официално предупреждение и за Владимир Гогов.

61'
  • Жълт картон за влезлия като резерва Костадин Илиев.

60'
  • Втора промяна за „червените“, която е принудителна. С контузия терена напусна Ангел Лясков и бе заменен от Костадин Илиев.

55'
  • Удар! Георги Русев стреля от дъгата пред наказателното поле, но покрай дясната греда на Вуцов.

50'
  • Промяна на почивката за гостите. Марио Дилчовски замени Стивън Кирилов.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част!

45+1'
  • Спорна ситуация! Славия поиска дузпа, след като Димитър Пиргов игра с ръка в наказателното поле, но след проверка със системата ВАР, съдията прецени, че ситуацията не предполага посочване на бялата точка.

41'
  • ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Радослав Кирилов даде преднина на „белите“! Андреа Христов предостави прекрасно подаване отдясно в наказателното поле, където на далечната греда Радослав Кирилов изпревари Стивън Кирилов и с глава засече във вратата на Наумов – 1:0.

30'
  • Жълт картон за Симеон Петров от тима на гостите заради опасна игра.

28'
  • В следващите минути Славия имаше териториално предимство, но до опасности пред вратата на Наумов не се стигаше

• Шанс! Стигна се до разбъркване в наказателното поле на гостите, но последваха само два блокирани удара

16'
  • Удар на Калоян Кръстев, но много слаб и неточен.

14'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го вратарят на ЦСКА 1948 Даниел Наумов.

7'
  • Греда за гостите! Още във втората минута ЦСКА 148 можеше да излезе напред в резултата. Топката бе изритана в половината на домакините, където Денислав Александров изведе Георги Русев на добра позиция. Крилото надбяга Георги Вълчев и прокара топката покрай Светослав Вуцов, но тя се отби от лявата греда на „белите“.