90+3'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Валентин Антов, излиза Мазику.

90+1'
  • Три минути добавено време.

• Йорданов от Монтана имаше претенции, че е бил съборен в наказателното поле на ЦСКА, но реферът Драганов не посочи бялата точка.

89'
  • Жълт картон за Амос Юга, който реагира остро на решение на рефера.

88'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Стефано Белтраме, излиза Тиаго.

87'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Георги Йомов, излиза Кери.

87'
  • Николай Цветков от Монтана центрира от фаул, но Бусато улови.

87'
  • Удар! Свиреп шут на Синклеър отдясно към вратата на Монтана, но топката не намери очертанията на вратата, пазена от Орлинов.

81'
  • Смяна в Монтана - влиза Йордан Йорданов, излиза Айтов.

78'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА! Николай Минков наказа грешка в защитата на гостите и намали пасива на домакините.

78'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! След осем поредни мача без гол във всички турнири Али Соу се реабилитира пред отбора си. Тиаго Родригес изведе по феноменален начин гамбиеца, който остана "очи в очи" срещу Орлинов и елегенанто с удар по земя матира стража на Монтана.

76'
  • Удар! Изключителен шанс за втори гол пред ЦСКА. Топката бе центрирана след корнер, а Пламен Гълъбов върна по земя за Синклеър. Англичанинът отправи много силен удар с левия крак отблизо, но Орлинов пак спаси Монтана.

71'
  • ЦСКА ще доиграе мача във формация 4-2-3-1.

• Смяна в ЦСКА - Жеферсон влиза, излиза Ахмедов.

70'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Джером Синклеър, излиза Енрике Рафаел.

70'
  • Смяна в Монтана - влиза Николай Цветков, излиза Стефан Каменов.

64'
  • Давид Кики шутира от фаул, но анемично и Бусато спокойно улови.

64'
  • Жълт картон за Брадли Мазику, който удари с ръка Сергей Георгиев.

63'
  • Жълт картон за Стефан Каменов от Монтана, който фаулира Матей.

59'
  • Жълт картон за Давид Кики, който направи груб фаул срещу Енрике Рафаел.

52'
  • Нов шанс! ЦСКА създаде нов превъзходен шанс. Тиаго Родригес бе видян вляво с хубав пас от Мазику. Той центрира за Ахмедов, който отблизо стреля с глава, а Орлинов блокира топката. Тя се върна в нападателя, който шутира отново, но пак вратарят на Монтана се справи и изби топката.

49'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

• Шанс за Монтана! Домакините пропиляха най-чистата си възможност дотук в двубоя. Владимир Айтов проби отляво и задмина Амос Юга. Халфът върна успоредно в наказателното полена ЦСКА за Стефан Каменов, който стреля отблизо, но доста встрани - аут.

43'
  • Нямаше кой да оползотвори поредно добро центриране на Греъм Кери в 38-ата минута. Ирландското крило отново нямаше трудности, за да пробие по крилото и подаде остро. Ахмедов и Соу закъсняха с реакциите си.

38'
  • Удар от фаул за Монтана! Капитанът Михов обстрелва вратата на ЦСКА, но топката отиде високо аут.

37'
  • Златен шанс за ЦСКА! Гостите направиха поредното си силно нападение в мача. Тиаго Родригес достави брилянтно центриране отляво към вратата на Орлинов, а Енрике Рафаел се извиси с глава и стреля от два метра, но ударът му прелетя над напречната греда на домакините.

31'
  • Намеса! Решаващ шпагат на Сенхаджи, който блокира удар на Ахмедов, след като нападателят бе изведен с брилянтен пас в наказателното поле на Монтана от Али Соу, но с левия крак бранителят на домакините изби встрани топката.

29'
  • Последвалите минути на "Огоста" предлагат сериозна борба в центъра, като все пак гостите от София са отборът с по-голям интензитет.

• Голям шанс! Енрике Рафаел центрира много добре отдясно към вратата на Монтана. Ахмедов се освободи от защитата на Монтана и остана сам срещу вратаря на домакините, но не успя да засече топката във вратата на новака.

18'
  • Удар! Али Соу шутира силно след пас от Ахмедов с десния крак, но топката прелетя встрани от вратата на Орлинов.

15'
  • Фенове на ЦСКА се позиционираха зад една от оградите на стадион "Огоста" край влаковите релси и запалиха факли, принуждавайки един от влаковете да намали скоростта си заради намалената видимост.

• Удар! ЦСКА направи страхотна контраатака след корнер за Монтана. Греъм Кери подаде топката вляво за Тиаго Родригес, а вдясно скорост набра Ахмедов. Португалецът го видя с успореден пас, а Ахмедов стреля силно по земя, но стражът на Монтана Орлинов с една ръка изби в корнер след страхотна проява.

12'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Реян Сенхаджи от Монтана реализира гол, но в грешната за него врата. "Червените" направиха постепенно нападение, като топката отиде вляво за Греъм Кери. Той центрира добре към Ахмедов, но преди него с топката игра бранителят на Монтана, който запрати кълбото в мрежата си

8'
  • Шанс! Али Соу се втурна мощно отляво и влезе в наказателното поле на Монтана. Нападателят опита да комбинира с Ахмедов, който обаче бе блокиран да стреля от Сенхаджи.

7'
  • Соу свали страхотно топката в средата на терена за Енрике, който тръгна на скорост вляво, но затвори ъгъла пред себе си за шут, а последвалото центриране не стигна до негов съотборник и Монтана се реорганизира в защита.

6'
  • Важна намеса на Пламен Гълъбов, който в сетния миг изби в тъч подаване към Билал Бари, който можеше да излезе "очи в очи" с Бусато.

5'
  • Удар след 16 секунди игра! Енрике Рафаел намери пространство пред полето на монтанчани и шутира с десния крак, но доста неточно.