• 59’ Годуин Коялипу
  • Край на мача - 3:0 за ЦСКА!

90+5'
  • 5 добавени минути.

• ШАНС! Локо София стигна до добър шанс да върне един гол в срещата. След корнер домакините пратиха топката към Анисе Бру, който от сложна позиция отправи все пак удар, ала топката премина край вратата на ЦСКА.

89'
  • Смяна в Локо - влиза Мики Орачев, излиза Ламбезе.

87'
  • Жълт картон за Атанасиос Пицолис, който извърши груб фал срещу Илиев.

83'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Станислав Шопов, излиза Джеймс Ето'о.

81'
  • ШАНС! Светослав Диков беше потърсен с успореден пас отдясно, но резервата на "железничарите" не достигна топката, за да направи завършващ удар.

81'
  • ШАНС! Аарон Исека надигра физически Ламбезе по дясното крило на ЦСКА и нахлу в наказателното на Локомотив. Нападателят даде отличен пас към Тобиас Хайнц, чийто удар беше ужасяващ от изключително изгодна позиция.

79'
  • Лек удар от Хайнц не затрудни Любенов.

76'
  • ШАНС! Илиан Илиев проби отдясно и намери Аарон Исека. Новият таран на "червените" пребори в полето на Локо София Стефан Ламбес и отправи удар с десния крак, ала Любенов с рамото си изби топката и предотврати четвърто попадение във вратата си.

75'
  • Смяна в Локо - влиза Анисе Бру, излиза Рапосо.

72'
  • Смяна в Локо - влиза Светослав Диков, излиза Славчев.

72'
  • Жълт картон за Браян Кордоба.

69'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Тобиас Хайнц, излиза Линдсет.

67'
  • Жълт картон за Джеймс Ето'о.

65'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Аарон Лейа Исека, излиза Коялипу.

60'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! "Червените" вкараха трети гол в срещата чрез Годуин Куялипу, който реализира фантастичен гол. Стефан Ламбезе изчисти лошо топката и я прати при нападателя на гостите. Той шутира много силно и не остави никакви шансове на Александър Любенов за 3:0.

59'
  • Привържениците на ЦСКА "се включиха" и те в партито и също запалиха нови факли, което принуди рефера Никола Попов да прекрати за кратко двубоя поради невъзможността на системата ВАР да работи адекватно.

56'
  • И феновете на Локо София запалиха своите факли на стадиона.

54'
  • Смяна в Локо Сф - влиза Атанасиос Пицолис, излиза Ацка.

• Смяна в ЦСКА - влиза Илиан Илиев, излиза Локило

• Смяна в Локо - влиза Стив Траоре, излиза Ненов.

• Смяна в ЦСКА - влиза Зюмюр Бютучи, излиза Фаетон.

• Старт на втората част!

• Край на първото полувреме - 2:0 за ЦСКА!

45+2'
  • 2 добавени минути на първото полувреме.

• ШАНС! Джейсън Локило завъртя отново от корнер топката и този път намери Браян Кордоба, който също стреля с глава, но и той не беше точен.

44'
  • ШАНС! Джейсън Локило достави от корнера към Джонатан Линдсет, чийто удар с глава отлетя аут.

43'
  • Нов шут на Ето'о беше блокиран.

42'
  • ШАНС! Джеймс Ето'о проби мощно през средата на терена, а първаночално беше блокиран от Мамаду Диара. Все пак бившият камерунски халф на Ботев Пловдив отново пое и шутира, за да се наложи на Любенов да прави поредно спасяване.

41'
  • ШАНС! Красимир Станоев изпълни силен пряк свободен удар и завъртя добре топката, ала тя премина малко над напречната греда на Бусато.

34'
  • ЦСКА понамали темпото след втория гол.

27'
  • Юлиан Ненов получава лекарска помощ заради болки в лявата ръка.

25'
  • Жълт картон за Юлиан Ненов.

23'
  • ШАНС! Локо София затрудни за пръв път ЦСКА в срещата. "Железничарите" разиграха добре, а Бруно Франко овладя пред полето на съперника. Играчът на Локо София шутира тежко с левия крак, а Густаво Бусато изби зрелищно.

22'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Гостите стигнаха до тъч, а топката се озова у Джейсън Локило. Бившият играч на Хъл Сити шутира с левия крак, а Любенов изби. Проблемът пред стража на "железничарите" беше, че прати топката към Матиас Фаетон, който отблизо удвои актива за "червените" - 2:0.

17'
  • ШАНС! Джеймс Ето'о пусна страхотен вертикален пас към Куялипу и изведе нападателя. Той шутира силно с десния крак, ала Любенов блокира удара му.

13'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Натискът на "червените" даде резултат и ЦСКА откри резултата. Гостите изпълниха къс корнер, а топката отиде у Джейсън Локило. Тъмнокожото крило на ЦСКА центрира отлично към далечната греда, където непокрит беше Джонатан Линдсет. Норвежецът отправи удар от движение и матира Любенов - 1:0 за ЦСКА.

8'
  • ШАНС! Матиас Фаетон финтира двама бранители на Локо София и стреля, но Ламбезе блокира. След това Диме Димов изби, ала слабо и подаде към Куялипу, чийто шут с левия крак беше париран от вратаря на Локо София.

8'
  • УДАР! Матиас Фаетон пое вляво и се забави да стреля и в крайна сметка върна назад към Джеймс Ето'о. Камерунският халф шутира с десния крак, но Любенов спаси.

6'
  • ЦСКА е много деен в първите минути.

• УДАР! Джейсън Локило пое вдясно и шутира с левия по диагонала, ала топката профуча край десния страничен стълб на Сашо Любенов.

2'
  • ШАНС! Джонатан Линдсет овладя вдясно след 12 секунди игра и опита пас към Куялипу, но отбраната на Локо София изби.