• Край на мача!

90+4'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА! Владимир Айтов направи резултата 3:4.

90+4'
  • Удар! Монтана можеше пак да намали резултата чрез Тасев, но ударът му премина встрани.

90+2'
  • Жълт картон за Панайотис Лука

86'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Гостите от София реализираха четвърти гол след серия от рикошети след изпълнение на ъглов удар. В крайна сметка топката стигна до Мартин Кавдански, който стреля с десния крак край Орлинов и направи резултата 4:2.

83'
  • Смяна в Монтана - влиза Владимир Айтов, излиза Айтов.

81'
  • Смяна в Царско село - влиза Панайотис Лука, излиза Мартенс.

79'
  • Спасяване! Вратарят на Царско село Джони Пласид се намес ирешаващо, след като спря топката точно пред голлинията си след разбъркване и удар в неговото наказателно поле.

77'
  • Жълт картон за Стефан Христов.

76'
  • Удар! Иван Михов стреля с глава от ъглов удар, но топката профуча край десния страничен стълб на Пласид.

73'
  • Смяна в Монтана - влиза Росен Кръстев, излиза Башлиев.

73'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Гостите отново излязоха напред в резултата минути след изравняването. Антонио Георгиев се справи във въздушно единоборство в наказателното поле на Монтана и върна топката за Дилан Мартенс. Той стреля от ждроп с все сила и поведе отново "царете" напред.

67'
  • Принудителна смяна в Царско село - влиза Дилян Георгиев, излиза Иван Бандаловски.

66'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА! Домакините изравниха резултата, след като Царско село си вкара нелеп автогол. Топката бе центрирана отляво в наказателното поле на гостите, а Мартин Кавдански понечи да я изчисти, но го стори в крака на съотборника си - Антонио Георгиев, който продължи кълбото в столичната врата.

64'
  • Удар на Тони Тасев от фаул, но Пласид се намеси добре от фаула.

55'
  • Жълт картон за Луис Педро да Силва Ферейра.

55'
  • Смяна при гостите - влиза Луис Педро да Силва Ферейра, излиза Андерсон.

50'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА! Топката бе изритана силно напред, а Иван Бандаловски не прецени летежа ѝ, след което Сергей Георгиев отклони с глава към Билал Бари, а марокенцът с финес с десния крак прати топката във вратата на Джони Пласид.

48'
  • Старт на втората част!

46+1'
  • Смяна в Монтана - влиза Сергей Георгиев, излиза Балджийски.

46+1'
  • Червената боя вече е пристигнала на стадион "Огоста"!

• Домакините трябва да очертаят линиите и тогава може да се доиграе мача.

• Край на първата част.

• Жълт картон за Николай Цветков от Монтана, който за втори път симулира за дузпа, което изнерви вече Георги Кабаков.

39'
  • Сняг забели терена в Монтана, а съдийският екип реши да смени бялата топка с оранжева.

• ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Гостите удвоиха актива си, след като Стефан Христов бе изведен зад отбраната на Монтана с дълъг пас. Христов финтира встрани Орлинов и прокара топката край него, за да покачи преднината на гостите.

35'
  • Жълт картон и за Дилан Мартенс от Царско село.

34'
  • Жълт картон за Емануил Манев.

32'
  • ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Лъчезар Балтанов центрира от корнер на близката греда, а бранителят на Монтана Башлиев насочи с глава към своята врата и направи безпомощен вратаря си.

31'
  • За малко автогол на Кавдански. Той засече топката с глава и тя мина точно за гредата за нов корнер.

30'
  • Претенции за игра с ръка от Реян Даскалов след центриране по земя отляво, но реферът Кабаков остана безмълвен. На повторенията се видя, че играта на бранителя е била чиста.

29'
  • Кошмарно неточен удар на Балджийски от добра позиция пред наказателното поле.

22'
  • Удар на Бладжийски, който рикошира в крак на защитник на Царско село, след което Пласид улови.

21'
  • Тони Тасев шутира от фаул, но доброто заставане на Пласид укроти топката в ръцете му.

18'
  • Сериозен дъжд се изваля преди старта на мача, като той не спря и в началото му, макар вече да валеше в Монтана по-леко.

• Удар! Шанс за Царско село да открие резултата. Марин Орлинов изпусна да хване топката при удар от гостите, след което тя отиде в Андерсон Кордейро, който шутира с левия крак от воле, но този път стражът на Монтана се намеси добре.