• Кристофър Мадиангу бе заменен от Владимир Николов в тима на Септември.

77'
  • Илия Димитров замени Георги Русев в тима на Септември.

72'
  • Корнер за Славия изпрати топката пред стража Янко Георгиев. Той излезе неразчетено и изби с една ръка, Топката достигна до Лука Шполярич, който отправи удар към вратата, но високо в аут.

70'
  • Нов шанс за Славия! Владислав Узунов пусна хубав диагонален пас към левия фланг, където Велковски пое, напред към наказателното поле на съперника и стреля с левия крак. Рикошет в крак на бранител на Септември и излезе в корнер. След него не последва нищо опасно.

70'
  • Борис Галчев получи топката пред наказателното поле и незабавно шутира. Топката рикошира в крака на фуболист на "белите" и смени траекторията си в последния момент, но Георги Георгиев внимаваше и с плонж изби.

66'
  • Дарко Глишич реши да пробва късмета си от далечна дистанция, но топката профуча доста далеч от вратата.

63'
  • Георги Стоичков получи жълт картон в тима на Септември.

59'
  • Стефан Ашковски бе заменен от Лука Шполярич в тима на Славия.

58'
  • Димитър Велковски стреля от дистанция, но в аут.

50'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Медицинска помощ за Цветелин Чунчуков.

45+2'
  • Стилия Николов получи жълт картон след фаул срещу Цветелин Чунчуков.

45+1'
  • Димитър Велковски получи медицинска помощ след сблъсък със съперник.

40'
  • Защитата на Септември изпусна Цветелин Чунчуков, който пое около границата на наказателното и стреля силно с десния крак към близкия ъгъл, но Янко Георгиев отново изби атрактивно кълбото.

38'
  • Шут на Владислав Узунов от далечно разстояние, но кълбото излетя покрай вратата на гостите..

33'
  • Александър Дюлгеров от Септември стреля силно от дистанция, но топката премина в аут.

32'
  • Първи голям шанс за Септември. Контрадействия на гостите изпратиха топката към Здравко Димитров пред наказателното поле на Славия, който не се поколеба и пусна наляво към Дарко Глишич. Той стреля опасно с левия крак, но Георги Георгиев плонжира и изчисти в корнер.

32'
  • Георги Йомов стреля с левия крак от свободен удар, но право в ръцете на Янко Георгиев.

30'
  • Славия отново бе на сантиметри от гола. Страхотен пробив отляво на Радослав Кирилов динамизира атаката на Славия. Той бе подкрепен от Димитър Велковски, който получи пас от Кирилов и стреля силно с левия крак. Янко Георгиев изби със сетни сили, но топката падна на крака на Георги Йомов. Той също опита шут от близка дистанция, който също бе избит. Разбъркването приключи с изчистване на топката напред от играч на гостите.

29'
  • Вратарят на Септември - Янко Георгиев, получи медицинска помощ, след като се самоконтузи при едно спасяване след удар на съперника.

27'
  • Нов шанс за Славия! Отново дупка в отбраната на Септевмри позволи на Радослав Кирилов да намери Стефан Ашковски около точката на дузпата. Вторият стреля с левия крак, но кълбото отново премина в аут.

24'
  • Мощен пробив на Янис Карабельов му позволи да напредне в наказателното поле на съперника. Никой от Септември не пресрещна играча на Славия, който намери пространство за изстреля с десния крак, но топката профуча в аут.

19'
  • Напрежение пред вратата на Септември. Радослав Кирилов стреля силно от дистанция, но Янко Георгиев изби. Топката обаче отново попадна в играч на домакините, който стреля слабо, но бранител на Септември изчисти.