• Край на мача

90+4'
  • Жълт картон за симулация на Илиан Мицански, който падна на границата на наказателното поле.

90'
  • Възможност за Левски. Хеан Деса стреля опасно към вратата на гостите, но пропусна целта.

89'
  • Претенции за нарушение срещу Божидар Краев наказателното поле на Локо Пловдив.

88'
  • Претенции за игра с ръка на футболист на Локомотив в наказателното поле на Левски, но сигнал от съдията няма.

87'
  • Жълт картон за Иван Горанов.

87'
  • Жълт картон за Ияд Хамуд.

80'
  • Хеан Деса заменя Франсис Нар в състава на Левски.

79'
  • Гол от дузпа за Локомотив! Мартин Камбуров отбеляза за 2:1 за гостите!

78'
  • Дузпа за Локомотив Пловдив! Александър Драгомиров Александров извърши нарушение срещу Веселин Марчев.

77'
  • Прохазка центрира към Илиан Мицански, но вратарят Ел Харуби улови топката.

76'
  • Жълт Картон за Павел Виданов.

73'
  • Мартин Камбуров овладя след грешка на Краев. Нападателят пусна към Дани Кики, който центрира успоредно на вратата на Левски, но нямаше кой да засече топката.

72'
  • Изстрел на Прохазка, нопоследва спасяване на Ел Харуби.

72'
  • Грешка на Луке в половината на Локомотив. Аниете пусна към Краев, който центрира, но не намери свободен съотборник.

70'
  • Жълт картон за Мигел Луке, който ритна Пиргов в опит да достигне до топката в наказателното поле на Левски.

64'
  • Велковски заменя Траянов в състава на Локомотив Пловдив.

63'
  • Аниете изпълнява пряк свободен удар. Топката стигна в опасна близост до Ел Харуби, който спаси вратата си след удар на Божидар Кроев, но бе отсъдена и засада.

62'
  • Франсис Нар е фаулиран в половината на Локомотив Пловдив в близост до наказателното поле на тима.

61'
  • Хамуд заменя Бакалов в състава на Локомотив Пловдив.

59'
  • Бурабия сменя Де Ноойер в състава на Левски.

58'
  • Атака за Локомотив Пловдив, която приключи бързо в половината на домакините.

57'
  • Жълт картон за Ванчо Траянов от Локомотив Пловдив.

56'
  • Изстрел на Антонио Аниете от границата на наказателното поле, но прати топката над вратата на гостите.

55'
  • Страхотно спасяване на Ел Харуби при удар на Франсис Нар, който овладя топката след грешка на Пламен Крумов.

54'
  • Левски опита постепенно нападение, но футболистите на Локо Пловдив отнеха топката.

53'
  • Илиан Мицански влиза на мястото на Адениджи в състава на Левски.

48'
  • Дани Кики заменя Парвиз Умарбаев в състава на Локомотив.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Напрежение в наказателното поле на Локо Пловдив. Топката стигна до Веселин Минев, който не успя да отклони към Антонио Аниете.

43'
  • Атака за Левски, Аниете владее в наказателното поле, но не се стигна до по-опасно положение за Ясеин Ел Харуби.

41'
  • Далечен удар на Антонио Аниете по посока на вратата на гостите, но испанецът стреля доста неточно.

37'
  • Опит за удар на Нар, но защитата на Локомотив Пловдив се справи.

37'
  • Франсис Нар центрира от ъглов удар, но без нещо по-опасно пред вратата на Локо Пловдив.

35'
  • Аниете изпълни пряк свободен удар, но Иван Горанов изчисти топката в наказателното поле на гостите.

34'
  • Жълт картон за Ясеин Ел Харуби.

29'
  • Гол за Локомотив Пловдив! Веселин Марчев реализира с далечен удар, извън границата на наказателното поле и изравни за 1:1. Това е първо попадение във вратата на Левски на стадион "Георги Аспарухов" от началото на сезона.

26'
  • Невероятен пропуск на Бабатунде Адениджи, останал сам срещу вратаря Ел Харуби след грешка на Котев, но не успя да преодолее стража.

23'
  • Удар на Франсис Нар към вратата на Локо Пловдив, но нападателят на Левски стреля неточно.

23'
  • Гол за Левски! Вратарят на Локомотив Ясеин Ел Харуби си отбеляза автогол! След центриране от корнер на Антонио Аниете, Роман Прохазка скочи за високата топка, а вратарят Ел Харуби с ръка отклони топката в своята врата, опитвайки се да избие.

19'
  • Нова опасност пред вратата на Локомотив. Краев получи от Аниете в наказателното поле и реши да играе сам. Божидар Краев стреля, но защитник изби топката.

19'
  • Роман Прохазка с опасен удар към вратата на Локомотив. Прохазка получи след няколко паса между "сините" в наказателното поле на съперника и стреля.

18'
  • Краев отне топката дълбоко в полето на Локомотив. Отново Левски владее.

17'
  • "Сините" повхващат ново постепенно нападение. Сашо Александров центрира, но право в ръцете на Ел Харуби.

16'
  • Локомотив Плодив изпълнява корнер. Последва центриране на близката греда, а топката бе изчистена.

13'
  • Далечен удар на Умарбаев от Локомотив, който праща топката над вратата на Левски.

9'
  • Левски организира атака по десния фланг. Краев обаче загуби топката след каскада от финтове.

4'
  • Първа атака за гостите, Марчев опита центриране, но без по-сериозна опасност за Левски.