• Край на мача! Левски - Лудогорец 1:1

90+11'
  • Хубаво центриране на Живко Миланов от десния фланг, Мигел Бедоя стреля с глава, но в аут.

90+10'
  • Последна смяна в мача, излиза контузеният Георги Костадинов, влиза Радослав Цонев.

90+9'
  • Роман Прохазка стреля отдалеч, но високо над вратата.

90+6'
  • Цели 10 минути ще е продължението на този мач!

90+1'
  • Поредица опасности пред вратата на Левски. Натанаел и Сисиньо центрираха, но Аймен Белаид на два пъти изби.

90'
  • Божидар Краев задържа играч на Лудогорец в половината на противника. Реферът определено му спести втори жълт картон.

88'
  • Слабо изпълнение с глава на Макс Карнер след центриране от пряк свободен удар. Прати топката в аут.

86'
  • Последна смяна за Лудогорец. Излиза Витиня, влиза Джоди Лукоки.

85'
  • Втора смяна за Левски. Излиза Умар Диаби, влиза Атанас Курдов.

78'
  • Ужасяващ пропуск на Вандерсон! Марселиньо изведе сънародника си зад защитата и той преодоля излезлия срещу него Йоргачевич. Вандерсон стреля към празната врата, но топката се удари отстрани на мрежата! уникален пропуск!

75'
  • Огромна грешка на Аймен Белаид позволи на Клаудиу Кешеру да излезе сам срещу Йоргачевич. Сърбинът обаче излезе предвидливо и изби в тъч.

71'
  • Милан Борян също получава жълт картон за спречкването си с Умар Диаби.

70'
  • Роман Прохазка получава жълт картон в тази ситуация.

69'
  • Светльо Дяков получи жълт картон за оспорване на решение на рефера Ивайло Стоянов. Халфът на Лудогорец на няколко пъти репликира съдията, но чак сега беше предупреден.

69'
  • Левски можеше веднага да си върне преднината. Първо Прохазка не засече в мрежата едно центриране на Минев, а втория път Умар Диаби с глава не можа да насочи топката в мрежата.

63'
  • Лудогорец изравни, Клаудиу Кешеру беше точен! Румънецът стреля мощно от пряк свободен удар от 16-17 метра, на дъгата пред наказателното поле, но Боян Йоргачевич не се намеси и топката се оплете в горния му десен ъгъл.

60'
  • Жълт картон за Божидар Краев за нарушение срещу Абел Анисе пред наказателното поле.

59'
  • Принудителна смяна в Левски. Излиза контузеният в бедрото Владимир Гаджев, влиза Мигел Бедоя.

58'
  • Втора смяна в Лудогорец. Излиза Андрей Препелица, влиза Абел Анисе.

58'
  • Марселиньо центрира от корнера и намери Сисиньо, който стреля с глава, но над вратата.

56'
  • Още една хубава контра на Лудогорец, Марселиньо преодоля 60 метра от терена и стреля, но в последния момент Белаид изби в корнер.

55'
  • След 5-минутно прекъсване, мачът беше подновен с корнер, от който не произлезе нищо интересно.

53'
  • Играта е спряна заради дим на терена, вдигнал се от пиротехниката на Сектор Б.

48'
  • Опасна контра на Лудогорец, като Натанаел центрира и топката отиваше на главата на Кешеру, но в последния момент Белаид изчисти в корнер.

48'
  • Начало на второто полувреме на "Герена"!

46'
  • Край на първата част! Левски води с 1:0 на Лудогорец на почивката.

45+4'
  • Боян Йоргачевич и Андрей Препелица пострадаха при положението за Лудогорец. Двамата дълго получаваха лекарска помощ, но продължиха мача.

45+3'
  • Невероятен пропуск на Марселиньо! След центриране от пряк свободен удар Боян Йоргачевич не се намеси добре, топката беше избита към непокрития Марселиньо, който на празна врата стреля с коляно далеч в аут!

45+1'
  • Живко Миланов открива резултата! Десният бек на Левски центрира опасно от десния фланг. Никой не успя да засече топката, а тя беше силно фалцирана и прехвърли вратаря Милан Борян. Тя рикошира в  гредата и влезе в мрежата за 1:0!

39'
  • Най-големият пропуск в мача! Натанаел проби по левия фланг и центрира към далечната греда. Там беше оставен непокрит Сисиньо, но той се оплете и не можа да стреля, останал сам срещу Йоргачевич. Уникален пропуск!

35'
  • Най-после истинска опасност в този мач! Топката стигна до Веско Минев на около 25 метра от вратата. Капитанът на Левски стреля мощно, но вратарят Милан Борян изби.

33'
  • Още една хубава контра за Лудогорец, но центрирането на Натанаел в последния момент Белаид изби.

33'
  • Най-после нещо като опасност в този мач! След рикошет при удар на Божидар Краев, топката стигна до Влади Гаджев зад защитата, но вратарят Милан Борян опази вратата си и не позволи да се стигне до удар към мрежата.

28'
  • Хубава контраатака на Лудогорец, започната от Марселиньо. В последния момент обаче Карнер изби в тъч.

26'
  • Доста равностойна битка в началото, но положенията липсват. Двата тима са се захапали здраво и гледат предимно да не грешат. Определено Левски е по-активният отбор, но не може да изплете опасна комбинация.

• Първи корнер в мача, но нищо опасно след него.

15'
  • Първата смяна в мача е факт. Излезе младият Керчев, влезе Натанаел. Младият защитник се хвана за коляното.

9'
  • Напрежение в половината на Лудогорец! Вратарят Милан Борян удари човека с носилката на "Герена". След кратко сдърпване реферът раздели играчите и нямаше повече проблеми.

8'
  • Младият Венци Керчев получи контузия в коляното и вероятно ще бъде сменен.

6'
  • Още в 3-та минута дойде и първият жълт картон! Получи го Марселиньо за много грубо влизане в краката на Аймен Белаид.