• 79’ Борислав Цонев
  • 43’ Преслав Боруков
  • Край на мача, Левски се добра до нови безценни три точки!

90+4'
  • Уникален пропуск на Насиру Мохамед буквално в последната секунда на срещата! Тук можеше да бъде решен окончателно сблъсъкът!

90+3'
  • Жълт картон за Яни Пехливанов от състава на гостите.

90+1'
  • Нова смяна в "синия" лагер - Паулиньо е заменен от Мартин Петков.

89'
  • Край на вечерта и за Станислав Иванов. Заменен е от Насиру Мохамед.

87'
  • Смяна в Етър. Валентин Йосков влиза вместо Пламен Крачунов.

86'
  • Левски отново излиза напред! "Сините" получиха възможност да изпълняват пряк свободен удар на около 20 метра отляво от вратата на Етър. Зад топката остана Борислав Цонев, който с чудесен удар в близкия ъгъл преодоля и гиганта Анатоли Господинов, за да върне усмивките по лицата на феновете на Левски.

79'
  • След ново статично положение на стрелкова позиция се оказа Борислав Цонев, който обаче прати своето изпълнение право в ръцете на Анатоли Господинов, който не трепна.

76'
  • Жълт картон за Божидар Кацаров от състава на гостуващия тим.

75'
  • Голям шанс за Етър! Милчо Ангелов получи топката след търпелива атака на гостите. Нападателят се обърна и отправи мощен изстрел към далечния ъгъл на вратата на Николай Михайлов, но за щастие на "сините" привърженици топката профуча встрани.

71'
  • Паулиньо опита мерника си от около 20 метра разстояние до вратата на Господинов, но изстрелът беше доста неточен.

68'
  • Пореден ъглов удар пред вратата на Анатоли Господинов, но отново отбраната на Етър се справи.

65'
  • Първа смяна и в Етър. Свилен Щерев заменя Никола Колев.

60'
  • Нервно начало на втората част за Левски, атаките на отбора на Георги Тодоров все едно се блъскат в стена.

52'
  • Смяна на полувремето за Левски. Илия Димитров заменя Здравко Димитров.

48'
  • Начало на второто полувреме!

45+6'
  • Край на първата част! 1:1 на "Герена".

45+1'
  • Етър изравнява почти веднага! След добре проведено нападение на гостуващия отбор и лоша намеса на бранителите на домакините при центриране Здравко Илиев върна топката на точката на дузпата, където Преслав Боруков необезпокоявано я прати зад гърба на Ники Михайлов за 1:1.

43'
  • Мигновен шанс за втори гол за Левски! След бърза контраатака Паулиньо беше намерен очи в очи с Анатоли Господинов, но ударът му от малък ъгъл не уцели очертанията на вратата на гостите.

40'
  • Гол за Левски! Поредното перфектно центриране на Боби Цонев от корнер е продължено с глава от Алекс Петков към Живко Атанасов, който от непосредствена близост праща топката във вратата на Етър за 1:0!

37'
  • Огромно разбъркване пред вратата на Етър! След неубедително намеса на Анатоли Господинов и голям карамбол топката стигна до крака на Стайн Спиерингс, чийто мощен удар обаче беше блокиран в ъглов удар.

30'
  • Прострелно центриране на Борислав Цонев от левия фланг не намери никого в наказателното поле на Етър и излезе в аут.

27'
  • Изненада или не - Етър продължава да е изключително равностоен и като притежание на топката срещу състава на Георги Тодоров. Без никакви голови положения пред Анатали Господинов.

24'
  • Гостите продължават да са по-активния и стабилен отбор на терена и достигнаха до нов ъглов удар. Подаването на Яни Пехливанов обаче не причини кой знае какви проблеми за отбраната на "сините".

17'
  • Станислав Иванов беше изведен по десния фланг, зад отбраната на Етър, но подаването му, успоредно на гол линията беше пресечено от Яни Пехливанов.