• Мартин Смоленски смени Браян Переа.

89'
  • Кристиан Димитров смени Роналдо.

88'
  • ГОЛ! Левски поведе седем минути преди края на мача. Автор на гола стана юношата на "сините" Преслав Бачев. След комбинация на Кордоба и Уелтън по левия фланг, панамецът стигна до изстрел, който бе избит. Топката обаче се озова у Бачев, а той без забавяне я прати в мрежата на Федерико Бариос.

83'
  • Още един пропуск за Левски - Уелтън отне и пробяга 60-70 метра с топката, стигайки до наказателното поле на Ботев. Там бразилецът насочи към Стефанов, който стреля много високо.

80'
  • Марко Мажуга смени Красимир Тодоров.

70'
  • "Сините" отговориха с опасен шут на Илиян Стефанов в аут.

68'
  • Около 20 минути след старта на второто полувреме Даниел Генов излезе сам срещу Андреев, макар и не на фронтална позиция. Опитният футболист обаче стреля покрай вратата.

66'
  • Удар от малък ъгъл на Уелтън не затрудни Бариос.

66'
  • Жълт картон за Асен Митков.

59'
  • Преслав Бачев смени Ивелин Попов.

56'
  • Девет минути след началото на второто полувреме Цунами не успя да засече центриране от ъглов удар. Бразилецът бе оставен непокрит на втора греда.

56'
  •  Начало на втората част!

46+1'
  • Асен Чандъров смени Патрик-Габриел Галчев.

46'
  • Илиян Стефанов смени Асими Фадига.

46'
  • Уелтън смени Рикардиньо.

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Жълт картон за Браян Переа.

45+1'
  • Точно след половин час игра дойде най-чистата възможност и тя бе за Ботев Вр! Переа излезе на чиста позиция срещу Андреев и потърси пас. Топката стигна до Красимир Тодоров, който се засуети и ударът му в крайна сметка бе избит в корнер.

33'
  • Първа по-интересна ситуация пред вратата на Андреев. Переа комбинира с Генов, а българинът насочи към Чавдар Ивайлон на дъгата. Полузащитникът стреля на няколко метра встрани от вратата.

30'
  • Следващият опит за гол бе на Ел Джемили. Техничният испанец опита изпълнение, подобно на единия от головете си срещу Ботев Пловдив, но мерникът му изневери.

22'
  • Малко след това Луиз Фелипе можеше да донесе неприятности за своите, след като изби едно центриране точно в краката на Рикардиньо. Бразилецът обаче не успя да овладее.

6'
  • Още във втората минута "сините" имаха шанс за гол. Краев се извиси над всички и стреля с глава, ала ударът му мина до левия стълб.