• 16’ Бернард Текпетей
  • 23’ Матиас Тисера
  • 54’ Бернард Текпетей
  • 78’ Йон Бакеро
  • Край на мача! Победа за Лудогорец срещу Славия с 4:1! „Орлите“ са шампиони за 11-и пореден път!

90+4'
  • Удар! Кемело Нгуена опита изстрел, който обаче премина на безопасно разстояние от дясната греда на Падт.

90+2'
  • Три минути добавено време на мача

90+1'
  • Шанс за Лудогорец! Спас Делев изведе с хитър пас Пиерос Сотириу отляво в наказателното поле, който опита да вкара с едно докосване с десния крак, но Вуцов блокира. Последва ъглов удар, а след неговото изпълнение топката стигна до Делев, който стреля силно от границата на пеналтерията, но отново стражът на Славия показа чудесен рефрекс и изби. Накрая и Тисера опита да вкара отново, но стреля над вратата.

84'
  • Смяна за Лудогорец – Спас Делев замени Доминик Янков.

82'
  • ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Йон Бакеро върна едно попадение за гостите! Мартин Петков изведе по чудесен начин Бекеро зад защитата на Лудогорец, а испанецът остана сам срещу Падт и с техничен удар прати топката покрай него в далечния ъгъл – 4:1.

78'
  • Втората смяна – Пиерос Сотириу замени Рик Джонатан.

71'
  • Две промени в Лудогорец – Тихомир Димитров смени Оливие Вердон.

70'
  • Удар! Ерол Дост стреля силно и по тревата пред дъгата на наказателното поле, но Падт беше на мястото си улови.

68'
  • Нова смяна за Славия – Мартин Георгиев смени Гьоко Зайков.

61'
  • Жълт картон за капитана на Лудогорец Георги Терзиев.

60'
  • Първа смяна за домакините. Каули Оливейра замени Алекс Сантана.

55'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Текпетей с второ попадение в двубоя! „Орлите“ организираха бърза контраатака, при която Рик Джонтан тръгна от собствената си половина, след което изведе Текпетей, който вледе в наказателното поле отдясно, справи се с Кемело Нгуена и от малък ъгъл вкара топката във вратата на Вуцов за 4:0.

54'
  • Третата промяна – Кристиан Добрев смени Мартин Сораков.

46'
  • Втората смяна – Кемело Нгуена замени Дарко Тасевски.

46'
  • Тройна промяна в Славия на почивката. Йон Бакеро смени Мартин Атанасов.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Шанс за Лудогорец! Алекс Сантана пречесе подаване отляво в половината на Славия, а Текпетей даде чудесен извеждащ пас за Рик Джонатан на границата на пеналтерията и стреля, но Вуцов беше излязъл предвидливо, за да скъси дистанцията и блокира с тяло.

44'
  • Удар! Рик Джонатан бе намерен отляво в наказателното поле от Текпетей и опита нисък удар по диагонала, но в ръцете на Вуцов.

43'
  • Възможност и за Славия! Радослав Кирилов центрира от корнер, а на първа греда Мартин Петков плонжира и стреля с глава, но в аут.

40'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Мартин Атанасов от Славия.

36'
  • Шанс за домакините! Топката беше отнета от Доминик Янков на центъра, а след това Тисера изведе отляво Рик Джонатан, който опита да стреля, но Виячки се хвърли на шпагат в краката му и блокира в корнер.

34'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Матиас Тисера прави 3:0! Вуцов изрита топката в краката на Текпетей, който напредна по десния фланг и центрира по тревата в наказателното поле, където играч на гостите се размина с кълбото. Топката стигна до Матиас Тисера, който се справи с Емил Виячки и с удар под гредата заби трети гол за домакините.

23'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Бернард Текпетей удвои бързо аванса на домакините! Жан Карничник даде чудесен пас отляво в наказателното поле за Текпетей, който овладя добре и със силен изстрел в близкия ъгъл намери вратата на Светослав Вуцов за 2:0.

16'
  • АВТОГОЛ И ЛУДОГОРЕЦ ПОВЕДЕ! Доминик Янков центрира от ъглов удар, а на първа греда Гьоко Зайков не беше пресиран, а в опита си да изчисти в нов корнер заби топката в собствената си врата – 1:0.