• Кукула замени Мартин Камбуров в тима на гостите.

• Тони Тасев отстъпи мястото си Росен Кръстев.

• Три минути добавено време на двубоя!

90+1'
  • Жълт картон за Сергей Георгиев.

90+1'
  • Шанс за Беоре! Мартин Камбуров получи в половината на Монтана, задържа топката и изведе по чудесен начин Еривалдо отдясно. Нападателят влезе на скорост и стреля в близкия ъгъл, но Макенджиев беше покрил ъгъла си изби в ъглов удар.

88'
  • Валери Христов се появи на мястото на контузилия се Александър Башилев в състава на монтанци.

81'
  • Еривалдо смени Илиас Хасани в тима на старозагорци.

71'
  • Удар! Тони Тасев не успя да намери добре топката, но все пак нанесе изстрел в наказателното поле, който обаче бе уловен от Перниш.

65'
  • ГОООООЛ ЗА МОНТАНА! Владимир Айтов изравни! Давид Кики напредна и центрира отляво в наказателното поле, където дори и от легнало положение Сергей Георгиев успя да затрудни защитата на Берое. Получи се здрава битка между няколко играчи, а Владимир Айтов се възползва и с отлично насочен удар от пеналтерията намери долния десен ъгъл на Перниш, който не видя топката от купа играчи пред него – 1:1.

63'
  • Шанс! Александър Цветков центрира отдясно в наказателното поле, където съвсем сам бе оставен Фал, който засече с глава, но право в ръцете на вратаря Макенджиев.

60'
  • Илиян Стефанов е заменен от Октавио Мерло в тима на Берое.

56'
  • Удар! Фал комбинира с Минчев в наказателното поле, а голмайсторът за Берое шутира, но Макенджиев спаси макар в първия момент да не се намеси убедително.

50'
  • Тасев центрира в наказателното поле от свободен удар, Перниш се поколеба дали да излезе и увисна. Топката беше върната към пеналтерията от Михов на далечната греда, но впоследствие тя беше изчистена.

47'
  • На почивката беше извършена смяна в тима на домакините. Сергей Георгиев замени Йордан Йорданов.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Една минута добавено време на първото полувреме!

• ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Иван Минчев се разписа! Сякаш с първата си наистина опасна атака Берое успя да поведе в резултата. В 40-ата минута Илиян Стефанов и Стив Фуртадо направиха чудесна двойно отдясно, след което Фуртадо влезе в наказателното поле и опита да намери свой съотборник. Получи се карамбол, Мартин Камбуров също опита да играе с топката, Йордан Йорданов я изчисти, но само до Иван Минчев, който с хубав удар от около 18-19 метра реализира в долния ляв ъгъл - 0:1.

40'
  • Получилият вече жълт картон Илиас Хасани влезе много остро в краката на Тасев, но съдията не му показа втори жълт и съответно червен картон.

33'
  • Удар на Иван Минчев от пряк свободен удар, но без проблеми за Макенджиев.

29'
  • Жълт картон за Йордан Йорданов за нарушение срещу Алиун Фал.

28'
  • Официално предупреждение получи и Илиас Хасани от Берое за нарушение срещу Владимир Айтов.

24'
  • В следващите минути играчите на Берое опитаха да изнесат играта в половината на своите домакини, но до сериозни опасности пред вратата на Благой Макенджиев не се стигна.

• Шанс за Монтана! Грешка в защитата на гостите даде шанс на Тасев да открадне топката и след това стреля опасно от сериозна дистанция, но Перниш внимаваше и спаси.

13'
  • Хубав удар на Стефан Каменов от дистанция, но в аут.

9'
  • Жълт картон за Янко Ангелов заради грубо нарушение в краката на Александър Василев.

8'
  • Жълт картон за Алиун Фал за играта с ръка при дузпата.

5'
  • ПРОПУСНАТА ДУЗПА ЗА МОНТАНА! Тони Тасев не успя да преодолее Душан Перниш! След центрирането от корнер капитанът на Монтана Иван Михов бе забравен на далечна греда и съумя да стреля с глава, но Алиун Фал игра с ръка пред голлинията, което е безспорно нарушение. Съдията обаче показа само жълт картон за футболиста на Берое. Тасев се зае с изпълнението на наказателния удар, но Перниш спаси изстрела в десния ъгъл.