• Ивайло Найденов заменя Краев.

90+4'
  • Мехди Бурабия получава жълт картон.

90+3'
  • Левски повежда на Лудогорец в продължението на мача. При едно невероятно разбъркване "сините" излязоха напред в резултата. Прохазка комбинира с Краев в наказателното поле, топката бе отнета от юношата на софиянци, тя попадна в Христов, който пусна пас към Прохазка, който бе отдясно на вратарското поле, той подаде към Краев, който от вратарското поле засече за 1:0.

90+2'
  • Фаул за Лудогорец. Марселиньо стреля, а Йоргачевич закова топката в долния си десен ъгъл.

87'
  • Мехди Бурабия заменя Адениджи, който е заменен принудително, заради контузия.

86'
  • Мисиджан стреля, право в ръцете на Йоргачевич.

82'
  • Анисе получи травма и е принудително заменен. Неговото място е заето от Жуниор Кишада.

78'
  • Веселин Минев получава жълт картон за нарушение срещу Анисе.

76'
  • Венцислав Христов замени Аниете.

72'
  • Козмин Моци получава жълт картон.

72'
  • Върджил Мисиджан заменя Кешеру.

70'
  • Страхотно положение. След центриране отдясно, Аниете засече от въздуха от границата на вратарското поле, но Стоянов улови.

67'
  • Веселин Минев задържа Джонатан Кафу, а фланелката на бразилеца бе скъсана. Ивайло Стоянов отсъди фаул за Левски.

64'
  • Димитър Пиргов направи шпагат, за да изчисти топката, която бе в краката на Сисиньо. Ивайло Стоянов прецени, че играта не е била чиста и вдигна жълт картон. Тази ситуация ядоса наставника на Левски Люпко Петрович, който напусна зоната си и проведе разговор със страничния рефер.

63'
  • Удар на Прохазка от сериозна дистанция, но много неточно, високо над вратата.

62'
  • Добра атака за Лудогорец.  Центриране отляво, Марселиньо овладя на гърди, след това опита удар, но Веселин Минев му попречи, а след това Йоргачевич улови.

60'
  • Грубо влизане на Сашо Емилов Александров в краката на Натанаел, но реферът посочи играта да продължи, без да санкционира играча на Левски.

54'
  • Адениджи  нахлу отдясно, след това падна на терена след съприкосновение с Натанаел, но реферът даде знак да продължи.

52'
  • Роман Прохазка тръгна отдясно, но с цената на нарушение Марселиньо спяра атака на Левски. Реферът Ивайло Стоянов не санкционира играча на разградчани.

49'
  • Начало на втора част

46'
  • Край на първо полувреме

45+3'
  • Съприкосновение между Кафу и Костадинов. Халфът на Левски остана да лежи на терена, а главният рефер бе наобиколен от играчите на "сините", които претендираха, че бразилецът е влязъл отзад в краката на Костадинов. След всичко това Ивайло Стоянов направи устна забележка.

44'
  • Добра атака за Левски, започната от Георги Костадинов. Той комбинира с Бабатунде Адениджи, който влезе в наказателното поле, но се засуети и  топката му бе избита.

42'
  • Кафу тръгна опасно към вратата на Левски, а Пиргов изби много вещо.

42'
  • Дяков опита интересен пас, но се оказа твърде дълъг за Сисиньо.

39'
  • Фаул за Лудогорец. Вандерсон центрира, а Александър Драгомиров Александров изби.

34'
  • Играта е временно спряна заради димка, пусната от феновете на Левски.

32'
  • Георги Костадинов получава жълт картон.

32'
  • Аниете центрира от корнер отдясно на вратата на Лудогорец, топката бе отправена към далечната греда, където Прохазка игра с глава, а Владо Стоянов изби в ъглов удар, след изпълнението, на който топката не изчистена напред.

27'
  • Нова добра ситуация се разкри пред Левски, и отново Роман Прохазка бе замесен. Той стреля в наказателното поле, но топката мина в страни от десния стълб на Стоянов.

26'
  • Греда за Левски. Прохазка отправи топовен удар по диагонала, а топката се удари в дясната сглобка на Стоянов.

24'
  • Добра атака за Лудогорец, подета от Марселиньо, той комбинира с Кафу, който стреля, а Йоргачевич изби с крак.

23'
  • Адениджи пуска пас към Караев, който нахлу в наказателното поле, след това обаче топката му бе избита в корнер. Нар центрира, но не произлезе нищо.

22'
  • Минев пусна пас към Аниете, който обаче се оказа дълъг за испанеца, и той не можа да нанесе удар.

21'
  • Добра контраатака на Лудогорец. Вандерсон излезе срещу Йоргачевич, стреля, но сръбският страж на Левски изби с крак.

15'
  • Силен удар на Краев, от зоната пред дъгата на наказателното поле, но Владо Стоянов изби в корнер. След неговото изпълнение се получи разбъркване, а в крайна сметка Сисиньо изби напред.

14'
  • Антонио Аниете получава жълт картон.

13'
  • Сисиньо получава жълт картон.

13'
  • След съприкосновение между Сисиньо и Аниете, страстите на терена се нажежиха. Играчите на Левски претендираха за нарушение на Сисиньо спрямо испанския играч. Получи се спречкване между играчите на двата състава, а главният рефер вдигна жълти картони на Сисиньо и Аниете.

13'
  • Атака за Левски отдясно. Сашо Емилов Александров центрира ниско, а Бабатунде Адениджи пропусна топката, която в крайна сметка излезе в аут.

12'
  • Корнер на Лудгорец отдясно на вратата на Йоргачевич. Топката бе насочена към Натанаел, който бе в страни от пеналта, той центрира в наказателното поле, след което Паломино игра с глава, но прати топката над напречната греда.