• Три добавени минути от рефера Димитров.

• Смяна в Монтана - влиза Радослав Терзиев, излиза Айтов.

87'
  • Смяна в Етър - влиза Даниел Младенов, излиза Мечев.

84'
  • Фрапантен пропуск! Преслав Боруков пропусна от изключително чиста позиция да изравни резултата, след като топката попадна у него и бе сам срещу вратаря Макенджиев, но изстрелът му отлетя аут.

83'
  • Смяна в Етър - влиза Гаетан Миси Мезу, излиза Ангелов.

69'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА! Домакините откриха резултата чрез Росен Кръстев, който влезе на терена преди минута. Владимир Айтов центрира добре от корнер, а Кръстев бе "забравен" от бранителите на Етър и отблизо с глава даде аванс на монтанчани.

64'
  • Смяна в Монтана - влиза Росен Кръстев, излиза Георгиев.

63'
  • Сергей Георгиев подава в наказателното поле, но топката е пресечена от съперников футболист.

59'
  • Смяна в Монтана - влиза Йордан Йорданов, излиза Каменов.

55'
  • Жълт картон за Давид Кики от Монтана.

53'
  • Смяна в Етър - влиза Алдаир Ферейра, излиза Станев.

46'
  • Старт на втората част!

• Край на първата част!

45+2'
  • Удар! Давид Кики от Монтана пропуна чудесен шанс за гол, след като ударът му с глава отблизо не намери очертанията на великотърновската врата.

43'
  • Симеон Мечев отправи удар отблизо, а топката се отби в ръката на Башлиев от Монтана. Реферът Димитров не видя това и остави играта да продължи, след като няма наличие на VAR през този сезон за отборите от долната осмица.

39'
  • Жълт картон за Здравко Илиев.

33'
  • Удар! Стефан Каменов от Монтана шутира диагонално отдясно, но топката профуча встрани от вратата, пазена от Иванов - аут.

29'
  • Удар! Мощен изстрел на Николай Минков посока вратата на Етър, но капитанът на "болярите" Христо Иванов реагира и улови топката.

27'
  • Кики показа добра скорост с пробива си отялво, но Мечев с крак пресече опита му за пас към Тасев.

27'
  • Давид Кики центрира, но Стефан Каменов не успя да се възполва от ситуацията заради лошо първо докосване.

15'
  • Божидар Кацаров се извиси над всички при корнер за Етър и стреля с глава, но не успя да затрудни Благой Макенджиев.