• Край на двубоя! Убедителна победа за Лудогорец с 5:1 над Локомотив София!

• Три минути добавено време на срещата!

90+1'
  • Пламен Крачунов замени Раел Лолала в тима на Локомотив.

86'
  • Греда за Лудогорец! Ихинио Марин опита хитро да изведе с гръб към вратата Дорин Ротариу и се получи макар и след рикошет в играч на Локомотив. Румънецът напредна на скорост, влезе в наказателното поле, залъга съперников играч и стреля, но топката се отби от напречната греда на Любенов.

83'
  • Шанс за Локомотив! Гостите отправиха първия си точен удар в 78-ата минута, когато резервата Откавио проби добре в половината на Лудогорец, стигна до наказателното поле и стреля, но Падт изби. Топката стигна до Карим Бухмиди, който залъга Чибота и шутира в близкия ъгъл, но отново нидерландският страж изби в корнер.

78'
  • Нова смяна за домакините. Бернард Текпетей смени Шакил Пинас.

77'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Каули Оливейра продължи с головата фиеста! Чибота записа третата си асистенция тази вечер, след като намери резервата Каули Оливейра на скорост. Бразилецът овладя добре в наказателното поле и не остави шансове на Любенов с хубав диагонален удар – 5:0.

68'
  • И втората промяна – Лука Иванов замени Красимир Милошев.

65'
  • Двойна промяна и за Локо София. Валентин Николов смени Владимир Семерджиев.

65'
  • Втората промяна – Каули Оливейра смени Вандерсон.

64'
  • Двойна смяна за Лудогорец. Ихинио Марин замени Кирил Десподов.

64'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Мавис Чибота покачи на 4:0! Отново Десподов бе изведен зад защитата на столичните „железничари“, напредна отдясно в наказателното поле и комбинира с Мавис Чибота, който на празна врата се разписа без проблеми.

59'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Доминик Янков.

54'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Жосуе Са оформи класиката с красиво попадение. Секунди след предишната ситуация топката стигна до Кирил Десподов, който центрира отлично отдясно, а в наказателното поле място си бе намерил Жосуе Са, който с много силен удар разстреля Любенов за 3:0.

51'
  • Голям шанс за Лудогорец! Десподов центрира от свободен удар в наказателното поле, където Терзиев се измъкна зад защитата на Локомотив и стреля с глава, но Любенов спаси. Последва неточна добавка на Вандерсон.

50'
  • Втората промяна – Октавио смени Александър Александров.

46'
  • Две промени на почивката за Локомотив София. Карим Бухмиди замени Илия Димитров.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част!

45+1'
  • Удар на Мики Орачев беше блокиран в корнер.

36'
  • В следващите минути „орлите“ продължиха да държат повече топката и контролираха темпото, но нови опасни ситуации пред Любенов липсваха.

• ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Доминик Янков удвои аванса на „орлите“! Чибота получи пас отляво, влезе навътре от фланга, след като се справи с Красимир Милошев и Селсо Рапосо. Последва пас за непокрития Доминик Янков на границата на малкото наказателно поле и младокът не сбърка отблизо за 2:0.

23'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вандерсон е точен  от третия опит! Той получи топката от Мавис Чибота между двамата централни защитници на „железничарите“, обърна се и със силен удар по земята отбеляза за 1:0.

21'
  • Нов отменен гол за „орлите“! Три минути по-късно отново Вандерсон вкара топката във вратата, след като бе изведен сам срещу Любенов, но и този път бразилецът бе в нередовно положение и попадението не бе зачетено.

16'
  • Отменен гол за Лудогорец! Кирил Десподов получи отдясно, след което върна топката към наказателното поле, където Доминик Янков отигра за Вандерсон, а българският национал реализира. Флагът на страничния съдия бе вдигнат чак след атаката на „орлите“, а ситуацията беше разгледана със системата ВАР, която потвърди решението за нередовна позиция на Десподов.

13'
  • Шанс за домакините! Вандерсон бе изведен от Георги Терзиев зад защитата на гостите отляво, след  което напредна към наказателното поле и шутира, но над напречната греда.