• 33’ (а.г.) Сайней Санянг
  • 56’ (д) Кирил Десподов
  • Край на мача - 3:0!

90+6'
  • ГРЕДА ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Лудогорец продължи сериозно с притискането спрямо своя опонент, който откровено доиграваше срещата, макар да трябваше да търси връщане на попадения и за малко Иван Йорданов да вкара четвърти гол в столичната врата.

Халфът на "орлите" отправи удар извън наказателното поле към вратата на ЦСКА и нацели гредата на Бусато.

90+4'
  • Шест добавени минути.

• Смяна в Лудогорец - влиза Франко Русо, излиза Руан.

80'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Педро Нареси, излиза Гонсалвеш.

79'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Майкъл Естрада, излиза Фаетон.

77'
  • Смяна при "орлите" - влиза Игор Пластун, излиза Десподов.

76'
  • Червен картон за Сонко Сундберг! Шведският бранител на Лудогорец, който пристигна преди броени дни от Левски, беше изгонен, след като удари с лакът Дюкенс Назон в средата на терена и реферът Попов го изгони.

73'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Лазар Туферджич, излиза Назон.

72'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Спас Делев, излиза Текпетей.

65'
  • Силен удар на Десподов от средно разстояние беше отразен от Бусато.

61'
  • Жълт картон за Джонатан Линдсет.

58'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кирил Десподов се разписа във вратата на ЦСКА от наказателния удар, след което зад гърба на Бусато сложи ръката си пред лицето, макар футболистите на "червените" да не реагираха на тази проява от капитана на "орлите".

56'
  • Дузпата беше потвъредена, а Текпетей и Бусато влязоха в сблъсъци, след като Бусато се насочи към точката за дузпа, което разгневи ганаецът, за да не може да се повреди зоната около бялата точка.

55'
  • Жълт картон за Бернард Текпетей.

55'
  • Жълт картон за Густаво Бусато.

54'
  • ДУЗПА ЗА ЛУДОГОРЕЦ СЛЕД НАМЕСАТА НА ВАР!

53'
  • Лудогорец с претенции за дузпа! Аслак Фон Витри центрира топката в наказателното поле на ЦСКА към Руан Секо. Нападателят опита да играе с глава, но беше маркиран до Иван Турицов. Топката отиде към Бусато, който улови, ала Руан имаше претенции за игра с ръка на Иван Турицов и реферската бригада прегледа ситуацията с ВАР за потенциална дузпа за "орлите".

51'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Марсел Хайстер, излиза Сон.

• Смяна в ЦСКА - влиза Иван Турицов, излиза Кох.

• Старт на второто полувреме!

• Смяна в ЦСКА - влиза Шопов, излиза Вион.

• Край на първото полувреме - 2:0!

45+3'
  • Три добавени минути.

• Възможност! ЦСКА имаше страхотен шанс да намали пасива си. "Червените" получиха право да изпълнят свободен удар, а сред купа от играчи в наказателното поле беше намаерен Мено Кох. Нидерландският бранител засече от въздуха с десния си крак, но не успя да насочи топката към вратата на сънародника си Падт.

45+1'
  • Възможност! Якуб Пьотровски овладя в половината на ЦСКА и видя с премерен пас Кирил Десподов, който се отскубна от отбраната на ЦСКА. Капитанът на "орлите" отправи изключително тежък изстрел към вратата на Бусато, който с тяло блокира удара на национала на България.

43'
  • Шансове! Лудогорец продължи да бъде по-деен в срещата и няколко удара към вратата на Бусато бяха блокирани след пожертвователна игра от бранители на ЦСКА, за да не се стигне до гол във вратата на столичани.

38'
  • Жълт картон за Тибо Вион.

35'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! "Орлите" изпълниха хитро ъглов удар и "хванаха на въдицата" своя съперник. Десподов центрира от корнер, а Иван Йорданов пропусна топката между краката си, за да може тя да отиде към Аслак Фон Витри. Нидерландският бранител на Лудогорец стреля с десния крак. Топката отиваше неточно, но се отклони в тялото на Сайнейн Сенянг, след което влетя във вратата на Бусато, който нямаше какво да стори след рикошета в тялото на левия бек на "червените" - 2:0 за Лудогорец.

33'
  • Мощен удар на Клод Гонсалвеш от сериозно разстояние беше париран от Християн Петров.

28'
  • Малко по-спокойни минути в Разград след шеметното начало.

• Нов шанс! Гостите започнаха да поглеждат по-смело към вратата на шампиона и Тобиас Хайнц имаше възможност да обстрелва вратата на Лудогорец. Норвежецът го стори с десния крак, ала топката профуча над напречната греда на Серджио Падт.

19'
  • Удар! Брайън Кордоба стреля с глава от корнер след центриране от Шагоян, но топката излезе от очертанията на терена.

18'
  • Шанс! Гостите от столицата отговориха с положение в срещата. Дюкенс Назон беше изведен зад отбраната на "орлите", която имаше претенции за засада на хаитянина. Такава не беше отсъдена и той стреля към вратата на Падт, ала доста анемично и защитата на Лудогорец се справи и изчисти.

14'
  • Шанс! Бърнърд Текпетей получи извеждащ пас вляво, след като Кох покри засадата. Текпетей финтира Кордоба и шутира от малък ъгъл, но не намери очертанията на вратата, пазена от Бусато.

13'
  • Възможност! Левият бек на домакините - Сон, намери отлично в наказателното поле на ЦСКА - Клод Гонсалвеш. Португалецът опита успореден пас към Руан Секо, но Християн Петров направи качествен шпагат, за да предотврати втори гол във вратата на своя отбор.

12'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Натискът на "орлите" донесе нужния резултат. Кирил Десподов изпълни пряк свободен удар отляво и реши да центрира в наказателното поле на "червените". Той намери по отличен начин Руан Крус, а Мено Кох изпусна нападателя на ЦСКА и сбърка за пореден път. За стрелеца на разградчани остана да насочи точно топката с глава и той го стори, за да открие резултата в Разград.

8'
  • Шанс! Лудогорец продължи с по-настъпателните действия и реализира атака отляво. Текпетей комбинира с Десподов, който го изведе с пета. Ганаецът шутира силно по диагонала, но Густаво Бусато се прояви отлично и изби в пореден ъглов удар в срещата.

6'
  • След спасяването Бусато трябваше да получи медицинска помощ, след като изпитваше неразположение още от загрявката в Разград.

3'
  • Шанс! Лудогорец беше първият тим, който атакува съперниковата врата и това се случи след по-малко от три минути игра. Тогава "орлите" изпълниха тъч, а Иван Йорданов шутира изключително силно с левия крак, но в обсега на Бусато и бразилският страж на столичани отрази в ъглов удар.