• 51’ Хелитон Джордж
  • 72’ Евгений Сердюк
  • 75’ Евгений Сердюк
  • 88’ (д) Ивайло Чочев
  • Край на мача! Голяма победа за ЦСКА 1948 с 6:0 в гостуването си на Локомотив София!

90+6'
  • Пет минути добавено време на срещата.

90+1'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА 1948! Ивайло Чочев реализира от дузпа! Русев получи отляво, напредна на скорост и влезе в наказателното поле, където беше посечен от Алан Диас и главният съдия веднага посочи бялата точка. Зад топката застана Чочев, който беше точен – 0:6.

88'
  • Нова промяна и за ЦСКА 1948 – Ангел Бастунов се появи на терена и замени Евгений Сердюк.

81'
  • Втората смяна – Александър Александров замени Карлос Франса.

80'
  • Двойна промяна и за Локомотив София – Станислав Костов е заменен от Димо Бакалов.

80'
  • Официално предупреждение и за Селсо Рапосо от тима на домакините.

80'
  • Удар! Гостите организираха бърза контраатака, при която Бирсент Карагарен напредна на скорост в половината на Локомотив, след което комбинира със Сердюк, който стреля силно пред наказателното поле, но Любенов улови.

79'
  • Жълт картон за Антонио Вутов от Локомотив.

77'
  • Втората смяна – Емил Ценов влезе на мястото на Парвиз Умарбаев.

76'
  • Двойно промяна за гостите – Бирсент Крагарен замени Радослав Кирилов.

75'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА 1948! Сердюк с второ попадение! Джонатан Перейра изведе отдясно в наказателното поле Русев, който стигна до аутлинията и центрира към първа греда, където нито Лука Иванов, нито Любенов понечиха да играят с топката, а Сердюк се плъзна по тревата и я засече във вратата – 0:5.

75'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА! Евгений Сердюк също се разписа! Кирилов изведе Ангел Лясков отляво и центрира на втора греда, където Георги Русев засече с глава, но Любенов показа невероятен рефлекс и изби. Последва добавка на крилото и отново стражът на домакините спаси. Топката обаче попадна на пътя на Сердюк, който не успя да направи най-доброто първо докосване, но все пак, падайки, я добута във вратата за 0:4. Първоначално попадението беше отменено заради нарушение на украинеца срещу Дейвид Малебмана, но след проверка със системата ВАР голът беше зачетен.

72'
  • Първа промяна и за ЦСКА 1948 – Георги Русев влезе на мястото на Марио Топузов.

67'
  • Нов шанс за столичните „железничари“! Франса беше изведен на скорост по левия фланг, напредна с топка в крака и намери Юлиан Ненов в наказателното поле, който преодоля опеката на Елитон и шутира към вратата, но отново Наумов се намеси решително и отрази.

64'
  • Удар! Вутов превзе празно пространство в половината на ЦСКА 1948 и шутира ниско и силно, но Дани Наумов внимаваше, плонжира и спаси изстрела към вратата му.

60'
  • Първо официално предупреждение в срещата – то бе за Карлос Франса от Локо София.

59'
  • Втора промяна за Локомотив, която също е принудителна – Лука Иванов замени получилия травма Божидар Кацаров.

54'
  • ГОООЛ ЗА ЦСКА 1948! Елитон направи резултата класически! Умарбаев центрира от първия корнер за гостите в мача към далечната греда, където Елитон надскочи Карлос Франса и с глава прати топката в горния ляв ъгъл на Любенов, който отново нямаше как се намеси – 0:3.

51'
  • Първа смяна в двубоя, която бе принудителна. Юлиан Ненов замени Мартин Райнов, който получи проблем в прасеца.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част.

45+1'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Парвиз Умарбаев удвои преднината на гостите! Топузов се измъкна от засада на десния фланг и центрира на втора греда, където Кирилов овладя, задържа добре и след това върна по тревата за таджикистанеца, който шутира мощно, получи се рикошет в Алан Диас и топката влетя неспасяемо в горния десен ъгъл на вратата на Любенов за втори път – 0:2.

42'
  • Шанс за Локомотив! Костов получи топката отляво в наказателното поле, задържа я добре, след което я върна назад за Вутов, който бе непокрит и стреля от добра позиция, но се получи рикошет в играч на ЦСКА 1948, за да излезе в корнер. След неговото изпълнение не се стигна до нещо по-интересно.

32'
  • Удар! Антонио Вутов стреля директно от пряк свободен удар пред наказателното поле, като завъртя топката покрай стената, но изстрелът бе твърде слаб, за да затрудни Наумов, който улови без проблеми.

24'
  • Възможност за Локомотив! Домакините пресираха добре гостите в тяхната половина и Райън Бидунга изгуби топката от Карлос Франса, което позволи Бруно Франко да бъде изведен на левия фланг, след което центрира ниско в наказателното поле за Станислав Костов на първа греда, който задържа добре и почти от аутлинията се обърна и пусна хитър успореден на голлинията пас, но в зона, в която нямаше негов съотборник.

13'
  • Домакините от Локомотив София изпълниха два поредни ъглови удара, от които обаче не произлезе нещо опасно за вратата на Даниел Наумов.

8'
  • ГООООЛ ЗА ЦСКА 1948! Радослав Кирилов откри рано-рано! Джонатан Перейра изведе отдясно в пеналтерията Марио Топузов, който се измъкна от Бруно Франко и центрира във вратарското поле, където Евгений Сердюк бе оставен напълно непокрит и стреля с глава, но топката се отби от дясната греда на Александър Любенов. Играчите на Локомотив „замръзнаха“ на място, а от това се възползва Ради Кирилов, който дотича и отблизо прати топката неспасяемо във вратата – 0:1.