• Край на мача!

90+6'
  • Страхотен шанс за Левски! Цунами получава отляво и веднага тръси свой съотборник в наказателнто поле, но Рупанов се разминава с топката и не успява да стрея.

90+2'
  • ГОООЛ за Славия! Ерол Дост бележи за 2:1! Юношата на Лудогорец наказва „сините” с премерен удар в долния десен ъгъл на вратата. Резервата на „белите” се разписа след уникален пас на Галин Иванов. Той намери своя съотборник с пета, а за Дост не представляваше трудност да порази целта с изстрел от границата на наказателното поле.

89+1'
  • Рупанов заменя Роналдо.

86'
  • Дост заменя Емил Стоев за Славия.

85'
  • Чешмеджиев заменя Керчев за Славия.

85'
  • Роналдо получава травма и ма нужда от лекарска помощ. Играта е спряна.

85'
  • ГОООЛ за Славия! Емил Виячки бележи за гостите! След центрирането от ъгловия удар, отбраната на "сините" не успя да изчисти добре топката, тя попадна във Виячки, който фронтално от близо десет метра, не остави шансове на Андреев. Това бе първи точен удар за Славия в мача.

77'
  • Ъглов удар за Славия.

77'
  • Емил Виячки получава жълт картон.

75'
  • Нов удар на Уелтън, този път шутът му е блокиран от Попадийн.

74'
  • Нов шанс за Роналдо! Той бе изведен от Кръстев, но и този път ударът му не намери рамката на вратата.

69'
  • Втори ъглов удар за Славия.

67'
  • Ивелин Попов заменя Марин Петков за Левски.

66'
  • Шеху заменя Георги Миланов.

66'
  • Изстрел на Роналдо по диагонала, който обаче не носи опасност за Вуцов.

65'
  • Кристиан добрев заменя Дарко Тасевски.

60'
  • Иван Минчев заменя Тони Тасев.

60'
  • Сораков заменя Ахмед Ахмедов за Славия.

60'
  • Жълт картон за Андриан Краев за нарушение срещу Галин Иванов.

57'
  • Ивелин Попов не успява да преодолее Светослав Вуцов и да увеличи преднината на "сините". Ударът на Попов бе отразен от вратаря на "белите", който блонжира и успя да избие в корнер.

55'
  • Дузпа за Левски! След бърза атака на домакините, топката стигна до Уелтън на левия фланг. Той нагласи топката на десния си крак и стреля, но Галин Иванов спря коженото кълбо с ръка в наказателното поле.

54'
  • Опасно центриране на Кърстев от свободен удар, Краев остава под топката и не успява да стреля.

52'
  • Хубава контраатака на Славия, който обаче завършва с разочароващ удар на Галин Иванов.

51'
  • Играта е спряна, заради проблеми за Георги Миланов, който получава удар в главата при единборство в центъра на терена.

50'
  • Начало на второто полувреме.

45+4'
  • Край на първата част!

45+4'
  • Георги Миланов стреля от прякия свободен удар, но праща топката право в ръцете на Вуцов.

45+3'
  • Жълт картон за Соарес.

45+3'
  • Шанс за Левски. Соарес задържа Роналдо на метър пред наказателното поле а Славия!

45+1'
  • Техничен далечен изстрел на Уелтън, Вуцов плонжира и спасява.

45+1'
  • Хосе Кордоба също пробва късмета си, но без успех и топката излиза в аут.

41'
  • Прекрасен далечен удар на Уелтън, но и той не намира целта.

40'
  • Пореден корнер за домакините.

39'
  • Шести ъглов удар в полза на Левски.

36'
  • Свободен удар за Славия в половината на Левски след непозволена игра от страна на Ивелин Попов. След центрирането на Галин Иванов, топката излиза в аут.

33'
  • Страхотен шут на Краев от дистанция, топката профучава покрай вратата на Вуцов.

27'
  • ГОООЛ за Левски! Ивелин Попов бележи за "сините". Уелтън изведе Цунами отляво, той стигна почти до аутлинията и центрира на главата на Ивелин Попов, който от границата на вратарското поле нямаше как да сгреши - 1:0!

20'
  • Нов изстрел на Цунами с глава, този път топката излиза в аут.

20'
  • Ъглов удар за Левски.

16'
  • Тасев е изведен зад защитата на Левски, но след единоборство с Уелтон пада на терена. Реферът обаче прецени, че нарушение няма и остав играта да продължи.

15'
  • Страхотен шанс за Левски! Кръстев центрира отлично в наказателното поле, където Цунами стреля с глава, но Вуцов успява да избие в ъглов удар.

14'
  • Жълт картон за Христо Попадийн, който играе с ръка.

13'
  • Далечен изстрел на Галин Иванов, топката минава встрани от вратата.

7'
  • Отменен гол за Славия! Ахмед Ахмедов бе изведен зад отбраната на Левски, излезе очи в очи с Пламен Андреев и успя да го преодолее за 1:0. Попадението обаче бе отменено след преглед на ситуацията с ВАР. От повторенията се видя, че нападателят на „белите” е бил в положение на засада.

3'
  • Грубо нарушение на Тасев срещу Петри, реферът отсъжда фал, но не показва картон на играча на "белите".