• Кристиан Димитров заменя Роналдо

90+1'
  • Келиан ван дер Каап заменя Филип Кръстев

90'
  • Красимир Тодоров опита изстрел от сериозна дистанция в един от по-редките шансове пред Ботев Враца. Шутът му обаче не бе точен и не затрудни Пламен Андреев.

84'
  • Филип Кръстев центрира добре, а до топката стигна Роналдо, който стреля с глава. На удара му обаче липсваше сила.

80'
  • Асен Чандъров заменя Ивелин Попов.

78'
  • Още един добър шанс за Левски! Ивелин Попов получи от Филип Кръстев, който преди това се справи с двама футболиста на гостите. След това нападателят намери Роналдо, който бе оставен сам отдясно. Той опита изстрел, който обаче Красимир Костов спаси с крак.

77'
  • Красимир Тодоров заменя Стефан Гаврилов

75'
  • Джавад Ел Джемили заменя Рикардиньо

72'
  • Марин Петков заменя Уелтън

72'
  • Рикардиньо остана на земята след сблъсък с противников играч.

69'
  • Какъв шанс! Ивелин Попов се извиси във въздуха и засече центриране с глава. Изстрелът му обаче попадна в средата на вратата, където Красимир Костов изчисти с чудесен рефлекс.

67'
  • Корнер за Ботев Враца. Без опасности пред вратата на Пламен Андреев.

63'
  • Клери Сербер влиза на мястото на Жан Пиер да Силва

61'
  • Диого Барбоса влиза на мястото на Петко Ганев.

61'
  • Уелтън се озова сам срещу вратаря след грешка на Петко Ганев, който стъпи на криво и загуби топката. Уелтън стигна до добра стрелкова позиция и имаше подкрепата на Рикардиньо, но реши да завършва сам с прехвърлящ удар. Красимир Костов обаче се справи с удара на бразилеца.

55'
  • Жълт картон за Ивелин Попов.

54'
  • Роналдо добре нахлу в пеналтерията отдясно, успя да залъже защитник на гостите и след това стреля, но от труден ъгъл. Костов се справи отлично и зиби.

53'
  • Последва ъглов удар, от който "сините" обаче не застрашиха вратата на гостите

51'
  • Добра комбинация. Филип Кръстев намери Ивелин Попов, а той подаде към Рикардиньо. Нападателят опита да се измъкна и да навлезе в наказателното поле на гостите, но бе спрян.

50'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Една минута продължение

45+1'
  • ГОООООЛ! Рикардиньо изведе Жереми Петрис при скоростна контраатака на "сините". Петрис не сгреши и прати топката покрай Красимир Костов за 2:0.

40'
  • Добра атака на Ботев Враца. Домакините атакуваха отдясно, където Марко Мажуга потърси свой съотборник с подаване в пеналтерията, но топката бе изчистена.

38'
  • Уелтън бе близо до втория си гол! Той успя да спечели топката в средата на терена и проби добре, след което нанесе фалцов удар, който търсеше горния десен ъгъл, но мина близо до целта и излезе.

27'
  • ГОООООЛ! Уелтън открива резултата! Цунами открадна топката, а Краев намери Уелтън. Той се завъртя и стреля от трудна позиция, пращайки топката покрай стража на Ботев Враца.

24'
  • Рикардиньо показа скоростта и техниката си, измъквайки се от защитник на гостите. Той проби отляво и опита остро подаване в наказателното на Ботев Враца. Не намери свой съотборник, но Роналдо се ориентира добре и я открадна. Опита изстрел, но бе блокиран.

22'
  • Ивелин Попов нанесе мощен изстрел от границата на наказателното поле, който обаче бе сапсен от Костов.

19'
  • Шанс за Левски! Ивелин Попов изведе чудесно Роналдо в пеналтерията на Ботев Враца. Той избра да търси подаване към Рикардиньо, който бе в по-чиста позиция, но не успя да го намери и гостите изчистиха.

18'
  • Последваха два корнера като при вторият Цунами опита изстрел от трудна позиция, но не намери целта.

17'
  • Хосе Кордоба опита изстрел от сериозна дистанция, но той бе блокиран от футболист на гостите.

16'
  • Марко Мажуга отправи първия точен изстрел към вратата на Пламен Андреев. Той по никакъв начин не затрудни стража, тъй като преди това рикошира в краката на защитник и това направи топката бавна и лесна за улавяне.

10'
  • Пропусната дузпа! Андриан Краев застана зад топката и стреля, но встрани от вратата!

5'
  • Жан Пиер да Силва получи жълт картон за извършеното нарушение в собственото си наказателно поле

4'
  • При изстрелът на Ивелин Попов обаче топката срещна ръката на защитник на Ботев Враца. Дузпа!

2'
  • Левски получи възможността да изпълни ъглов удар още в първата минута на срещата. При центрирането Ивелин Попов стигна първи до топката и стреля с глава. Ударът му обаче се озова в средата на вратата и стражът на гостите се справи без проблеми.