• Край на мача! Победа за Левски с 2:1!

90+9'
  • Осем минути добавено време на срещата!

90+1'
  • Греда за Левски! Димитър Костадинов стреля пред наказателното поле, получи се рикошет в играч на гостите, след което топката се отби от напречната греда на Рейдър.

89'
  • Нова смяна в състава на Левски. Георги Миланов замени Уелтън.

83'
  • Спорна ситуация! Радослав Цонев намери Филип Кръстев, който проби в наказателното поле, топката бе отбита в ръката на играч на Локомотив, но дузпа не беше отсъдена. При повторенията се видя, че няма основание за 11-метров наказателен удар.

81'
  • Радослав Цонев смени Марин Петков в тима на „сините“.

77'
  • Жълт картон за Александър Василев от Локомотив.

72'
  • Смяна за „смърфовете“. Венсан Марсел смени капитана Димитър Илиев.

66'
  • Шанс за Локомотив! Бирсент Карагарен получи отдясно в наказателното поле, измъкна се от Цунами и стреля опасно към далечния ъгъл, но топката премина много близо до дясната греда на Михайлов.

64'
  • Жълт картон за Уелтън от тима на домакините.

55'
  • Мачът беше подновен.

54'
  • Срещата беше временно прекъсната в 49-ата минута, след като феновете на домакините вдигнаха истинска димна завеса.

49'
  • На почивката Димитър Костадинов беше пуснат на мястото на Асен Митков.

46'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+4'
  • Жълт картон за Димитър Илиев за претенции към съдията.

45+4'
  • Две минути добавено време на първата част!

45+1'
  • Спорна ситуация! Асен Митков напредна в наказателното поле с топката, а след това падна вътре, след съприкосновение с Милош Петрович. Съдията Чинков прецени, че няма дузпа.

43'
  • Шанс за Локомотив! Димитър Илиев засече с глава центриране от ъглов удар, но топката премина покрай лявата греда на Михайлов!

39'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Филип Кръстев отново даде аванс на „сините“! „Сините“ разиграха отдясно, а Марин Петков намери Филип Кръстев, който стреля франтално срещу вратата на Рейдър от дистанция и забоде топката в горния му ляв ъгъл за 2:1, след което трибуните на „Герена“ изригнаха

32'
  • Греда за домакините! Билал Бари получи чудесен пас отляво в наказателното поле от Сонко Сундберг, след което преодоля защитник на Локомотив и стреля от малък ъгъл към вратата, но топката се отби от страничната греда на Рейдър.

31'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКО ПД! Милош Петрович изравни! Парвиз Умарбаев центрира от ъглов удар, където Хосе Кордоба увисна и изпусна влезлия преди минути Милош Петрович, който засече с глава за 1:1.

30'
  • След попадението Александър Тунчев извърши смяна в своя тим, като пусна в игра Милош Петрович на мястото на Преслав Боруков.

27'
  • ГОООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Андриан Краев се разписа! След червения картон беше отсъден пряк свободен удар за домакините, който беше изпълнен от Марин Петков, топката се отби в стената от играчи на „смърфовете“ и попадна право в Андриан Краев, който без забавяне стреля от границата на панелтерията - 1:0.

22'
  • Червен картон за Локомотив! Мартин Паскалев, който беше последен в защита препъна откъсващия се сам срещу Рейдър Билал Бари, а съдията му вдигна директен червен картон.

20'
  • Удар! Първият точен изстрел към една от вратите бе отправен от Цунами, който шутира опасно от сериозна дистанция, но вратарят Лукас Рейдър плонжира и изби.

16'
  • Първият четвърт час игра мина равностойно, като и двата отбора опитата по няколко центрирания, които обаче не доведоха до удар към една от двете врати.

• Срещата стартира с минута мълчание в памет на Апостола на свободата Васил Левски!